Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Solidni rezultati na poluvremenu. New England lagano. Nije mi bas jasno odakle onoliko poena u Majamiju, no to i nije toliko bitno. San Diego vodi, idemo dalje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja danas napravim širi spisak od koga ću da napravim jedan ili dva dabla/trebla za kvotu oko 2:basket:Galata @1,25Barca @1,20Real @1,15Fener @1,30CZV @1,45tenis:Halep @1,80Haas @1,40fudbal:Az @1,50Partizan w2@1,33Na kraju odaberem samo dabl HaasxCZV @2,03 za 5000 din, koji jedva prođe, ali su zato lagano prošli i svi ostali koje sam odbacio :isuse:

Link to comment

11 kornera u drugom poluvremenu Panatinaikosa a ja kreten iz svega izvucem 8e :isuse:Otisao da se tusiram na 0-1i 6-2, vratim se idioti gube 1-2 :oIzvuklo me over 13 @ 4.33, ostalo sam sve vezao sa mrtvim zelenim smrdljivcima.

Link to comment

Meni bi dan bio idealan da je Stosur dobila, ostalo sam skoro sve pogodio. A opet, u plusu sam samo 70 evra jer nisam silovao sa uplatama, mada imam jos nekih kombinacija sa Braziocima za veceras a i ovo mi je skroz ok jer sam pokrio jucerasnje pusenje i pored tih par promasaja zbog australijske bilderke.Botafogo - Vasko 1&3+ Koritiba - Kruzeiro W1Imam i ovaj neki tenis, igrao protiv onog Harisa sto mi je sinoc doneo lovu, na ovog drugog bilo 4 a sad je vratio brejk i vodi 6:5 u drugom. Idemo Denise Nevolo, jebi govedo :D

Link to comment

E jebes ga. :wacko:Meni pored ova dva NFL singla, prodje i neki glupavi fudbalski, sa 10 parova(dvoznaci i 2+ deo mec). Ako prodje i Denver, moracu da budem zadovoljan, kako je sve krenulo kilavo. Columbus za sada ide u lagani minus, videcemo za Winnipeg kasnije.

Link to comment

Na kraju oko nule sa NFL-om, onaj dubl je bio odlican al' kasnije jurio NE uzivo @ 2.65 al pokradose ih, zatim ovaj baksuzni tiket i za kraj igrao Denver -6 i over.

Link to comment

Prvo ok NFL vece, nakon dosta vremena. Bilo bi skoro perfektno, da je Denver dobio, ali je bar over dosao bez problema. NHL ponovo rutinski. Fudbal srecno pokrih, bilo je nekoliko bas glupih rezultata.HokejSibir Novosibirsk-Yekaterinburg 0-6Dynamo Moscow-Donbass w1Pittsburgh-Colorado w1Detroit-San Jose 4+Los Angeles-Calgary w1KHL solidno hvatam. U Pittsburghu duel dva tima, koja su odlicno startovala. Od domacih se to i ocekivalo, od gostiju ne. Probacu ipak navijacki, na individualno bolju ekipu. Zanimljiv mec u Detroitu, tezak za procenu u fiksu. Kingsi ne bi trebalo da se muce previse protiv Flamesa.Po jedan egzibicioni fudbalski i teniski.

Link to comment

Samo da prijavim da mi je brat Moca danas preko fezbuka poslao jednu dojavu™ iz rumunske kosarkaske lige, H2 -8 na neki Rovinari protiv nekih indijanaca, ali je nisam iskoristio jer sam pavijan. Uzeo sam nesto sitno na tenisu ali me pojebao onaj olos Kevin Anderson da bude sasvim dobar dan, izgubio od Bautiste Aguta nakon sto je dobio prvi set.

Link to comment
Samo da prijavim da mi je brat Moca danas preko fezbuka poslao jednu dojavu™ iz rumunske kosarkaske lige, H2 -8 na neki Rovinari protiv nekih indijanaca, ali je nisam iskoristio jer sam pavijan. Uzeo sam nesto sitno na tenisu ali me pojebao onaj olos Kevin Anderson da bude sasvim dobar dan, izgubio od Bautiste Aguta nakon sto je dobio prvi set.
Guram ti pare u dzepove a ti neces.
Opusteno, ima ko jeste odigrao :fantom:
Nadam se da krece uspesna serija.
Link to comment

Ovo nocas nisam mogao nikako pogoditi. Cim sam KHL probao u fiksu, usledio je promasaj.FudbalSchalke-Chelsea X2Arsenal-Dortmund 2+Porto-Zenit w1Milan-Barcelona 2+Austria-A. Madrid w2NHLFlorida-Chicago w2Columbus-New Jersey 0-6Montreal-Edmonton 4+Winnipeg-Washington 4+Toronto-Anaheim 5+Minnesota-Nashville 0-6Probah i ovu U19 LS, tri para 3+. Prvi vec prosao do poluvremena. Teniski tiket takodje odigran, no za to se i ne nadam previse.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...