Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fulam 1 (nemam pojma zašto, jbm li ga valjda mogu Vilu da dobiju)Samp 1Niksi <193Valerenga 6+
Fudbal lagano, hokej malo zezao (u 1/3 nijedan gol ali onda u drugoj 6 komada, ukupno 8), a basket najviše zezao jer su se u 3/4 raspucali ko budale, sva sreća pa su i jedni i drugi igrali poslednju četvrtinu sa drugim postavama i nisu šutirali poslednji minut :D
Link to comment

Cele sezone fiks dolazi "uz matrag". Mada, ovo danas sa Patriotsima je biser. Gube od ovih kilavaca. :isuse:A evo i Ravensa, protiv "mrtve" Minnesote. :frust:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovo je vec bilo bolje, mada su New England i Lakersi neprijatno iznenadili. Fudbal 2/2, NHL 1/1, NBA 1/2, NFL 3/6. NFL sam mogao bolje da uklopim, Denver narocito.FudbalSwansea-Hull 2+Besiktas-Sivaspor w1Jedan tiket za pracenje. Napravila se fina kvota od samo 2 para(1.8).NBACharlotte-Golden State >189.5Sacramento-Dallas >198.5Utah-Portland H2(-4.5)Washington-Denver >197.5Hteo sam negde i Clipperse, no na kraju preskocih. Za over mi je prevelika granica, a za fiks su nepouzdani. Golden State i Dallas kao verovatniji plusevi, odnosno Denver za nesto manji ulog. Portland nema neku tradiciju protiv Jazza, no ako ih ne budu cistili ove sezone, ne znam kada ce.NHLPittsburgh-Columbus w1Anaheim-NY Islanders w1Pingvini ce nadam se odgovoriti na pravi nacin, nakon one gluposti u Bostonu. Patke su izraziti favoriti. Protivnik nije los, ali je van forme.Strelci: Kunitz, Crosby, Perry, Getzlaf.

Edited by Miljenko
Link to comment

U Meridianu. Idiot sam pa ne singliram(ponekad samo). U subotu sam pogodio 5/8, na singlovima bih imao duple pare. :isuse:Kunitz-2.5, Crosby-2, Perry-2.3, Getzlaf-2.7.Sto je vise golova igrac dao u sezoni, to je kvota manja, mada retko ide ispod 2(samo za Ovechkina ponekad). Raspon je od 2 do 4.5. Imas i za KHL.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...