Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja se igrao sa manjim ulozima i bio na pragu 1 necega™ al ipak nije bilo snage da se istraje do kraja.Imao CFC & under, Celtic & under, Napoli & under, Arsenal X & under, sve palo u posljednjih 10-ak minuta a sve kvote oko 5-6 :oOvamo se dvoumio izmedju Hazarda i Oscara, znamo kako je to proslo. Zapata koji je usao umjesto Higuaina dao gol i tako...

Link to comment
Nisam znao sta odigram pa sam povukao 4 singlaAjax jer par bitnih igraca Seltika propusta mec,Arsenala u naletu,Celzi da se vadi zbog bruke sa BazelomSteaua jer je slicne jacine kao Bazel a nabise kvotu samo zbog rezultata iz prethodna dva kola.Sve su jake kvote pa i da mi samo dva najslabija tiketa prodju opet sam u plusu.
Jbg ipak popasoh minus za veceras a sve sto je palo je palo za malo. Ali dobro sutra je novi dan...
Link to comment

Danas igram dubl City x PSG @2.53Cska je u katastrofalnoj formi, u poslednjih 5 meceva u ligi Rusije nisu dali gol, imaju 4 poraza i jednu neresenu. City je pobedio Newcastle u gostima za vikend, i ako pruze iole pristojnu partiju, trebali bi da pobede.Psg je jednostavno mnogo kvalitetniji od Anderlechta, koji ima mladu i talentovanu ekipu, ali realno - tanki su za LS.

Link to comment
City je pobedio Newcastle u gostima za vikend
Newcastle je igrao 2:2 sa Liverpoolom, a City je dobio WH u gostima. Mada to ni u cemu ne menja smisao ostalog sto si napisao ;)Sent from my GT-I9105P using Tapatalk
Link to comment

Evo jos jednog tiketa:pg9f.jpgNa ostalim tiketima igrao sam dvojku na Napoli, a ovde udario kontru "za svaki slucaj"! :isuse: :frust:Danas su gotovi! :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal polovicno. NHL odlicno, 2/2, uz jednu kvotu 1.FudbalCSKA-Man City w2Leverkusen-Shakhtar 2+Man Utd-Sociedad 2+Real Madrid-Juventus 2+Anderlecht-PSG w2Bayern-Plzen 1NHLDetroit-Ottawa w1Buffalo-Boston w2Senatorsi su cvrsta ekipa, no Red Wingsi deluju ozbiljno ove sezone. Bruinsi standardno dobri, jedan od favorita da odu do samog kraja i ove sezone. Idu u goste neubedljivom timu Sabresa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sesti mec kod Filipinaca danas, mozda i odlucujuci. 1.37 na Petron a 3 na San Migel, teski bezobrazluk opet. Jeste realno da se igra 7 meceva i to pricam od pocetka da je namesteno ali cu igrati sigurno na San Migel i onda pratiti uzivo da vidim jel moze da se zaradi neka sigurna lova, mada necu kontrirati ako budu igrali dobro od starta... ili eventualno da pokrijem ulog ako bude bas neka ogromna kvota, ipak su to Filipinci... :D

Link to comment

Ma ipak ce rutinski ici u sedmi mec, sto pricam jos pre nego sto je pocela finalna serija. Bilo bi dobro samo kad bi se San Migel malo vratio pa da nekako bar vratim ulog, mada sam usao samo 2 hiljade koje sam zaradio pre toga na lajvu, dali klosari 4.15 na Sardija kad je puko prvi set od Florijana Majera i brat Zeremi rutinski okrenuo. Ako se San Migel vrati, onda treba sve na Petron jer je ovo vidjeno za sedam meceva, loze se debili na NBA fazon.

Link to comment

Degen Pingris koji me jos iz reprezentacije nervira promasi zicer za izjednacenje i odma' serija 0-10 :isuse:Jebite se Filipinci.edit: branio @ 1.86, odlicno

Edited by Feindouno
Link to comment

ManUTD cu da izbegnem danas, Real u 14 meceva nema X sa Juveo (bojim se i tu scenaria sa San Sira). Najrealnije za danas mi izgledaju golovi i to GG (npr Benfika, Leverkuzen, CSKA).

Link to comment

Ja branio po 2.10 ali sam govno, trebao sam prebaciti sve a ne samo da budem na nuli jer je jebeno namesteno i znalo se da ce dobiti Petron, preslikan prosli mec ali u kontra smeru. Jebo me kurac defektni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...