Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Brook Lopez, Joe Johnson, Paul Pierce and Kevin Garnett are all healthy, they're just being given the night off.
Uz to Deron ne igra zbog povrede, dakle citava petorka.Igrao Boston + PSG @ 2.7 malo jace
Link to comment

Stoji al u tom slucaju sam bas zanemario kvotu i igrao jer su mi oni jedini sigurni kad je ishod meca u pitanju.Veseli tiket:Drogba @ 2.3Robben @ 2.10PSG & 3+ @ 2.05Sahtar x2 @ 1.8Manchester GG @ 1.8Imao odlican Evrokup, sjebali Mocini neki Rumuni majmuni, falilo 7 poena za over a usralo me da Nimburk pokrije za poen.Prosao singl na Makabi Haifu u Skopju i dubl s nekom odbojkom tako da nije lose poceo ovaj vecernji dio.

Link to comment

Imam jedan dobar tiket "a la Nesh" :D - Real IGG, Galata 1&D2+, Bajern NG i Junajted 2-3.. Gotovi su.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Autogol u 2. minutu. Pa stvarno bi bilo previse da za preostalih 88 minuta postignu jos jedan gol. :mad:
Aj što je bio u 2. minutu nego što su se posle ispromašilvali... :isuse: Edited by zoki82
Link to comment

Nastavljam tradiciju. Jedan prosao, jedan pao. Nisu mogli od 2. minuta da uteraju gol(bilo ko). Sutra sledi ona glupava LE, tu je bolje da igru svedem na minimum.

Link to comment
Aj što je bio u 2. minutu nego što su se posle ispromašilvali... :isuse:
Gledao sam Real - Juve, tako da se bar nisam nervirao zbog promasaja...Nista, sutra im uzimamo meru! :D
Link to comment

Sutra mi se svidja PSV @2.05. Dinamo je stvarno tuzna ekipa, nemaju ni tim, ni igru, ni domaci teren, a bogami ni trenera. Samo ne znam koliko ce PSV zapinjati i u kom ce sastavu izaci. Ako odigraju ozbiljno pobeda ne bi smela da izostane :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...