Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naravno pale se svi alarmi za kornere na mecu Spartak - Partizan, over 12 @ 3.5, race to 7 @ 1.95, race to 9 @ 3.75 igrao sve na 1.1... sad je 2-2, total je malo veci a ovo ostalo bi trebalo da je isto ako ne i bolje. edit: panic defending™, 3-2... sad ce stvarno biti bolje kvote :lol:
4-5 na poluvremenu. Nisu neke kvote al valjda ce ispostovati™ do kraja.Idealan scenario je da smanji Partizan na 1-2 negdje oko 70' i onda navale ko majmuni a i ja s njima.
Link to comment

kada sam ja otisao da odigram, vec je bilo blokirano. kapiram da je bilo svega par srecnika na nivou srbije koji su im marnuli kintu dok ovi nisu reagovali.

Link to comment
Odigrao sam jedan dubl za sutra pa ko je u mogucnosti da odigra na Bwinu moze da isprati posto sutra nece biti ovako dobre kvote.Spartak St Peterburg + Denver @ 2.63Spartak protiv Radnickog koji ih je razguzio 17 razlike u KG ali tada je Yarou izdominirao sa 20+10 a njega vise nema.Radnicki je izgubio boga oca, 5 vezanih poraza u jadranskoj ligi, u Evrokupu takodje odlicnih 0/3 u gostima. Rusi nisu nista posebno zaista, dosta slabiji nego prethodnih sezona ali opet su dovoljno dobri za ovakav Radnicki.Denver igra u Bruklinu a Netsi ce biti bez Derona i Pirsa. Ovde je prosto razlika u kvalitetu, Denver je ozbiljna ekipa, imaju 10-6 i 6 vezanih pobjeda ukljucujuci Dalas, Minesotu i Toronto u gostima. Bruklin jadnih 5-12, igraju katastrofalno i pola tima im je rovito tako da mislim da ovde nemaju sta da traze.
Rutinski™ ako je neko ispratio.
Link to comment

Nekad je dobro poceti rano, npr na Partizanu je danas doslo 9 u prvom i samo 6 u drugom poluvremenu. I Zvezda je bila kilava ali su onda u 90+ dosla 3 vezana pa je prosao bukvalno svaki total..

Link to comment

razmišljao da li da udarim sigurnu pobedu na bajern ili 0-2 na čelzi i, naravno, odlučim se na ovo drugo. sanderlend na poslednje četiri došao under, čelzi se inače dodaje do besvesti bez ozbiljne namere da uvali gol, ali ovog puta su zajednički odlučili da uvale tri komada već u prvom poluvremenu.

Link to comment

U dvorani u Meksiku je izbio pozar tako da je mec odgodjen i igrace se jednog dana u Minesoti. Ostaje prolaz na Indianu @ 1.25 na tom tiketu :yawn2:Pojescu se sto nisam odigrao Phoenix. Snimim™ ih juce @ 7.2 sto je potpuno bolesna kvota protiv sugavog Hjustona i kako je dan bio pretrpan fudbalom naravno zaboravim na to.Srecom bio sam dovoljno pribran™ da kasnije odigram ovo, potpuno kretenske kvote a gubili sitno na HT i jedni i drugiDET Pistons @ 2.00DAL Mavericks @ 2.25Doubles, 1 bet * €50.00

Link to comment

Fudbal nije mogao mnogo losije da dodje, 1/4. Zvezdu sam neplanirano odigrao, bolje da sam stavio samo Jagodinu bk1, makar i na 1.45. Ponekad ne vredi praviti vecu kvotu. NBA 4/6, uz jednu kvotu 1. NHL 1/1. Rocketsi se ispromasivali za 3, a to je trebao biti najsigurniji over. Nocni deo sanirao dnevne gluposti.FudbalPanathinaikos-Iraklis bk1Steaua-Otelul bk1Bucaspor-Besiktas 2+Sampdoria-Verona 2+Jedan oprezniji, vise za pracenje.NBAChicago-Miami w2Nakon dve lose utakmice, ocekujem da se Miami ovde pokaze u pravom svetlu.NHLPittsburgh-San Jose 5+Toronto-Dallas 5+Minnesota-Chicago w2Montreal-Boston 0-6St.Louis-NY Islanders w1Pittsburgh i Toronto igraju protiv kvalitetnih ekipa, te mislim da su golovi dobro resenje. Blackhawksi retko vezuju poraze u regularnom toku, a imaju i finu tradiciju protiv Minnesote. Bruinsi klasika, 0-6, uz odlicni St.Louis.Probao da Mozjakin daje gol za Magnitogorsk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...