Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Losa ponuda danas...U to ime jedan lagani:h7y6.jpgStvar je prosta: Avangard treba da pobedi nekoga posle 8 utakmica, Donbass da posle 4 pobede pukne od Spartaka koji 8 utakmica nema pobedu u regularnom delu, Pelikani i Cambridge (bez poraza) da konacno izgube od solidnog Ilvesa i nesto manje solidnog Grimsbija.Ne vidim sta bi moglo da krene po zlu. -_-

Edited by Nesh
Link to comment

Rangersi me podsetiše da nisu loša ekipa i da su mi jedan od omiljenih timova za izbegavanje. Detroit neprijatno iznenadio, Dodgersi završili posao. Prodje jedan hokejaški dabl tokom dana, te je bilans onako. Bar sam Atlantu preskočio.MLBDetroit-Oakland 1Fister za domaće, u pokušaju da se izbori 5. meč.HokejPittsburgh-Carolina w1Vancouver-New Jersey w1NY Islanders-Phoenih 4+Toronto-Colorado 5+San Jose-NY Rangers 0-6NHL još uvek težak za procenu. Padaju golovi gde ne treba i obrnuto.Dornbirner-Bozen 5+VSV-Innsbruck 5+Jokerit-JYP 0-6Farjestads-Brynas 0-6Bern-Fribbourg 5+Zug-Ambri 5+Lukko-Karpat 0-6Modo-Skelleftea 0-6Od fudbala samo jedan 2+, 3+, rekreativni sa desetak parova.

Link to comment

Ja sam bio ubedjen da imaju gomilu povredjenih igraca, no prevarih se. Pogledah na njihovom sajtu, i dalje za njih igra 5-6 igraca koji bi mogli naci NHL angazman bez problema. Nije mi bas jasno, sta se kod njih desava.Ja tek sada videh, da igraju protiv Dinama iz Moskve. Jebes ga, oni su medju top 5 timova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah jutros teniski tiket za hiljadu, uzivo na Pera protiv Simona po 1.75 a ostale regularno, pre pocetka meceva. Proslo mi 5 komada - Per, Suarez Navaro, Cibulkova, Flipkens i Hajek, i cekam jos ovu nasu Krunicku za skoro 10 hiljada. Imam kontru od 2.68 ali ne znam da li da branim, ta Zanevska je prekjuce pukla 6:0 i 6:1 od Kristine Pliskove koja je suvi prosek, a nasa Aleksandrica melje u zadnje vreme.http://www.rezultati.com/utakmica/KbbOEfX3/#omjer;allRoknucu nesto sitno da bar vratim ulog, mada cu svakako tugovati ako me pojebe zadnji par za finu lovu :D

Link to comment

Kad smo kod toga, nastavljam da pratim Braintree i Luton, da daju po 2+ golova. Par puta sam ih uspesno vezivao pa cu probati i veceras za crvenu, dobre su kvote.

Link to comment

Naravno da nisam branio Krunicku, cak ni kad je povela 5:3 u prvom i kvota na ovu Zanevsku bila 4.7 :isuse: Sad je 5:7 i 2:2, i jako se muci ova nasa za svaki poen. Moze okrenuti samo ako se ova skroz raspadne a to trenutno izgleda nemoguce jer je nevidjeno kenja...

Link to comment

Dobila drugi i rutinski pukla 2:6 u trecem, klasika. Zelim joj dozivotni boravak na turnirima kao sto je ovaj u Lincu jer za bolje i nije.Sad cu da kombinujem iz Konferencije ove timove: Luton, Braintree, Halifax i Gateshead. Znakovi i igra da tim daje 2+ golova, osecam da ce doci bar 3 od 4. Lincoln bi trebao biti sigurica ali je dosta manja kvota.

Link to comment
Samo rekreativni hokej danas:Lulea - Orebro 0-5Farjestad - Brynas 0-5Lozana - Servet 0-5Dornbirn - Bolzano 6+VSV - Insbruk 6+
Neverovatni Šveđani, u prve dve trećine lagano, na prvoj tri a na drugoj dva gola, a onda u trećoj trećini na oba po još 6 (slovima: ŠEST) :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...