Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal lagano. Hokej perfektno, uz dosta srece kod KHL tiketa. NBA kilavih 2/5. Fiks i dalje nepogodljiv.FudbalGranada-A. Madrid w2Standard-Waasland-Beveren 2+Roma-Chievo 2+HokejInnsbruck-Salzburg 5+TPS-Kalpa 0-6Valerenga-Tonsberg 6+Orebro-Lulea 0-6Boston-Anaheim w1NY Rangers-Buffalo 0-6Phoenix-Nashville 0-6Boston vezao 2 poraza, Patke 3 pobede. Mislim da je vreme da domaci zapocnu novu dobru seriju. Rask verovatno nece biti na golu Bruinsa veceras. Selanne ce pauzirati, nakon (blago receno), neprijatne povrede protiv Flyersa, kod gostiju. Rangers-Buffalo, duel dva nemusta napada. Phoenix iznenadjujuce efikasan do sada. Gostuju im cvrsti Predatorsi, pa da probam 0-6 i tu.KosarkaBarcelona-Nanterre H1(-14.5)LA Clippers-Golden State >199.5Bolje da se vratim poenima kod NBA, sa fiksom nije lepo krenulo.NCAAFWashington State-Arizona State >69.5Troy-Louisiana Monroe >58.5Promenih granice na oba para, za po 2 poena. Kvote su 1.7 i 1.6.Zavrsio se i MLB playoff. Fina MLB sezona u celini. Regularni deo naravno uspesniji, posto najbolje prolazim sa favorit-autsajder mecevima.Zaboravih tenis da pomenem. Djokovic prosao 10+ 1. set, kao i Delpo u fiksu. Ostao jos Raonic 10+ 1.set, valjda moze da prodje i taj teniski tiket, bar jednom nedeljno. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Za promenu tenis i NCAAF sanirase dan. NBA over lagano dosao. Boston vratio pare, ostalo za zaborav.FudbalGalatasaray-Konya 2+Dortmund-Stuttgart 2+PSG-Lorient 1Barcelona-Espanyol 1HokejBarys Astana-Salavat 5+Atlant-Lev 0-6SKA St. Petersburg-Slovan B. 4+Pittsburgh-Columbus w1Carolina-Tampa 4+Florida-St. Louis w2Ottawa-NY Islanders 4+Calgary-Detroit 4+Nadam se da moji nece imati problema protiv Blue Jacketsa. Oprezna igra na golove, posto Ottawa i Detroit umeju da odigraju dobru odbranu. St. Louis igra fino, te ocekujem dobro izdanje i protiv prosecne Floride.NBASacramento-LA Clippers >192.5Houston-Dallas >202.5LA Lakers-San Antonio H2(-3.5)Charlotte-Cleveland w2Memphis-Detroit w1Clippersi sinoc otisli u lagani over. Sacramento vece ranije, veliki minus protiv Denvera. Trebalo bi da mogu da prebace 192.5, sto i nije neka velika granica. Pojacani Rocketsi protiv jakog Dallasa. Prvo sam hteo 1, no na kraju izabrah over. Cleveland gostuje tradicionalno kilavim Bobcatsima, Memphis je obicno dobar domacin. Pitanje je da li ce San Antonio biti kompletan, no mislim da i bez Duncana mogu do pobede.Ispratio i tenis. Djokovic fix, Delpo 10+ 1.set, Bryan/Bryan fix, Nadal fix.

Edited by Miljenko
Link to comment
Prodje ovo na guzove.Jos me i na Partizanu ukenjao under, imao 144.5
To je bas bila sreca, pogotovu jer je onaj crnja ostao sam pod kosem u zadnje 3-4 sekunde :D Edited by pavllle
Link to comment
Meksicka liga..dosta se bas trpa na ovaj mec. Proverite, analizirajte, ocenite..aktuelno je vec par dana.

Queretaro - Club America

Nisi napisao sta se igra. Neki prelaz, dvojka?
Link to comment
To je bas bila sreca, pogotovu jer je onaj crnja ostao sam pod kosem u zadnje 3-4 sekunde :D
Ma nije smjelo ni da dodje do toga. Partizan je bar 6 bacanja poklonio, 2 trojke iz dupeta usle u zadnja 2 min, sve neki kretenizmi ali pravda je zadovoljena :)
Link to comment
Nisi napisao sta se igra. Neki prelaz, dvojka?
ako pogledas tabelu, logicno je sta kome treba a koga boli uvo :)Nisam hteo ljudima nista da sufliram ali trpa se kec.
Link to comment

Rumunski basket danas Timba Timisoara - CSU Sibiu H2 Ne znam koliki ce biti hendiji na netu ali iznad 15 razlike ce biti sigurno za goste. Timba otpustila sve strance sem jednog naseg i jednog Amera za kog se suska da je i on otisao a Rumuni su im nikakvi. Posto ove godine nema ispadanja iz lige resili ljudi da ustede pare.

Link to comment

Fin dan juce. Fudbal manje-vise lagano. Hokej 2/3, NBA 3/4. Mnogo bi bilo da prodje jos jedan teniski ove nedelje. :lolol:FudbalNewcastle-Chelsea w2Braunschweig-Leverkusen w2Hoffenheim-Bayern bk2Fulham-Man Utd X2Man City-Norwich 1Parma-Juventus X2Arsenal-Liverpool 2+Rayo Vallecano-Real Madrid 3+Anderlecht-Leuven 2+PSV-Zwolle 2+Milan-Fiorentina 2+Napoli-Catania 2+Coventry-Notts County 2+Peterborough-Leyton 2+Forest Green-Dartford 2+Gateshead-Luton 2+Engleski nizeligaski tiket, malo opreznije.NBAGolden State-Sacramento >201.5Philadelphia-Chicago w2Utah-Houston w2Poeni dolaze odlicno, mogao bi i fiks da krene u pravom smeru.NHLColumbus-Pittsburgh w2NY Islanders-Boston w2Winnipeg-Chicago X2Buffalo-Anaheim X2Los Angeles-Nashville w1Vancouver-Toronto 4+Edmonton-Detroit 4+Mislim da su moji prejaki za Columbus, te da ce trijumfovati i veceras. Bruinsi su i ove sezone jedan od glavnih favorita. Chicago standardan, igraju opustenije na gostovanjima. Anaheim protiv Sabresa, koji su u fazi restruktuiranja.Nesto kasnije i NCAAF.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...