Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Probao i ja live, ali corak. Odigrao pocetkom drugog >1.5, kvota 2.05. Na 0-1 pomislih prolazi. :lolol:Zato ja i ne pipam live, tu moj baksuzluk dolazi do izrazaja.NBAMinnesota-Miami H2(-1.5)Portland-Dallas >201.5Cleveland-LA Cippers >192.5Memphis-Golden State >188.5Miami ce valjda odigrati jednu kako valja. Malo losiji izbor za overe, no da probam nesto.NHLBoston-Pittsburgh 0-6NY Rangers-New Jersey 0-6Ottawa-Toronto 4+Washington-Nashville 4+Edmonton-Calgary 5+Fiks vec par dana dolazi ocajno, te se ogranicih na ova dva tiketa sa golovima.Strelci: Pacioretty, Kessel, Martin St.Louis, Ovechkin, Steen, Perry.NCAAFFlorida State-Duke >59.5Oklahoma State-Oklahoma >54.5Arizona-Stanford >54.5Baylor-Texas >69.5Auburn-Missouri >56.5Michigan State-Ohio State w2Rice-Marshall w2Prva dva overa su najverovatnija, pa njih odigrah nesto jace. Dabl fikseva oprezno, jer sa fiksevima svuda tesko izlazim na kraj. :lolol:

Link to comment

Kakva serija glupih rezultata danas. Leverkusen ponovo 0-1. :isuse: Postaju mi jedna od najomrazenijih ekipa.NCAAF nije krenuo sjajno, no tu cu vec pogoditi nesto. :lolol:

Link to comment

Ovako...Lawson ne igra za Denver, MCW za Philu.Igrao bih Robinsona/Millera/Foyea over da imam gdje.Deng ne igra za Chicago. Odigrao sam na Detroit a sad gledam overe na Nou i Buzera, sifra 'mora neko da da koseve'Uejd i Andersen ce igrati za Miami, kvota pala na 1.35... imali ste ekskluzivu sinoc :)Tony Allen nece igrati za Memfis, odigrao sam dvojku jos sinoc @ 1.9, igrao bih i Stepha over 22.5 recimo.edit: Ed Davis isto nece igrati

Edited by Feindouno
Link to comment

juce benfika, danas mancester. mrs.pravim eksperiment, mesec dana po tri para ispod 1.30 kvote. fudbal, jake lige.na pola je zakljucak - kurac. pobedjuje matematika kvota.sledeceg meseca smisljam novi plan.

Link to comment
Eh...Igram rekreativno zabave radi, ulazem sitno...Kad bih igrao singlove, morao bih da ulazem vise...Cenim da to onda vise ne bi bilo tako zabavno... :D
Jasno, kapiram potpuno jer i ja tako igram ali da imam osećaj za filing za kvote koje ti lagano ubadaš probao bih sa singlovima pa makar i 200 kinti po meču... Tebi je dovoljno i da dva meča prođu, vraćaš uloženo, ostalo je čist plus... Greota da propadnu onakve kvote... :mellow:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...