Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedan moj prijatelj poceo da igra neki uzaludni sistem, pa ja danas nesto eksperimentisem i napravih model u naucne svrhe. I ajd da se ne baci, uplatim. Posle pomislim da mi je donji sistemcic nesto "realniji" i da je mozda bolje bilo...ali posto nikad (osim ponekad :frust: ) ne menjam odigrano, ostavim ovako.Nazalost, ne moze da se doda jos jedna kombinacija 6 od 6. Da sutra u ovo vreme ne budem samo ja bogatun, evo kacim na vreme. :D

Link to comment

Odigrah 4 tenisa za hiljadu i to mi je otprilike to za danas jer je mrsava ponuda.Lopez - Tomic 1 vodi vec 1:0 u setovima i igra bolje, mislim da ce dociSijsling - Cilic 1 imao bi sanse da ga dobije i bez ove pauze zbog dopinga a ovako je sasvim realan kecGulbis - Verdasko 1 cisto zbog forme, inace ne volim ni jednog ni drugogKolsrajber - Sepi 1 obojica van forme ali Svabo je jednostavno bolji igracUlog crvena pa ko koga zajebe.Vikend zavrsio oko 6-7 hiljada dindzi u plusu, i nije lose ispalo.

Link to comment

Ja bih igrao keca (i verovatno hocu na nekom kombinovanom), ali me nervira sto Montreal nema jos iks. Inace, sad pogledah, ovaj moj sistem je "povoljniji" u Socceru (Sparta X-2 5.90), ali nema u ponudi Gornjik daje 2 i GG, nego samo 1&GG. Kazem cisto za slucaj da je neko pozurio da uplati. :D

Link to comment

Nikad necu shvatiti taj poriv za igranjem NHL-a.bet365 daje 1 zanimljivu mogucnost kombinovanja hendikepa i u/o na istom mecu pa sam odigrao:Zvezda -17 i over 149.5

Link to comment

Meni je to jedna od omiljenih stvari za gledanje, pa valjda zato i volim da igram. ^_^Sada imam mogucnost da izaberem dodatne granice za golove(4+, 5+, 7+), te je i izlaznost bolja. Fiks "u glavu" je skoro nemoguce pogoditi. Winneri, dvoznaci, pobednik meca, su vec bolja varijanta, jer ima mnogo produzetaka, a dva boda se svejedno dobijaju za pobedu.Ja ne volim da igram kosarku. NBA i cackam, ostalo slabo. Mozda je razlog tome sto slabo gledam kosarkaske meceve..

Edited by Miljenko
Link to comment

Dnevni deo perfektan. Najsigurniji par(Seattle hendikep), nije prosao. Chicago uzvratio laganom pobedom u gostima, dabl overa bez srece. Sve u svemu, nikom nista.FudbalAjax-ASWH 3+Annan-East Stirling 2+Arsenal-Chelsea 2+Celta-Barcelona 2NHLChicago-Ottawa w1New Jersey-Tampa 4+Edmonton-Toronto 5+Blackhawksi bi mogli da vezu dve pobede. Ottawa nije za potcenjivanje, no sampioni su ipak i dalje top tim. Los izbor za golove. St.Louis cesto ide u over, pa redje igram minuse na njih. Dallas nepredvidljiv za golove, kao i Anaheim. Ostaje duel u Edmontonu, gde obe ekipe igraju efikasno.NBAIndiana-Orlando H1(-8.5)LA Lakers-LA Clippers w2Otvaranje sezone. Probacu ovaj oprezni dabl. Indiana sa smanjenim hendikepom i Clippersi konacan ishod.Na tenisu se vratih igri na gemove. Juce sam odigrao probni tiket, prodjose 2/3. Danas odigrah Tsonga 10+ 1. set i Djokovic 9- 1.set. Fiks ne umem da uklopim, te sa njim samo egzibicioni.

Link to comment
Nikad necu shvatiti taj poriv za igranjem NHL-a.bet365 daje 1 zanimljivu mogucnost kombinovanja hendikepa i u/o na istom mecu pa sam odigrao:Zvezda -17 i over 149.5
Jel ovo ''aditional point spread''? Zvezda da dobije preko 17 razlike?
Link to comment

Jok, to je bio regularan hendikep juce.Sinoc mrtvi Seahawksi nista nisu uradili u napadu, steta sto nisu izgubili na kraju a zasluzili su.Danas nista pametno nema, odigrao za danas i sutra Barca + Juve + Roma @ 1.94

Link to comment

Juce sam ubo Mangnitogorsk, Ufu i Barys 6+. Sutra opet igraju, moze opet da se pokusa 5+ na malo jacu lovu. Danas mi se motaju Sassari i Paris overi.... savet?Edit: stavio sam i 7+ na Ried na neku sicu, umesto da pokusam neki 5+,7+ sistem ala Miljenko. Ried, Utrecht i Emmen, na primer.

Edited by mandingo
Link to comment

Imam jako lep teniski tiket ali osecam da ce mi ha sjebati Verdasko jer je ispao nevidjeni govnar na kraju prvog seta.Dodig 1 prosloKarbaljes Baena 1 prosloKlizan 1 prosloBerankis 1 dobio prvi set 6:1, prebice ovog nesretnog FauaJanovic - Ziraldo 1Gaske - Verdasko H2 +4.5Na hiljadu, dobitak malo manje od 9 hiljada. Imao je 5:6 i trebalo mi je da udje u tajbrejk samo, onda bi prvi servirao u drugom setu i imao fore da pukne 3:6 sto je prakticno dva brejka. Naravno, puko je 5:7 i Gaske servira prvi tako da ce biti drama sad.

Link to comment

Danas sam igrao na Kliperse, regularnih -8 i neregularnih -20.5 @ 6.00 jer mislim da ce izdominiraju surovo.Od igraca svakako vrijedi probati na razgoropadjenog Rouza, igrao over 23.5 u dublu sa pobjedom Klipersa @ 2.20

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...