Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da ne racunate, 1707 bi bio dobitak :isuse: Naravno i X bi mi radio posao. Predzadnji mec na tiketu pa je bilo neodbranjivo.Bahia je igrala sa rezervama, povela u 5' a ova govna su da stvar bude gora prosla na penale :(vfwn6h.jpg

Link to comment

Blejkli masi 3 bacanja za redom ili cak 4, pri rezultatu 47:47. Tako se pada, mater mu jebem glupavu.I evo, sa 48:47 na 48:53. Kakav govnar raspali.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Nakon neke zarade na kavlifikacijama, pa malo padova na LE, danas ovako,za jači ulog:Manchester United - Stoke City 1Bayern - Hertha 1Ajax - RKC hc1jedan "narodni" :Arsenal 2Bayer 1Spartak Moskva 1Partizan 1Metallist 1Wolfsburg GG3+Twente 2Radnički (basket) 1Preporuka:Bayern daje gol u oba poluvremenaAjax daje gol u oba poluvremena

Edited by Babu Bhatt
Link to comment

Fudbal neprijatno iznenadio sinoc. Braga izgubila od ovih sto su dali 3 gola od starta sezone. NHL polovicno. Prosao jaci tiket, na drugom Columbus zabio 2 EN gola, u zavrsnih 26 sekundi. :isuse:FudbalDumbarton-Cowdenbeath 2+Airdrie-Ayr 2+Brechin-Arbroath 2+Montrose-East Stirling 2+Barcelona-Real Madrid 3+Crystal Palace-Arsenal 2+Shakthar-Zarya 1Partizan-Napredak 1Colchester-Peterborough 2+Tranmere-MK Dons 2+Leverkusen-Augsburg w1Bayern-Hertha 1Schalke-Dortmund 2+Hannover-Hoffenheim 2+NHLBoston-New Jersey w1Chicago-Minnesota w1Detroit-NY Rangers w1Tampa-Buffalo w1Toronto-Pittsburgh 5+Calgary-Washington 5+Phoenix-Edmonton 4+Montreal-San Jose 4+Nashville-St.Louis 0-6Boston u formi, kao i Blackhawksi. Detroit bi trebao da se "opere", za onu bruku protiv Senatorsa. Tampa docekuje nejaki Buffalo.

Link to comment

Posto je danas subota, ne moze bez NCAAF.Maryland-Clemson H2(-13.5)Oregon-UCLA >71.5Kansas-Baylor >64.5San Diego State-Fresno State >60.5Rutgers-Houston >60.5Northern Illinois-Eastern Michigan >66.5Western Kentucky-Troy >60.5Virginia Tech-Duke H1(-13.5)Nevada-UNLV w1Missouri-South Carolina w1Ohio State-Penn State H1(-13.5)Colorado-Arizona >56.5Prva cetiri para su mi najverovatnija, te njih odigrah nesto jace. Ostalo podjednako. Rutgers i dabl vinera su rizicni, no da probam i to.Danas sam dosta menjao granice, pa se kvote krecu od 1.5 do 1.9.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodjem juce lepo u startu, San Migel ocekivano dobio, i onda bacanje para na Azarenku i jos zesce na Jelenu. Tu sam napravio jednu od zescih gresaka otkako se kladim, izgruvao oko 4-5 hiljada da dobija drugi set jer sam mislio da ispada ako pukne 2:0 i da joj treba bar jedan set za prolaz u polufinale :lol: Kasnije video na Sportalu da je prosla cim je Azarenka pukla... klasican moron.Veceras cu pogurati Almagra da konacno pobedi Ferera, posle 0:13 do sada. Valensija je relativno mali turnir, nema nekog velikog pritiska a nije uopste losiji igrac od Ferera, samo je razlika sto je ovaj uporan kao mazga a on se smori kad ne ide... a opet 3.55 mi je previse, ne mogu da preskocim.Imam i 500 dindzi singl na Jelenu po 7.80 ali sanse da to prodje su nikakve, iako je uzela drugi set i lozim se :D

Link to comment

Jel zna neko gde da vidim rezultate ovog engleskog FA kupa? Ovi indijanci iz nizih liga, cekam Luton i Braintree dvojke za skoro 11 hiljada a na rezultati.com pise samo ono SKR (samo konacan rezultat) i ko zna kad ce biti ubaceno.

Link to comment

Partizan oborio lep tiket fikseva(11 parova, 32 kvota). Tako je to kada igras na tim koji mrzis. :isuse:Dodje jedva 3+ na Barcelona-Real, te je fudbalski bilans 2/5. Nisu mi se bas dopali rezultati, jer kod Skota i Engleza nije bilo golova gde treba.Nadam se da ce nefudbalski deo biti bolji. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...