Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne volim LE a i mrzi me da pravim tiket kao da ima nekog smisla i logike u ovom takmicenju.Zato cu da uzmem neke singlove.Karagandi, Cernomorec i Vigan po DNBI fixeve na Bordo, Sevilja i PSV i vidim sta ce da se desi...
Karagandi i Vigan se vratili a Cernomerce se isplatio.Sevilja i PSV ispalili a Bordo ispostovao u zadnjem minutu.Sve u svemu neki ultra sitni plus, koji bi bio bolji da sam muski zategao Cernomerce, mada bi tada zategao i Vigan pa bi dosli na isto ili ukratko sto bi RASMC drke-drke-djon-drke-drke-d-djon,
Link to comment
Dinamo KievLyonSwansea@ 3.26PSV @ 2.10
Dodajem dubl:Karagandy under 2.5Cernogorec™ under 2.5@ 3.83
PSV 0-0, ajde ok.Swansea prima gol iz penala u 93. minutu :isuse:Ovo drugo lagano tako da je ipak neka negativna nula danas.P.S.Cernomorec je izgubio.
Link to comment

Pardon ja ih mesam a igrao sam W2 naravno na Ludogorec :DTukli Dinamo i PSV a da nece Cernomerc. A ima i malo one patkometrijske filozofije da je nas jebac bolji od komsijskog.

Edited by pavllle
Link to comment

Na kraju 2/3, pri cemu sam na jednom od ta dva imao dve kvote 1, te je plus minimalan. Treci pade na "mrtvi" Lyon, koji je dobio samo 1-0. Prosao konacno i jedan teniski, sa kvotom 3, pa ipak uzeh nesto.Kako sam prolazio u prethodnim kolima LE, ovo je zadovoljavajuce.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas je dan odluke kod brace Filipinaca. Nema vise namestanja, sto su odradili - odradili su u ovih 6 meceva. Mocni Petron sa Ilajdzom Milsapom, Santosom, Fajardom (njihov Bobi Marjanovic, samo bolji od naseg) i ostalim nadrkanim igracima, protiv nasih Blejklija, Pingrisa (najbolji filipinski igrac, igra uglavnom centra a visok jedva preko 2 metra), Devansa, Dzejmsa Japa i kompanije... Petron favorit, kvota na San Migel opet raste sa sinocnjih 2.35 na 2.45, a pre meca kontam da ce opet biti oko 2.6, sto bi bilo sjajno. Moram ih pogurati danas sa 50 evra pa kud puklo, a i Dzo Devans je opisao vec kako ce se mec zavrsiti pa mu verujem, nema razloga da ne bude tako...http://pba.inquirer.net/33049/for-all-the-marblesIdemo Cofee Mixersi, jako i do samog kraja :Hail:

Link to comment

And now something completely different:imnz.jpgKazem ja neko je dugme za verovatnocu okrenuo na nulu. Ne moze bas nista da prodje.Ali danas su gotovi! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Jedno pitanje: jel Azarenki danas treba pobeda 2:0 protiv Li Na da bi isla u polufinale? Ako je tacno, ima to i da odigram jer pegla redovno Kineskinju a kvota je sasvim dobra. Realno je bolja igracica i jedina koja moze nesto protiv Serene, nekako mi je malo verovatno da nece ni proci u polufinale.Nasao, to je to. Evo potencijalnih scenarija (s tim sto ja racunam da Jelena sigurno dobija :D ) :0,,12781~12329931,00.jpgAzarenka, koliko god mi bila odvratna, je jednostavno bolja od svih sem Serene, a cesto i nju opegla, tako da mi cu da odigram sigurno neki srednji ili jaci ulog na 2:0 za nju.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Prodjose oba NHL dabla nocas. Onaj sa dvoznacima, talicno, jer nekako odose u produzetak i Vancouver i Chicago.FudbalFenerbahce-Gaziantepspor w1Airbus-Rhyl 2+Rayo Vallecano-Valladolid 2+Braga-Academica w1Oprezna uplata, posto je tiket sumnjiv. Rayo malo ulaganio sa golovima, no da ih probam.KosarkaCSKA-Budivelnik doh1(-14.5)Sinoc ne odigrah Real, retard. Nadam se da ce CSKA danas lagano dobiti, nakon kilave prve utakmice.NHLPittsburgh-NY Islanders 5+St.Louis-Vancouver 0-6Columbus-Toronto 0-6Florida-Buffalo 0-6Jedino gde sam razmisljao o fiksu, je mec u Pittsburghu, no prevladase golovi ipak. Toronto bas i nije under tim, no igraju protiv Columbusa. Florida-Buffalo, glupav par, ali mi jedini deluje pogodan za uparivanje, od preostalog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...