Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce sam mogao komotno da prekocim, koliko je bilo glupih rezultata. Ustedeo bih i novce i zivce.NBA fino 2/3, NHL korektnih 1/2. NCAAF dobro poceo, ali lose zavrsio, 2/6. Fudbal nije mogao mnogo gore. Chelsea gubi od onih pacera, Dortmund 0-1. Hoffenheim nisam singlirao 3+, no preskocih i Dortmund 3+, te Real golove, pa sam jos i dobro prosao.FudbalHeerenveen-Feyenoord 2+Arsenal-Everton w1Monaco-Ajaccio bk1Colo Colo-Nublense 2+Palestino-A. Italiano 2+Roma-Fiorentina 3+NBAOklahoma-Indiana >189.5LA Lakers-Toronto H1(-2.5)Oklahoma standardno. Bryant se vraca veceras, te ocekujem lagani 1.NHLMinnesota-San Jose 0-6Chicago-Florida w1Minnesota-San Jose mi deluje kao najverovatniji under. Chicago bi trebao lagano do pobede.NFLNew England-Cleveland H1(-9.5)Philadelphia-Detroit >53.5Baltimore-Minnesota w1Cincinnati-Indianapolis w1Pittsburgh-Miami w1Arizona-St.Louis w1Denver-Tennessee PH1(-5.5)New Orleans-Carolina PH1(-1.5)San Francisco-Seattle H2(+2.5)Patriotsi bi trebalo da operu ove nesretnike. Duel dobrih napada ce nadam se doneti over. Fila neocekivano dobra, Lionsi nemaju problema sa napadom, vec par sezona. Dablovi vinera nisu tako sigurni, no trebalo bi da dodju. Za kraj, dve sumnjive stvari. Derbi u San Franciscu(Seattle tezak za pogadjanje, bar kada je rec o hendikepima), odnosno ova kombinacija poluvremena.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam Arsenal odigrao X2 (igrao sam tu jos neka iznenadjenca koja su krenula po zlu, pa cu verovatno morati da ponovim). Kvota 2.11 u Mozzartu (1.96 u Maxbetu i Socceru). Navijacki bih voleo da dobiju i odmaknu se na 7 bodova, ali se plasim da tvrdi Everton ovog puta moze da im zabiberi (ne secaju se kad su dobili u Londonu, a tradicije postoje da bi se rusile <_< ). Kvota je odlicna, pa vredi probati na nekom uzaludnom. Ako ne prodje, to ce znaciti da je Arsenal pobedio, pa ce "umanjiti" gubitak. :D

Link to comment

Dok odoh do Maxbeta da uplatim kvote na Robertsona i Selbija (snooker finale UK Championshipa, pocinje u 15.00) zamenise mesta, pa ispade da sam odigrao Robertsona na 1.65 (a "bilo" je 2.15). :mad:

Link to comment

Poslednje kolo u Brazilu: utakmica Portugeza Sao Paulo - Gremio.Ukoliko Gremio ima volju da ide direktno u Copa Libertadores, za to im je potreban makar bod (ako Wikipedija ne laze :D , gol razlika odlucuje plasman, pa bi Atl. Paranense mogao da bude drugi u slucaju da pobedi davljenika Vasca da Gamu, a Gremio izgubi ). S druge strane je Portugeza koja ima 3 boda vise i 11 golova bolju gol razliku od prvog kandidata za davljanje, Vasca, te je sasvim bezbedna.Posto kladionice izgleda ne ocekuju nikakvo namestanje, kvote na iks su normalne (3.00 -3.10).Sve u svemu, moz' da bidne al' ne mora da znaci! :D

Edited by Nesh
Link to comment

I ja sam betexplorer najcesce koristio kod poredjenja kvota, ali mislim da je ovde statistika ubedljivo najbolja. Annabet takodje dobar, ali mi je fudbal91 ipak bolji i pregledniji. Soccerway nesto slicno rezultati.com.

Link to comment
@ Nesh :Hail: za sajt, jbt sto si "krio" ovo?
Sajt se nekad zvao bezmotike.com. :D Mislio sam da je opstepoznat. Njega koristim za fudbal, betexplorer za ostalo. A i ovde procunjam obavezno. Ima svakakvih predloga...od sigurica do raznih ludorija. Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...