Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kilav dan. NHL na misice 2/4. u jednom trenutku je izgledalo da nece nista proci. NCAAF krenuo fino, no na kraju 5/11. Oregon zakazao sa poenima. Na Western Kentucky-Troy, masili FG pokusaje na smenu u zavrsnoj cetvrtini. Clemson dva puta probio hendikep u 4. cetvrtini, ali primaju TD 9 sekundi pre kraja.Sve u svemu, bezveze sam se cimao.FudbalU. De Chile-U. Catolica 3+Chelsea-Man City 2+Tottenham-Hull w1Monaco-Lyon w1Napoli-Torino 2+Udinese-Roma 2+Juventus-Genoa 1Partick-Celtic w2Chievo-Fiorentina X2Roda-PSV 2+A. Madrid-Betis 2+St. Etienne-PSG w2Anderlecht-Stanfard 2+

Link to comment

Juče katastrofa dan, danas vađenje:dinamo zg 1/1juventus 3+atletico madrid 1bayern (košarka) 2cska moskva 1Xrijeka x2benfica 1monaco 1dnipro 1cantu 1olympiakos 1

Link to comment

NHLFlorida-Tampa 4+Los Angeles-Edmonton w1Ne bas sjajan izbor danas, pa da probam ovaj dabl. Oilersi losi u gostima. Ocekujem nastavak tog trenda i veceras.NFLNew England-Miami P1New Orleans-Buffalo H1(-9.5)Kansas City-Cleveland 1Minnesota-Green Bay 2Denver-Washington >57.5Detroit-Dallas >50.5Jacksonville-San Francisco H2(-14.5)New England standardno. Saintsi ne bi trebali da imaju previse problema. Kansas i Green Bay, pobede u regularnom toku, posto su vineri premali. Odbrana Denvera katastrofalna. Champ Bailey najverovatnije nece igrati. Washington ofanzivno sve bolji, pa bi se mogao desiti jos jedan mec sa 70+ poena. Lionsi retko kada zakazu sa poenima. Odbrana Dallasa igra dobro ove sezone, no danasnji protivnik je tezak za zaustavljanje. Za kraj San Francisco, protiv beznadeznih Jaguarsa.

Link to comment

Holandska smrdljiva liga je od najpredvedivije u Evropi dosla do potpuno nemoguce za pogoditi :isuse:Prvo PSV izgubi od Rode danas (kvota 5) a sada i Fejnord prvi put u istoriji fudbala gubi kod kuce od Heraklesa i samo drugi put u 2 godine gubi kod kuce od bilo koga (kvota 10).Juce Twente izgubi u Hagu (kvota 8) i Ajax odigra 0-0 kod kuce protiv Waalwijka (kvota 9)

Link to comment

Presveti PSG gubio 0-2 i 2-5 u kornerima a onda sa igracem vise lagano 2-2 i 7-5 :Hail: PSG St Etienne v PSG (Race to 7 Corners) 27/10/2013 None 9.00 Won Stake: 50.00 Returns: 450.00 PSG St Etienne v PSG (Race to 7 Corners) 27/10/2013 None 4.00 Won Stake: 30.00 Returns: 120.00

Edited by Feindouno
Link to comment

zahvalijo bi se blejku karingtonu,krisl i onoj prvoj zmijurini dzoan kolins i denveru u celini celosti a pre svih @Miljenku a ondak i sebi sassari h1partizan p2laboral h1roma 2celzi gol glavom tj ggdetroit 1i tanananadenver +58 :)

Link to comment

Fudbal kao i obicno, jedva 3/5. Cileanski derbi prekinut. :lolol::isuse: NHL doneo nesto malo, jer su Kingsi otisli u OT. Konacno i NFL da prodje kako treba, 5/6, uz jedan kombinovani tiket sa 7 parova i kvotom 31. Pomislio sam da ce Green Bay da kiksira nocas, jer sam ih cekao na 2 tiketa(p2 i 2), no nije bilo iznenadjenja.FudbalHorn-Parndorf 2+Jong Ajax-Dodrecht 2+Jong PSV-Telstar 2+Brighton-Watford 2+NFLSt.Louis-Seattle H2(-8.5)Ramsi protiv Caroline ostali bez startnog QB. U goste im dolazi jedna od najboljih odbrana lige, pri cemu ni napad nije za potcenjivanje. Seattle je i prosle sezone bio dobar, ali mi se cini da su unapredili igru i da ce biti ozbiljan playoff ucesnik.HokejLokomotiv-Slovan B. 0-6SKA St. Petersburg-CSKA Moscow 5+Carolina-Pittsburgh 5+Vancouver-Washington 5+Minnesota-Chicago w2Ocekujem da Chicago uzvrati istom merom i dobije Wild na njihovom ledu. Pittsburgh i Washington na golove, kao i obicno.

Link to comment

Uletelo vadjenje, 5500 na iljadarku. Sve sigurice: Juve, Napoli, Atletico, Dinamo, Efes i Tot'nam (jedva). Nfl me prodao samo Pitsburg za 8000, subota jebeni Marsej za nesto manje (e da je Gignac usao malo ranije). Malo je falilo da bude bericetan vikend, al dobro, nije lose ni ovako.

Link to comment

Meni na NFL tiketu ostao Sijetl -7 i over, zaboravih koja je granica.Pngodio Denver -7 (1.45, bezveze isao oprezno), over 58.5 isti mec i GB -7 i tu sam nazalost odustao od overa.Za sad mi fino ide NFL sa ovim kombinovanjem hendikepa i overa na istom mecu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...