Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Samo da prijavim da mi je Moca govnar po ko zna koji put izbio pare iz dzepa laznim dojavama za sugavi rumunski basket :isuse:edit: et Koltrejn, naprotiv, skace kvota.

Edited by Feindouno
Link to comment
Chicago bio zaduzen za gluposti nocas. Hokejasi gubili 2-0, pa okrenuli, da bi primili 2 gola u zavrsnici. Gli je kriv za hokej. Jebo ga rekord. :lolol:
Nadjem ja ona prva dva para i trazim treci, neku malu kvotu. Neka Indi de Vroome teniserka dobila lagano sa kvotom 1.33, ali sam od toga odustao jer je '97 godiste a ne mogu da igram na dete. Onda sam upisao Rendzerse x2 protiv mrtvog Bafala, pa Pitsburg 1x jer mislim da su druga najjaca ekipa u ligi, ali sam posle rekao kolegi "pazi sad ovo, odustajem od svih parova koje sam mislio i igracu Cikago x2, i pucam tu". Tako je i bilo a to je sve zato sto sam u zadnje vreme bio los covek, petljao sa tudjim devojkama i zenama i to mi Bog vraca kroz pusenja u kladionici na najneverovatnije i najgluplje nacine. Do nedavno sam bio dobar 30ak hiljada za kratko vreme a onda sam puko 50 za par nedelja, mada je ok ako kazna bude samo finansijska :D Posto sam od danas resio da budem dobar covek, ocekujem da me krene cim nastavim sa malo jacim ulozima, a do tada na sitno.Jedino sto mi se igra na Zvezdu, mnogo mi je 4.80 :D
Link to comment

Au, ja tu odigrao dvojku (na tiket samo, naravno) jer sam davno zapamtio da mi je Moca govnar rekao da su ti drugi kao dobri :DProbao sam 5 000 na Zvezdu i branio 4 000 po 2.4 kad smo ono poveli u zadnjoj, ali sam se jako skenjao sto smo pukli, a i sto nisam stavio vise na tu kvotu jer je bilo ocekivano da se raspadnemo. Posto sam i dalje glup kao kurac, samo sam pokrio ulog.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jebote koji je to govnar, tebi prica jedno a meni drugo i onda se jos kurci da nam pomaze gistro :lol:Ja puko 40 na Zvezdu, mogao da branim al nije mi padalo na pamet. Danas mi se bas nesto kocka... isto tako sam pojeo govno na Rasingu i nekim Holandjanima, falio po korner a nisam odbranio nista. I tako, minuscina danas, najvecim dijelom zbog rumunskog govnara i njegovog basketa :isuse:edit:Ko ima Bwin i ostale pametne™ koji vec daju ponudu za sutra... Love ne igra sutra protiv Majamija, umrla mu baba. Ne moram da vam pricam koliko im on znaci i koliko je kvota 1.6 nenormalna. Nama ce se vratiti Birdman a nadam se i Uejd, ne pamtim kad smo pukli 3 za redom i tako... sad cu da zategnem -3.5 pa je moguce da koriguju odmah al do nekih -5.5 cijenim da je igrivo.

Edited by Feindouno
Link to comment

Meni bi to bio zicer 2 i H2 sve i da igra ovaj, posto se protiv Majamija niko nista ne pita osim njih samih. A sad su ljuti verovatno zbog ovih poraza i nije realno da puknu 3 za redom. Ocekujem stoka razliku, oducavanje od basketa.

Link to comment

Ono sto ja mislim da je sigurno, obicno pada, pa ni sinoc nije bio izuzetak. :dry:Sreca te sam ubacivao ugalj, tokom veceg dela dana, te nisam imao snage da izadjem da pojacam Northern Illinois. :lolol:NBA opet odlicno, 4/5. Sharksi uspeli da prime gomilu golova, protiv kilave Caroline. Fudbal lagano dosao.FudbalEintracht Frankfurt-Hoffenheim 2Werder-Bayern bk2Liverpool-West Ham 2+Stoke-Chelsea w2Rangers-Ayr Utd 1Brechin-Airdrie 2+Dortmund-Leverkusen 2+Napoli-Udinese 2+Ajax-Breda 2+PSV-Vitesse 2+Sant Andreu-A. Madrid bk2PSG-Sochaux bk1NHL, NBA, NCAAF malo kasnije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...