Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odmarao sam malo od pisanja svojih tipova, jer se to obicno zavrsavalo tragicno :)No, u poslednje vreme sam sasvim zadovoljan izdanjima na kladzi... nesto prepisujem od vas iskusnih kladionicara, nesto sam sklepam i cesto bude dobitnih kombinacija.Ali koliko sam odlepio malo pre, to je strasno - odigram live 3 tekme engleskog Kupa negde u 60. minutu, Junajted kod 2:0 daje sledeci gol (1.8), Stoke kod 1:2 daje sledeci gol (1.75) i Fulam dobija ostatak meca u momentu kada gubi 3:2 (3.8). Prva dva dodjose, cekam Fulam i napokon ga daje u 88. minutu. Ali samo minut kasnije prima gol i ode sve u propast. :(

Link to comment

Radnicki Nis poslednjih 5 utakmica odigrao 1:1. Kvota u Mozzartu 7.5. Treba samo ovi "nasi" da daju jedan gol ( a "nasi" su za mene i jedni i drugi :D ). Mozda vredi pokusati.

Link to comment

Fudbal lagano. Chicago "izboksovao pobedu", golove promasih kompletno, da mi ne bude krivo. Nikad sampionski tim od ovih Clippersa. :isuse: Gube od nesretnih Lakersa mec gde se ocekivalo dvadesetak razlike za njih. Bolje da sam igrao Orlando i njih u singlu.FudbalRadnicki Nis-Partizan w2C. Zvezda-Radnicki Kg. bk1(1 poluvreme ili kraj)Juventus-Catania bk1Real Madrid-Sevilla 1Cetiri fiksa u razlicitim varijantama, nisam mogao nista pametnije smisliti. Plus egzibicioni na golove, sa ovim nesretnim kupovima.HokejLokomotiv-Dinamo Riga 0-6Atlant Mytishi-Slovan B. 0-6SKA St.Petersburg-Lev Prague 5+Calgary-Toronto 5+Los Angeles-San Jose 0-6Vancouver-Detroit X2Sinoc na mecu Toronta, pala samo 4 gola, te ocekujem efikasniju tekmu veceras, posto su i Flamesi neocekivano efikasni ove sezone. Derbi u Los Angelesu. Vreme je da Kingsi vrate svojoj staroj defanzivnoj igri. Ne volim timove koji cesto iskacu iz sablona. Detroit ume da odigra dobro protiv Canucksa. Kvota na dvoznak je solidna, pa da probam, za oprezniji ulog.NBACleveland-Brooklyn w2Houston-Charlotte H1(-9.5)San Antoni-Memphis w1Philadelphia-Miami H2(-7.5)Utah-Oklahoma >191.5Sacramento-Denver >201.5Brooklyn ce valjda opravdati poverenje. Overi na timove koje igram standardno. Moj Houston bi trebao biti ozbiljan tim ove sezone. Malo opreznije na dabl. Ne volim da igram protiv Memphisa. Miami igra dan za danom, mada je protivnik slabasan.Probao naravno i teniski tiket(koji je juce neslavno prosao). Proslo 10+ 1.set na Simona. Ostao 1 na Delpa i 9- 1.set na Nadala.

Link to comment

Sinoc sam promasio sav NBA. Jedino sto je doslo je plus hendikep na Orlando i to trojkom 11 sekundi prije kraja ali od toga sam odustao.Dobra stvar je da od ovoga gore ne moze.Za veceras mi se svidja dubl Heat+Nets @ 1.86Klivlend jeste simpatican ali ipak nisu taj kalibar.

Link to comment

Da li i dalje u Meridianu(ili nekoj drugoj kladonici) ima slobodna igra "bar jedan tim postize 100 ili vise poena u ovom kolu evrolige bez produzetaka",bila je fiksna kvota 15,00 ?

Link to comment
U Meridianu se jos nije desilo, da mi ne daju kvotu za nesto sto bih igrao. Pretpostavljam da moze i ovo.
To je "njihov" primer slobodne igre na onom dodatnom listu i uvek je bila ista kvota 15,nisam ja pitao da mi daju kvotu :)
Link to comment
Za veceras mi se svidja dubl Heat+Nets @ 1.86Klivlend jeste simpatican ali ipak nisu taj kalibar.
I veceras oba promasaja... :frust: Zasto predsezona nije mogla da traje jos 3 mjeseca :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...