Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zanimljivo da su i Clemson i Northern Illinois dosli overi na HT a underi na kraju.Pomislio bih da je pametnije igrati HT ali vidimo na tim tvojima da ima i obrnutih slucajeva, pa ti budi pametan.

Link to comment

Fudbal na kraju korektno, mada su pale dve neverovatne stvari, Peterborough 2-0 u 28. minutu i nema treceg i Partizan 0-0.NCAAF ponovo na misice. Fiks mogao i bolje, na poene se ne mogu pozaliti. Izgledalo je da ce NHL doci perfektno, no Chicago uspeva da izgubi od mrtve Tampe, a u Dalasu ne pada gol 27 minuta. Tigersi nisu dali nijedan poen protiv rukija. :isuse:FudbalA. Madrid-Celta 2+Ajax-Utrecht w1Ayr-Rangers 2Norwich-Chelsea w2Anderlecht-Kortrijk 2+Napoli-Livorno 2+PSV-RKC 1WBA-Arsenal w2Freiburg-Eintracht Frankfurt 2+Waregem-Standard 2+Arouca-Porto 2Juventus-Milan w1Olympiakos-Veria 1Estoril-Benfica 2+U. De Catolica-Rangs 2+NFLGreen Bay-Detroit w1Dallas-Denver w2Chicago-New Orleans >48.5Cincinnati-New England P2Miami-Baltimore H2(+2.5)Green Bay ocekuje tezak duel, protiv odlicnog napada Lionsa. Ocekujem da ipak nekako dodju do pobede. Za Denver ne treba neki specijalan komentar, ne mogu biti u boljoj formi. Probudjeni napad Chicaga, protiv standardno efikasnih Saintsa. New England klasika, poluvreme. Probah oprezno na Ravense, mislim da Miami nema kvalitet.NHLCarolina-Philadelphia 5+Calgary-Vancouver 4+Sinoc mi golovi dodjose glave na kombo tiketu sa 13 parova. Glupi Dallas je uvek igrao ruzno, no mislio sam da nemaju sanse protiv Capitalsa sa svojim stilom igre. Ova sezona bi trebala biti efikasnija, zbog uvedenih novina, no to se nije ispoljilo do sada.MLBPittsburgh-St.Louis 1Liriano za Pittsburgh, da probam navijacki, za oprezniji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah 3500 na Sislinga protiv Stepaneka, turnir u Monsu. Mrzi me da pisem puno ali gledao sam obojicu i mislim da je 2.60 malo prevelika kvota pa sam morao da zakuvam.

Link to comment
Odigrah 3500 na Sislinga protiv Stepaneka, turnir u Monsu. Mrzi me da pisem puno ali gledao sam obojicu i mislim da je 2.60 malo prevelika kvota pa sam morao da zakuvam.
Izem ti Sislinga <_<Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment
Cekma Vitese gg 3+ i na 0:2 ne mogu da verujem sta su u 5min promasili sve :isuse:
Udje napokon, negde u trenutku kad je i Chelski zabio za 1:2 kod Norica :)
Link to comment

Cukaricki - Zvezda 2 navijacki, ne pratim domaci fudbal uopste nego dobra kvota pa ajdeEstoril - Benfika 2 moraju da se vade za bruku protiv Pariza a i dobijaju ove tradicionalnoJang - Smicek 1 a trebalo je da stavim 22.5 vise jer osecam da ce biti mucenje u tri setaSve tri kvote po 1.65, taman koliko mi treba.

Link to comment

Ceo dan forsiram Benfiku i Donalda Janga u raznim kombinacijama po 3 para, i na svakom sam uspeo da promasim treci par :D Zvezda, Mega, Fiorentina GG... sve :D A hteo sam Fiorentinu x2 ali mi bilo malo 1.57 :isuse: Danas kod Filipinaca ima zicer nad zicerima, Petron protiv Rain or shine-a. Kvota je ocekivano pala sa jucerasnjih 1.7 na 1.47 pa cu probati da sacekam pocetak i uhvatim vecu za jaci ulog, ili ako povedu da brzo zveknem neki hendikep jer mislim da ce doci lagano dvocifrena, mozda cak i stoka™ razlika. U pitanju su dve podjednake ekipe ali ovim drugima ne igraju dva najbolja igraca i ova prosla pobeda je bila cisto pustanje zbog lozenja navijaca. Trenutno je hendikep -4.5, mislim da cu i to zakuvati pre meca.

Link to comment

Fudbal 35. Belgijanci bili zaduženi za 0-1 gluposti. NHL teško uklopljiv i dalje. NFL polovično. Kilavi rezultati već nekoliko kola. Čak sam i za Denver strepeo, nakon velikog vodjstva. MLB navijački, ali uspešno.NHLLos Angeles-NY Rangers w1Ovo je klasičan viner u regularnom. Kingsi su poznati kao ekipa koja dobro igra kod kuće, pa da probam na njih.MLBDetroit-Oakland 1LA Dodgers-Atlanta 1Vreme je da se probudi napad Tigersa. Anibal Sanchez će nadam se uspešno izneti meč. Nolasco neubedljiv tokom septembra, no tim daje više poena, te očekujem finu podršku večeras.Htedoh nešto da odigram i na Atlanta-NY Jets, no imam loš predosećaj, pa je možda bolje da ne diram.

Link to comment

Kakav poklon malopre na lajvu. Kristina Pliskova dobila prvi set 6:0 protiv neke Zanevske, uz preko 80% osvojenih poena na prvi servis, dok je ova druga imala sjajnih 38%. Onda izgubila bezveze svoj servis i na 0:1 su dali kvotu 2.25 da osvaja drugi set. Ja uskocio sa 2 hiljade i Kristinica dobila 6 gemova za redom :Hail:Prebacio 2 hiljade na ova tri para:Has - Kveri 1 1.58Krunic - Honcova 1 1.30Petron - Rain or shine 1 1.47Samo da me ne pojebe Tomi, ima 0:2 protiv ovog pajsera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...