Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam znao sta odigram pa sam povukao 4 singlaAjax jer par bitnih igraca Seltika propusta mec,Arsenala u naletu,Celzi da se vadi zbog bruke sa BazelomSteaua jer je slicne jacine kao Bazel a nabise kvotu samo zbog rezultata iz prethodna dva kola.Sve su jake kvote pa i da mi samo dva najslabija tiketa prodju opet sam u plusu.

Link to comment

Farfan je povređen, to bi trebalo da olakša posao Čelziju.. Ja samo jedan tiket, sve GG: Arsenal, Seltik i Milan Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Moco, pa jel vidis sta ja padam ovde iz nedelje u nedelju-nisi mogao i meni poslati dojavu :(
Pa gde bi ti to odigrao? Fei igra onlajn a Zli u njegovoj kladzi.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment

Cekam Markosa da dobijem neke pare i onda cu igrati singl 4 000 na Kvitovu, mislim da je mnogo jaca od Agnjeske, pre svega fizicki. Medjusobni skor je 4-1, ocekujem laganih 2-0 u setovima a kvota je dobra.

Link to comment

Ne svidjaju mi se danasnji parovi, pa sam odigrao jedan rekreativni tiket za 200 din.Arsenal 2+Barselona 2+Seltik PXNapoli w2Celzi 2Austria ne daje golKvota 45

Link to comment

Imam fin sistem al ne stigoh da napisem ranije.Giroud @ 2.4, prosloAtletico i D.Costa @ 2.2 prosloBarca i Messi @ 2, cekam dvojkuod tezihNapoli i Higuain @ 5.5CFC i Oscar @ 4.43/5 sam igrao.

Link to comment

Petra macka rutinski opeglala omalenu Agnjesku a vodi i Celzi, i tu imam singlic. Sjajan dan danas, verovatno zato sto nisam srljao na lajvu nego pametno igrao.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Branio sam ovo al nije bas moralo u 94' majku im jebem govnarsku 20:45 Football / UEFA Champions League / Group Stage / Celtic vs Ajax / Celtic To Win + Total Under 2.5 - Yes @ 5.60

Link to comment
Farfan je povređen, to bi trebalo da olakša posao Čelziju..Ja samo jedan tiket, sve GG: Arsenal, Seltik i MilanПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
U 94-om... :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...