Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, San Jose nema poraz ove sezone. Sta mislis oce li puci nocas ili cu ih danima juriti kao Chicago prosle sezone? :DS druge strane, komplikacije radi, Boston nema iks. I sta covek da odigra?!? :(

Link to comment

Taj mec u Bostonu je bas zajeban. Nisam znao sta da odigram u fiksu. Prvo sam hteo 4+, na tiketu, pa 0-6. Na kraju sam zakljucio da je dobar za izbegavanje. Boston sigurno individualno kvalitetniji, mada ni Sharksi nisu za potcenjivanje. Domaci imaju boljeg golmana. To bi na papiru trebala biti jedina opipljiva prednost.NHl nocas nikom nista. Prosao jaci singl, Detroit pao.FudbalSheriff-Tottenham w2Wigan-Rubin X2Eintracht Frankfurt-Maccabi Tel Aviv w1Genk-Rapid w1Apollon-Lazio w2Salzburg-Standard 2+Fiorentina-Pandurii 2+Liberec-Sevilla X2Freiburg-Esroril 2+Lyon-Rijeka 2+Dinamo Z.-PSV X2Smanjio sam uplatu danas, posto je ovo takmicenje gde obicno nisam mogao ni da se pokrijem.NHLNew Jersey-Vancouver X2Tampa-Chicago X2Montreal-Anaheim 4+Edmonton-Washington 5+Nezgodni parovi veceras. Prvo sam hteo Vancouver i Chicago u vidu vinera, u singlu, no Tampa igra solidno, pa da ne preterujem. I kod golova sam se premisljao, pa sam skratio tiket na 2 para.Tenisere bolje da ne diram. Juce Jelena dobila, prekjuce Wawrinka i Berdych izgubili. Glupi kraj sezone. :isuse:

Link to comment

Ne volim LE a i mrzi me da pravim tiket kao da ima nekog smisla i logike u ovom takmicenju.Zato cu da uzmem neke singlove.Karagandi, Cernomorec i Vigan po DNBI fixeve na Bordo, Sevilja i PSV i vidim sta ce da se desi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...