Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja cim sam odigrao ovaj ACN, tu nema coravog gola. Ne kapiram to da su timovi kao neki favoriti, a da se muce toliko (jedno iznenadjenje u 2-3 dana je ok, no do sada skoro niko od favorita i nije dobio).

Link to comment

Fudbal 1/4 (1.53 izlazna kvota), uz povracaj na tiketu sa Englezima (peta liga), gde je sve odlozeno. NHL 2/6 (1.44 i 1.69 kvote). Hokej 3/4 (2.21, 1.95 i 1.71 kvote). Izglupirah se sa ACN, naravno da su odmah bili ultra neefikasni. Bezveze preskocih Juventus, odnosno FA kup meceve. NHL je otvoren fino, a onda serija promasaja. Evropski hokej dosta dobro, jedina pozitivna stvar juce. NBA kombinacija je bila blizu prolaza, no naplasise me slabom prolaznoscu singlova. Meh dan na kraju.

Minimalni ulozi.

 

NHL

 

Florida-Detroit tim1 3+

New Jersey-Montreal tim1 3+

Buffalo-Chicago tim1 3+

 

Kvota 2.37.

Prilicno jednostavno odigrano danas, spojih sva 3 para, bez jurenja nekih vecih kvota.

 

Prateci tiket, Florida pob1 (OT&SO), New Jersey pob1 (OT&SO), Buffalo pob1 (OT&SO). Kvota 2.90.

 

NBA

 

Boston-San Antonio tim1 >124.5

Utah-Golden State >236.5

 

Atlanta-Orlando >225.5

Cleveland-Milwaukee >230.5

 

Detroit-Minnesota tim2 >115.5

New Orleans-Charlotte tim1 >118.5

 

Kvote 2.38, 2.16 i 2.66.

Vratih se sistemu sa pocetka sezone, najnize granice, uz povezivanje 2 ili 3 para.

 

Siri NBA tiket, Minnesota pob2, Milwaukee H2(+3.5), Miami H2(+5.5), NY Knicks H1(+3.5), Boston pob1, New Orleans pob1, Golden State H2(+12.5), Brooklyn H2(+1.5). Kvota 6.38.

 

Fudbalski tiket, Morroco tim1+, Real Sociedad tim1+, Girona tim1+, Valencia tim1+, Nottingham Forest tim1+, Norwich 2+. Kvota 3.13.

 

Hokejaski tiketi, Sparta Prague 6+, Plzen 5+ (OT&SO), Kometa Brno 5+ (OT&SO) i Zug 6+. Kvote 3.51 i 1.90.

Link to comment

NHL 0/1. NBA 1/3 (2.66 dobitna kvota). Prosao je prateci fudbalski tiket (3+ kvota, 6 parova). U NHL delu bez sanse, nevezano za igru. NBA nije dosao sjajno, te moram biti zadovoljan jednim dablom. Kako Boston nije otisao u plus, nakon 70 poena u prvom poluvremenu ni sada ne razumem. Na fudbalu sam mogao uhvatiti i vecu kvotu. Moglo je bolje sigurno, ali bar nije bilo previse nerviranja.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Unionistas-Barcelona tim2 2+

A. Madrid-Real Madrid 2+

Famalicao-Braga tim2 1+

Vizela-Sporting tim2 1+

 

Kvota 1.88.

Bez previse komplikovanja danas. Neke kvote jesu oko 1.10, no nisam zeleo da razmisljam previse, pri cemu sutra krecu izgledniji parovi.

 

Prateci tiket, Australia tim 1+, Equatorial Guinea 2+, Ivory Coast 2+, Ghana 2+. Kvota 4.07.

 

NHL

 

Buffalo-Chicago tim1 3+

Boston-Colorado tim1 3+

Tampa-Minnesota tim1 3+

 

Ottawa-Montreal 7+ (OT&SO)

Vancouver-Arizona 7+ (OT&SO)

 

Edmonton-Seattle 7+ (OT&SO)

Calgary-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Kvote 3.01, 3.39 i 3.38.

Malo timskih golova, malo klasicnih overa. Lepo je kada se poveze kao sinoc, pa promasis kao covek, inace bi se ispucao u singlu.

 

Siri NHL tiket, Buffalo pob1 (OT&SO), Dallas pob2 (OT&SO), Boston pob1 (OT&SO), Tampa pob1 (OT&SO), Toronto pob2 (OT&SO), Edmonton pob1 (OT&SO), Vancouver pob1 (OT&SO). Kvota 26.1

 

Hokej

 

Stavanger-Lillehammer 6+

Comet-Storhamar 7+ (OT&SO)

 

Sparta Sarpsborg-Valerenga 5+ (OT&SO)

Ringerike-Frisk Asker 7+ (OT&SO)

 

Lorenskog-Stjernen 6+

Augsburg-RB Munich 6+

 

Kvote 1.89, 2.59 i 2.53.

Imamo Norvezane i Nemce, nesto hrabrije odigrane. Prve je posebno tesko singlirati, zbog cestih malih kvota.

 

Siri hokejaski tiket, Skelleftea 4+, Oskarshamn 5+ (OT&SO), Leksands 4+, Vaxjo tim 3+, Rogle tim 2+. Kvota 3.66.

 

NBA

 

Minnesota-Memphis tim1 >112.5

Sacramento-Indiana >239.5

Utah-Oklahoma >239.5

 

Kvota 3.52.

Ne toliko mnogo parova u ponudi, te sve smandrljah na jedan tiket.

 

Siri NBA tiket, Minnesota pob1, Sacramento pob1, Oklahoma H2(+4.5), NY Knicks pob1. Kvota 2.37.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1 (1.88 izlazna kvota). NHL 1/3 (3.01 kvota). Hokej 1/3 (2.53 kvota). NBA 1/1 (3.52 kvota). Fudbal se uklopio bez problema, pri cemu se mogla uhvatiti dosta veca kvota. NHL je krenuo fino, cinilo se da i kombo tiket ima sanse, no Edmonton (ponovo) i Vancouver zakazase na kraju. Posebno je neocekivan Edmonton, nakon 3-2 za domacina, pre kraja drugog perioda. Norvezani nisu dosli sjajno na hokeju, ali bar prodje nesto. NBA je prilicno neocekivano dosao, uz dosta dobru kvotu. Korektan dan, mada se cinilo da se moze uzeti mnogo vise od toga u NHL delu.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Gent-Mechelen tim1 2+

Inter-Lazio tim1 1+

Benfica-Boavista tim1 2+

 

Excelsior-Heerenveen 2+

Willem II-Ajax II 4+

Helmond-PSV II 3+

 

Kvote 2.25 i 3.96 kvote.

Zbog loseg vremena u Nemackoj malcice skratih igru.

 

NHL

 

Florida-Minnesota 5+ (OT&SO)

Carolina-Detroit tim1 3+

Chicago-NY Islanders tim2 2+

Columbus-New Jersey 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.36.

Sve ode na jedan tiket, uz par sirih kombinacija.

 

Prateci tiket, Florida pob1 (OT&SO), Carolina pob1 (OT&SO), New Jersey pob2 (OT&SO), NY Islanders pob2 (OT&SO). Kvota 5.09.

 

Hokej

 

Zug-Ajoie 6+

Villach-Pustertal Wolfe 6+

 

Vorarlsberg-Vienna Capitals 6+

Asiago-Olimpija 6+

 

Ambri-Biel 5+ (OT&SO)

Bern-Lugano 5+ (OT&SO)

Fribourg-Servette 4+

 

Banska Bystrica-Zvolen 7+ (OT&SO)

Liptovsky Mikulas-Humenne 7+ (OT&SO)

 

Nitra-Trencin 7+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Poprad 7+ (OT&SO)

 

Michalovce-Nove Zamky 7+ (OT&SO)

Spisska Nova Ves-Kosice 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.94, 2.82, 2.14, 4.53, 5.24 i 6.08.

Par standardnih liga na hokeju (uz ocekivanje da kod Slovaka udje bar jos jedan efikasan termin).

 

Siri NHL tiket, sve 6+, Wolfsburg, Eisbaren, Frankfurt. Kvota 6.32.

 

NBA

 

Orlando-Philadelphia >215.5

New Orleans-Phoenix >230.5

Portland-Indiana >230.5

 

Kvota 3.26.

I kod NBA sam bio u prilici da odigram samo jednu kombinaciju.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia H2(+2.5), Boston H1(+1.5), Phoenix H2(+10.5), Miami H1(+1.5). Kvota 3.12.

 

Link to comment

Fudbal 0/2. NHL 0/1. Hokej 2/6 (2.14 i 4.53 dobitne kvote). NBA 1/1 (3.26 kvota). Na fudbalu dva volsebna pada. Prvo na Willem II-Ajax II padaju 2 gola, u prvih 14 minuta i onda nista do kraja, a onda i Gent kao veliki favorit nije mogao do tim 2+. NHL sam mogao odigrati samo sa timskim golovima, mada je i ovako bio blizu. Evropski hokej pristojno. Rezultati nisu bili sjajni, ali sam uz veliku dozu srece uklopio Slovake. NBA se popravlja, jos jedna lepa dobitna kombinacija. Dan koji se cinilo da ce biti odlican, a ipak nije zavrsio u plusu.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Roma-Verona tim1 1+

Udinese-Milan tim2 1+

Porto-Moreirense tim1 2+

Club Brugge-Westerlo tim1 2+

 

Heracles-Volendam 3+

AZ-Zwolle 3+

 

Young Boys-Grasshopper 3+

Lausanne-St. Gallen 3+

Schalke-Hamburger 3+

 

Arsenal-Crystal Palace 2+

Adanaspor-Ankaragucu 2+

Koln-Dortmund 2+

Freiburg-Hoffenheim 2+

Leipzig-Leverkusen 2+

 

Kvote 2.80, 2.48, 3.41 i 2.65.

Odigrah neku skracenu varijantu, mada i ovako imamo dosta parova.

 

Prateci tiket, Southampton 3+, Middlesbrough 2+, Blackburn 2+, Bristol Rovers 2+, Charlton 2+, Peterborough 3+, Crewe 2+, Harrogate 2+, MK Dons 3+, Wrexham 2+, Salford 2+, Hartlepool 3+, Dorking 3+. Kvota 51.68.

 

NHL

 

Philadelphia-Colorado tim2 3+

Buffalo-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Boston-Montreal tim1 4+

Vegas-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Vancouver-Toronto 7+ (OT&SO)

Calgary-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Ottawa-Winnipeg 7+ (OT&SO)

New Jersey-Dallas 7+ (OT&SO)

 

St. Louis-Washington 7+ (OT&SO)

San Jose-Anaheim 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.93, 3.77, 2.92, 3.55 i 4.38.

Iako 7+ deluje relativno hrabro, posto sezona nije preterano efikasna, tesko mi je da bunarim sa 5+ i 6+ igrama.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Tampa, Colorado, Winnipeg, Boston, Dallas, Toronto, Pittsburgh, Edmonton. Kvota 96.69.

 

NBA

 

Detroit-Milwaukee tim2 >125.5

Charlotte-Philadelphia tim2 >118.5

 

Kvota 2.66.

Samo jedan glavni tiket, uz nekoliko sirih.

 

Siri NBA tiket, Washington >234.5, Atlanta >225.5, NY Knicks >221.5, Minnesota >221.5. Kvota 4.73.

 

NFL

 

San Francisco-Green Bay P>22.5

Baltimore-Houston P>18.5

 

Baltimore-Houston >42.5

San Francisco-Green Bay >49.5

 

Kvote 2.26 i 3.15.

Za danas probah i poluvremena i regularne pluseve.

 

Hokejaski tiketi, Stavanger 7+ (OT&SO), Frisk Asker 7+ (OT&SO), Valerenga 7+ (OT&SO). Kvota 7.63.

Link to comment

Fudbal 2/4 (2.80 i 2.65 dobitne kvote). NHL 0/5. NBA 0/1, prosao je fiks tiket (3+ kvota). NFL 0/2. Fudbal dolazi prihvatljivo, posebno ako se uzme u obzir da sam promasio cak 4 para (na 3+ tiketu nije doslo nista). Kod Engleza bez vece sanse (nize lige). NHL tragikomicno neefikasno. Kako je Edmonton odjednom naucio da igra odbranu, nikako mi nije jasno. Da li su i ovde timski golovi resenje, kao i kod MLB? NBA dabl je doziveo sokantan pad; ne kapiram ni sada, kako je Philadelphia dala ovako malo poena. Fiks tiket prolazi, no to mi je uvek sumnjiva stvar za jacu igru. Za kraj, ni NFL nije odusevio. San Francisco-Green Bay zakazase u prvom poluvremenu i kasnije je bilo tesko skupiti poene za visoku granicu (da je Green Bay poravnao, imao bih prolaz); gosti su 3 puta fulali u RZ, u prvom poluvremenu. Glup dan, mada i nije moglo bolje od ovoga.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Bayern-Werder 4+

Fenerbahce-Samsunspor 4+

 

Utrecht-PSV 3+

Ajax-RKC 3+

Vitesse-Feyenoord 3+
 

Lecce-Juventus tim 2 1+

Betis-Barcelona tim2 1+

Granada-A. Madrid tim2 1+

Real Madrid-Almeria 3+

Monchengladbach-Augsburg 2+

 

Kvote 3.20, 2.53 i 2.60.

Skroz jednostavne kombinacije danas. Svajcarci mi se nisu dopali nakon one dve kilave utakmice juce, te ih nisam dirao.

 

Prateci tiket, Hertha 2+, Paderborn 2+, Go Ahead Eagles 2+, West Ham tim1+, Liverpool tim1+, Leeds 2+. Kvota 3.04.

 

NHL

 

Carolina-Minnesota tim1 3+

Detroit-Tampa tim2 3+

 

Anaheim-NY Rangers tim2 3+

Seattle-Toronto tim2 3+

 

Kvote 2.07 i 2.20.

Sve teze dolaze mecevi 7+ (cak i sa produzecima), u tekucoj sezoni, te se timski golovi cine kao jedino resenje. U fiksu sam i na pogadjalici ispod 60%, tako da je to vec srecna varijanta za sire tikete.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Carolina, Tampa, Dallas, NY Rangers, Toronto. Kvota 13.15.

 

Hokej

 

Liptovsky Mikulas-Michalovce 7+ (OT&SO)

Kosice-Nitra 7+ (OT&SO)

 

Slovan Bratislava-Nove Zamky 7+ (OT&SO)

Banska Bystrica-Spisska Nova Ves 7+ (OT&SO)

 

Poprad-Zvolen 7+ (OT&SO)

Humenne-Trencin 7+ (OT&SO)

 

Kvote 5.64, 4.59 i 5.06.

Slovake ispratih kao i obicno, ostalo samo sa sirim tiketima.

 

Siri hokejaski tiketi, Lillehammer 7+ (OT&SO), Stjernen 7+ (OT&SO) i Nurnberg 6+, Eisbaren 6+, Straubing 5+ (OT&SO), RB Munich 5+ (OT&SO), Wolfsburg 5+ (OT&SO). Kvote 3.38 i 7.97.

 

NBA

 

LA Clippers-Brooklyn >219.5

Houston-Boston >221.5

 

Washington-Denver tim2 >124.5

Phoenix-Indiana tim1 >124.5

 

Kvote 2.16 i 2.81.

Sklepah nekako dve kombinacije; neverovatno mi je i dalje, koliko NBA dolazi bolje od NHL, uz ovako visoke granice.

 

Siri NBA tiket, LA Clippers pob1, Denver pob2, Boston pob2, Phoenix H1(+3.5). Kvota 2.19.

 

NFL

 

Buffalo-Kansas P>22.5

Detroit-Tampa P> 18.5

 

Detroit-Tampa >47.5

Buffalo-Kansas >49.5

 

Kvote 2.44 i 4.08.

I danas isti sistem kao i juce. U svakom slucaju nije ostalo jos mnogo toga za igru.

Link to comment

Ako nesto mrzim, to je kada ne vidim na vreme da se nesto igra sledeceg dana. Tako da je A. Madrid ostao za sutra, na jednom tiketu.:isuse:

Fudbal slabasno. PSV kilavih 1-1, protiv ove sezone slabog Utrechta. Sta tek reci za Fener i Bayern gde sam ocekivao laganih 5+ komada.

 

Evropski hokej dosta dobro. Imam puno srece sa Slovacima.

Link to comment

Fudbal 0/2 (na jednom tiketu se ceka A. Madrid tim1+, za kvotu oko 2.60, te tu ocekujem siguran prolaz). NHL 1/2 (2.20 dobitna kvota). Hokej 1/3 (4.59 kvota), a prosao je i prateci tiket iz Austrije (3 para, 4+ kvota). NBA 1/2 (2.16 kvota), tu je i fiks kombinacija (2+ kvota, 4 para). NFL 2/2 (2.44 i 4.08 kvote). Fudbal ponovo traljavo. Verovatno ci imati pomenuti prolaz, no to je i dalje preslabo. NHL i NBA na granici prihvatljivog, mada nista bez kombo tiketa. Mali bonus u fiksu u NBA sektoru, iako su kvote minorne. Na hokeju imam dosta srece kod pojedinih liga, posto stalno uklapam jedine dobitne parove. Za razliku od subote, NFL se lepo uklopio; taman da sanira mesecni bilans. Dobar dan na kraju (fudbalom sigurno nisam odusevljen).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Vikingur Reykjavik-Leiknir 5+

Fylkir-IR Reykjavik 5+

 

Venlo-Den Haag 3+

De Graafschap-PSV II 3+

Ajax II-Groningen 3+

 

Brighton-Wolves 3+

Leicester-Ipswich 3+

 

Kvote 3.20, 3.94 i 2.94.

Relativno hrabro odigrano danas, mada je lakse kada nije sve u singlu (u smislu da se manje novca rizikuje). Tu je i tiket na cekanju, te se nadam makar ok bilansu (2 prolaza).

 

Prateci tiket, sve 2+, Ivory Coast, Nigeria, Ghana, Egypt. Kvota 3.02.

 

NHL

 

Boston-Winnipeg tim1 2+

New Jersey-Vegas tim2 2+

Arizona-Pittsburgh tim2 3+

 

Vancouver-Chicago tim1 4+

LA kings-San Jose tim1 4+

 

Kvote 2.31 i 2.72.

Tesko je odluciti sta odigrati u NHL delu, kada su mecevi ovako neefikasni.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Boston, Vegas, Pittsburgh, Vancouver, LA Kings. Kvota 9.11.

 

NBA

 

Detroit-Milwaukee tim2 >127.5

Philadelphia-San Antonio tim1 >123.5

 

Minnesota-Charlotte tim1 >117.5

Phoenix-Chicago tim1 >114.5

 

Dallas-Boston >232.5

Sacramento-Atlanta >230.5

 

Kvote 2.61, 2.67 i 2.16.

I kod NBA postaje tesko razluciti sta je verovatno, a sta ne, no igramo se i dalje (priblizava se i MLB polako).

 

Siri NBA tiket, Milwaukee pob2, Philadelphia pob1, Minnesota pob1, Boston H2(+4.5), Phoenix H1(+2.5), Sacramento pob1. Kvota 3.16.

Link to comment

Fudbal 1/4 (2.60 izlazna kvota, a i to je tiket od nedelje). NHL 0/2. NBA 1/3 (2.67 kvota). Na fudbalu tragicno neefikasni mecevi juce. I A. Madrid je jedva dobio sa 1-0, taman za prolaz tiketa od nedelje. Sto se tice meceva od ponedeljka, od 7 parova, prolaze samo 2; Islandjani su zakazali cim sam ih odigrao, dok sam u Holandiji 2 nasao jedini tvrd mec. U NHL delu su moji Pingvini ponovo sokirali sa samo 2 gola protiv prosecne Arizone. Jedan NBA prolaz je solidan, mada me je iznervirao Milwaukee, malim brojem poena, u odnosu na kvalitet rivala. Meh dan nema sta; ne kapiram sta se desava sa ovim neefikasnim trendovima (NBA je imao dugu plus seriju, no NHL je neverovatno kilav).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Besiktas-Adanaspor 3+

Chelsea-Middlesbrough 2+

Peterborough-Crawley 3+

 

Kvota 2.92.

Jedan skroman tiket za danas, uz standardne sire kod Engleza i nizih liga.

 

Jedan od pratecih tiketa, Chesterfield 3+, Wealdstone 2+, Barnet 3+, Dorking 2+, Gateshead 3+, Aldershot 2+, Hartlepool 2+, Rochdale 3+. Kvota 17.03.

 

NHL

 

Montreal-Ottawa 7+ (OT&SO)

Calgary-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

San Jose-NY Rangers tim2 3+

Edmonton-Columbus 7+ (OT&SO)

 

Detroit-Dallas tim2 3+

Philadelphia-Tampa tim2 3+

 

Kvote 3.46, 2.13 i 2.41.

Tesko je ukombinovati NHL ove sezone, no borimo se i dalje.

 

Siri NHL tiket, sve prva trecina 2+, Dallas, Tampa, Ottawa, Edmonton, Calgary, NY Rangers. Kvota 23.63.

 

Hokej

 

Aalborg-Odense 7+ (OT&SO)

Esbjerg-Rungsted 7+ (OT&SO)

 

Kvota 4.04.

Danas samo Danci ozbiljnije; tesko mi je odigram Austriju i Svajcarsku van sirih tiketa.

 

Siri hokejaski tiketi, Villach 6+, Asiago 6+, Graz 5+ (OT&SO), Olimpija 5+ (OT&SO) i Davos 5+ (OT&SO), Ajoie 5+ (OT&SO), Servette 5+ (OT&SO), Zurich Lions 5+ (OT&SO). Kvote 4.77 i 3.52.

 

NBA

 

Indiana-Denver >236.5

Brooklyn-NY Knicks tim2 >111.5

LA Clippers-LA Lakers >222.5

 

New Orleans-Utah tim1 >120.5

Oklahoma-Portland tim1 >122.5

 

Kvote 3.58 i 2.67.

NBA standardno, tu nema nekog odstupanja od sitema. Igra se i fiks, ali samo u vidu sirih tiketa.

 

Siri NBA tiket, Denver H2(+4.5), NY Knicks H2(+3.5), New Orleans H1(+1.5), Oklahoma pob1, LA Clippers pob1. Kvota 3.48.

 

Link to comment

Fudbal 0/1, prosla su dva prateca tiketa sa Englezima (2+ i 3+ kvote, uz po jedan odlozen mec, na zalost). NHL 1/3 (2.41 dobitna kvota). Hokej 0/1. NBA 0/2, uz fiks tiket koji prolazi (3+ kvota). Turci odigrase neverovatnih 0-0, te nisu vredeli kasniji prolazi. Nize lige kod Engleza su bile solidne, mada lose vreme ne pomaze. NHL traljavo i dalje. Fino otvaranje veceri, no jutarnji mecevi ponovo dolaze lose. Kako je Edmonton poceo odjednom da igra dobru odbranu, i dalje ne razumem; Rangersi se obrukase protiv Sharksa. Evropski hokej sam trebao odigrati sire (sve lige preko dablova, no treba smoci hrabrosti za to). NBA bez sanse za prolaz, osim fiks kombinacije, koja mi sluzi kao bonus. Tja, blizi se polako MLB; tu trendovi mogu biti samo bolji od ovoga.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Mallorca-Girona tim2 1+

A. Bilbao-Barcelona tim2 1+

Fulham-Liverpool tim2 1+

Bayern-Union Berlin 3+

 

Kvota 2.41.

Danas pretezno timski golovi (i to pilicarska tim 1+ varijanta).

 

Prateci tiket, Leeds 3+, Almere 2+, Eastleigh 2+, Fenerbhace 3+. Kvota 3.85.

 

NHL

 

LA Kings-Buffalo tim1 3+

Boston-Carolina tim1 3+

 

Toronto-Winnipeg tim1 3+

Vancouver-St. Louis tim1 3+

 

Florida-Arizona tim1 3+

Colorado-Washington tim1 3+

Seattle-Chicago tim1 3+

 

Kvote 2.27, 2.17 i 2.63.

Samo timske golove probah danas, i to sve tim 3+. Kvote za 7+ su i dalje preniske, ako se uzme u obzir los procenat prolaznosti iste igre.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Toronto, Florida, Boston, Colorado, Vancouver, Seattle, LA Kings. Kvota 19.53.

 

Hokej

 

Herlev-Herning 7+ (OT&SO)

Sonderjyske-Frederikshavn 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.58.

Dance cu pratiti do doigravanja sigurno, a mozda to prosirim i na jos 3-4 lige, posto sledi ostra borba za playoff/playout mesta.

 

Siri hokejaski tiket, AK Bars 4+, Nizhny Novgorod 4+, CSKA Moscow 5+ (OT&SO), AKA St. Petersburg 5+ (OT&SO). Kvota 3.38.

 

NBA

 

Washington-Minnesota tim2 >118.5

Miami-Memphis tim1 >109.5

 

Milwaukee-Cleveland tim1 >119.5

Dallas-Phoenix >233.5

 

San Antonio-Oklahoma >234.5

Golden State-Atlanta >225.5

 

Kvote 2.71, 2.44 i 2.16.

NBA je ocekivano sve tezi za procenu, sto je All-Star mec blizi.

 

Siri NBA tiket, Minnesota pob2, Miami pob1, Milwaukee H1(+1.5), Houston pob1, Phoenix H2(+6.5), Oklahoma H2(+1.5), Golden State pob1. Kvota 5.43.

Link to comment

Fudbal 0/1. NHL 1/3 (2.63 dobitna kvota). Hokej 1/1 (3.58 kvota). NBA 2/3 (2.44 i 2.16 kvote). Nakon sto je Girona dala gol, ocekivao sam prolaz fudbalskog tiketa, no Bayern dobija sa neverovatnih 1-0. NHL ponovo na granici prihvatljivog, ali je jedan prolaz ipak nedovoljno dobar. Evropski hokej fino, Danci se ponovo uklopise uz celiku dozu srece (Herning je vodio sa 3-0, a onda usledise 4 vezana gola za domacina). NBA lose otvoren, no kasnije imamo 2 izlazna tiketa. Pristojan dan na kraju; dovoljno za plus.

Minimalni ulozi.

 

NHL

 

Tampa-Arizona tim1 3+

Ottawa-Boston tim2 2+

Carolina-New Jersey 5+ (OT&SO)

Dallas-Anaheim tim1 3+

 

Edmonton-Chicago tim1 4+

Calgary-Columbus 6+

 

Kvote 2.34 i 2.18.

Svasta probah od igara/granica danas. Dok smislim zgodnu kombinaciju igara, zavrsice se regularni deo sezone.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), NY islanders, Boston, Tampa, Carolina, Dallas, Edmonton, Calgary. Kvota 15.32.

 

NBA

 

Golden State-Sacramento >232.5

Brooklyn-Minnesota >210.5

 

Indiana-Philadelphia tim2 >118.5

Miami-Boston tim2 >113.5

NY Knicks-Denver tim2 >110.5

 

Kvote 2.16 i 4.36.

I NBA skratih na 2 tiketa, uz dosta timskih poena sa relativno niskim granicama (sve ispod 120 meni deluje nisko, za trenutne standarde).

 

Siri NBA tiket, Philadelphia H2(+3.5), Boston H2(+1.5), Minnesota H2(+3.5), Denver H2(+6.5), Golden State H1(+0.5). Kvota 4.18.

 

Hokejaski tiket, Stavanger 6+, Storhamar 6+, Comet 7+ (OT&SO), Sparta Sarpsborg 5+ (OT&SO), Valerenga 5+ (OT&SO). Kvota 6.34.

Link to comment

Denver zestoko pomaze kladionice, nakon osvojene titule. Ili oni sami daju premalo poena, ili ogranice protivnike skroz, a tu je i mali zbirni broj poena, kao treca losa solucija. Recimo da ih uhvatim jednom na 3 odigrana meca. I u NHL sektoru, par top timova nisu za igru (Boston, Rangersi, pa i Carolina), no ovo je neki drugi nivo. Veceras 41 poen za poluvreme, protiv ovih metiljavaca iz NY. Ja se jos cudio sto je samo 110.5 bila granica za Denver.

Najvise mrzim kada moram da preskacem neku ekipu (poput Lakersa), no stvarno su neupotrebljivi u tekucoj sezoni.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 1/2 (2.34 dobitna kvota). NBA 0/2. Poput Denvera u NBA, Edmonton je postao nepogodljiv u NHL. Neko ce reci da imaju mali milion vezanih pobeda (15 u nizu), no meni to nikako ne pomaze. Da od 7+ tima, dodju do ovog metiljavljenja u stilu Bostona, nikako mi ne ide u glavu. NBA ocekivano dolazi losije, sto je playoff blizi. Od fudbala retko i ima neke vajde, dok sam dnevni hokej odigrao preoprezno (Norvezane i Nemce primarno) i sam sebi izbio dobitak.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Chelsea-Aston Villa 2+

Bristol City-Nottingham Forest tim2 1+

Tottenham-Man City 3+

 

Kvota 2.26.

Fudbal povremeno ume biti tako zamoran za igru/gledanje, da nemam previse volje ni da ga igram. Danas jedan skromni glavni tiket, posto se Holandija 2 nije proslavila do sada.

 

Prateci tiket, Zwolle 2+, Venlo 2+, Roda 3+, Emmen 3+, MVV 3+, Breda 2+. Kvota 7.22.

 

NHL

 

NY Rangers-Vegas 5+ (OT&SO)

Seattle-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Florida 7+ (OT&SO)

Colorado-LA Kings 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.71 i 3.80.

Nemam neku ekstra ideju sta igrati. Cini se da moram forsirati 7+ (kao kod liga iz Evrope), uz poneki mec sa timskim golovima (mada kvote za 7+ i dalje nisu sjajne, u odnosu na neubedljivu prolaznost).

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), NY Rangers, Pittsburgh, Colorado, Seattle. Kvota 9.01.

 

Hokej

 

Olimpija-Vorarlberg 7+ (OT&SO)

Asiago-Vienna Capitals 7+ (OT&SO)

 

Villach-Graz 7+ (OT&SO)

KAC-Innsbruck 7+ (OT&SO)

 

Aalborg-Esbjerg 7+ (OT&SO)

Rodovre-Frederikshavn 7+ (OT&SO)

 

Odense-Herlev 7+ (OT&SO)

Herning-Sonderjyske 7+ (OT&SO)

 

Mannheim-Iserlohn 7+ (OT&SO)

Augsburg-Ingolstadt 7+ (OT&SO)

 

Schwenninger-Frankfurt 7+ (OT&SO)

RB Munich-Kolner 7+ (OT&SO)

 

Bremerhaven-Nurnberg 7+ (OT&SO)

Wolfsburg-Eisbaren 7+ (OT&SO)

 

Michalovce-Humenne 7+ (OT&SO)

Trencin-Kosice 7+ (OT&SO)

 

Zvolen-Nove Zamky 7+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Liptovsky Mikulas 7+ (OT&SO)

 

Spisska Nova Ves-Poprad 7+ (OT&SO)

Nitra-Banska Bystrica 7+ (OT&SO)

 

Kloten-Zug 7+ (OT&SO)

Lausanne-Ajoie 7+ (OT&SO)

 

Ambri-Lugano 7+ (OT&SO)

SCL Tigers-Servette 7+ (OT&SO)

 

Fribourg-Rapperswil 7+ (OT&SO)

Bern-Davos 7+ (OT&SO)

Zurich Lions-Biel 7+ (OT&SO)

 

Kvote 3.94, 5.04, 2.79, 3.76, 6.27, 5.29, 5.90, 5.67, 3.73, 4.41, 5.85, 5.39 i 20.34.

Prilicno hrabro odigrano danas. Vecina liga je wild card za 7+, odnosno zahteva duze cekanje kako bi bilo rezultata. Blizi se kraj sezone, pa racunam da ce ekipe biti primorane da zaigraju otvorenije.

 

NBA

 

Charlotte-Houston tim2 >112.5

Toronto-LA Clippers >227.5

 

Indiana-Phoenix >236.5

Atlanta-Dallas >236.5

 

New Orleans-Oklahoma >234.5

Milwaukee-Cleveland tim1 >119.5

 

Kvote 2.49, 2.21 i 2.49.

NBA se prati i dalje, mada se povecava broj ekipa pogodnih za preskakanje.

 

Siri NBA tiket, Houston H2(+2.5), Phoenix H2(+3.5), Dallas H2(+6.5), LA Clippers pob2, Milwaukee H1(+2.5), Oklahoma H2(+10.5). Kvota 5.28.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Smesni rezultati na fudbalu, smesniji od bilo cega iole predvidljivog. Ocekivao sam da pljuste golovi bar u kupu.

Na hokeju sam bio previse drcan. Danci, Slovaci i recimo Norvezani su ok za 7+, no ostalo bas i nije za preko 6+. Jedini prolaz na Slovacima (ponovo); pri cemu bih imao jos max jedan (Svajcarci), da sam odigrao opreznije. Tja, tesko je ponekad naci meru.

Sutra imamo Norvezane i Svajcarce, pa cu videti sta je pametno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...