Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Na fudbalu mi je najbolji mesec bio onaj sa reprezentacijama (mrzi me sada da gledam, jun cini mi se), sto znaci da sam klubove gadjao slabo.

 

NHL, pa i hokej generalno, su doneli dobar plus. Od polovine sezone sam igrao fiks na favorite, odnosno golove na visim granicama (5.5 i 6.5) i to se pokazalo kao dobitna kombinacija. Playoff je bio savrsen, a u fiksu je proslo par velikih tiketa.

 

NFL pristojan, sa poluvreme over/under igrama.

 

Sa MLB pogadjanjem se nisam proslavio do sada. Premalo poena pada, a fiks ko fiks, tesko ga je uvek igrati. Timski poeni su dobra stvar.

 

Za NBA sam postao dunster, a posebno me nervira to gledanje ko igra, a ko ne. U NHL i MLB su odmaranja igraca redja.

 

Hokej me je dosta izvukao u prethodnih godinu dana, no ne mogu se osloniti samo na to.

  • +1 1
Link to comment

Uvek nalupam neki tiket sa mecevima na P1+, odnosno 2P1+. Danas povezah 15 parova, za 18+ kvotu. Rosenborg jedva udje 2P1+, no sada cekam Partizan P1+ i Dinamo 2P1+. Partizan i dalje nista, dok su na komsijama vec pala 4 komada, u prvom delu meca.:rolleyes:

Link to comment

Juce je sve bilo blizu, ali su prosla samo 2 bonus tiketa na fudbalu, Vilzing i Bodo/Glimt po 5+ (4+ i 2+ kvote). Na glavnom tiketu je doslo 15/18, za 300+ kvotu. Oba Svajcarca nisu dosla 3+, uz jedan MLS kasnije. Pomenuti P1+/2P1+ tiket pada na Partizanu (18+ kvota); tja, iz nase lige samo Zvezda; prosle nedelje je TSC igrao volsebnih 0-0 kod kuce. MLB je krenuo dobro, no dva zavrsna para padaju. Yankees nisu dali makar 4 poena, u porazu; neocekivani under na Texasu. Razmisljam da vezujem  po 3 para u MLB delu, uz spojen tiket, dok za fudbal vec nece biti odredjenog sistema. Tja, moglo je mnogo bolje, mada bi me Zurich docekao u bilo kojoj varijanti.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Arminia Bielefeld-Regensburg 2+

Hamburger-Hansa 2+

Karlsruher-Magdeburg 2+

Mladost Lucani-Zvezda 3+

Club Brugge-Genk 2+

Anderlecht-Oostende 3+

Always Ready-Tomayapo 3+

The Strongest-Aurora 3+

Keflavik-KA Akureyri 3+

Valerenga-Viking 3+

Sandefjord-Molde 3+

 

Kvota 45.79.

Nesto kraci tiket danas, no svejedno dosta utakmica na 3+. Tokom nedelje ponovo imamo CL i ECL kvalifikacije, pa ce tu i fiks biti opcija.

 

 

MLB

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Kremer-Nestor Cortes Jr.)

Pittsburgh-Miami 2 (Keller-Alcantara)

Boston-Toronto >9.5 (Bello-Stripling)

Cincinnati-St. Louis 2 (Mahle-Mikolas)

Kansas-Tampa 2 (Bubic-Springs)

LA Dodgers-San Francisco 1 (Kershaw-Cobb)

Atlanta-LA Angels >7.5 (Anderson-Detmers)

 

Kvota 22.98.

Ponovo odigrah sirok tiket. Videcemo, treba dosta srece kako bi se sve uklopilo.

 

Prateci tiket, Philadelphia >9.5, Minnesota 2, Milwaukee 1, Texas >6.5, Arizona >8.5. Kvota 9.79.

Edited by Miljenko
Link to comment

Moj standardni problem (u poslednje vreme), je dosao do izrazaja i juce, presiroka igra. Na fudbalu je ponovo uhvacena vecina, Norveska i Bolivija su dosle bas dobro, no kada je neko drcan. Proslo je par bonus tiketa, Always Ready 5+ (4+ kvota), Viking 5+ i 6+ (4+ i 7+ kvote), Molde 5+ ( 3+ kvota). Hamburger je razocarao, mada se ni Anderlecht nije proslavio sa 2-0 pobedom (to su i bili jedini promasaji). LA Galaxy fino izbegoh (samo 2 gola protiv Atlante). Dva promasaja i u MLB delu. St. Louis tesko hvatam u fiksu, dok je Tampa prilicno nepouzdana u tekucoj sezoni. 

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Norrrkoping-Goteborg tim1 1+

Varbergs-Hammarby tim2 1+

Bolivar-Jorge Wilstermann 3+

Akranes-Fram 3+

 

Sogndal-Stabaek 2+

Sandnes-Asane 3+

KFUM-Ranheim 2+

Brann-Kongsvinger 3+

 

Kvote 3.22 i 2.74.

Malcice modifikovana varijanta; dve kombinacije koje zajedno cine kombo tiket.

 

 

MLB

 

Boston-Cleveland >8.5 (Pivetta-Plesac)

Seattle-Texas >7.5 (Flexen-Otto)

LA Dodgers-Washington tim1 >4.5 (Gonsolin-Espino)

 

Philadelphia-Atlanta 2 (Suarez-Fried)

Detroit-San Diego 2 (Hutchison-Manaea)

Chicago Cubs-Pittsburgh >7.5 (Sampson-Brubaker)

 

Kvote 4.33 i 4.07.

I ovde za nijansu promenjeno kombinovanje. Kombo tiket razbijen na tikete sa 3+ utakmice.

 

Prateci tiket, Tampa 2, Milwaukee tim1 >3.5, Kansas <9.5, Houston tim2 >3.5, San Francisco 2. Kvota 9.99.

Link to comment

Norveska 2 je lepo dosla. Zato su Svedjani ultra kilavi; ekipa ne uspeva da postigne gol, iz 10 suteva u okvir gola.:isuse::laugh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Na fudbalu prolazi jedan od glavnih tiketa (2+ kvota), uz dva bonus tiketa (Sandnes 5+ i 6+; 3+ i 7+ kvote). Svedjani su definitivno za izbegavanje, kada tim iz milion prilika ne ume ni jedan bedan gol da postigne (ja sam uvek preferirao one totalne favorite). U MLB delu smehotresan ucinak, svih 6 promasaja, na dva tiketa. Korektan je ovaj sistem, naravno ako nema previse promasaja (mada je u MLB delu i to bilo ok).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

AEK Larnaca-Midtjylland X2

Plzen-Helsinki 1X

Sheriff-Maribor 1X

Shkupi-Dinamo Zagreb 2

 

Fjolnir-Fylkir 3+

Selfoss-Afturelding 3+

Ballkani-La Fiorita 3+

 

Kvote 2.16 i 2.61.

Ne bas epohalno velike kvote na tiketima. Fiks me je bilo strah da vecinski probam bez dvoznaka, dok su golovi jasni.

 

Prateci tiket, Nacional Potosi 3+, Leon 3+, Monterrey 3+, Sport Huancayo 2+, Alianza Lima 2+. Kvota 6.76.

 

 

MLB

 

Baltimore-Tampa 2 (Watkins-McClanahan)

Detroit-San Diego 2 (Hill-Clevinger)

Arizona-San Francisco 2 (Gilbert-Rodon)

 

Toronto-St. Louis tim1 >4.5 (Berrios-Pallante)

NY Mets-NY Yankees >7.5 (Walker-Montgomery)

Boston-Cleveland >9.5 (Winckowski, dok za Cleveland jos nije odluceno)

 

LA Dodgers-Washington tim1 >4.5 (White-Josiah Gray)

Seattle-Texas >6.5 (Kirby-Dunning)

Colorado-Chicago White Sox 2 (Marquez-Kopech)

 

Kvote 3.39, 4.79 i 4.34.

Koliko je iznenadjenja bilo nocas (kako u fiksu, tako i na poenima), danas ocekujem prilicno realan dan. Tampa igra promenljivo, no veceras ima odlicnog startera (ERA ispod 2). San Diego je i dalje nekompletan, no protiv opustenih Tigersa mora bolje. San Francisco trokira u napadu, takodje imaju top startera. St. Louis je bez dvojice najboljih udaraca u Torontu, pa probah poene na domacina (Goldschmidt i Arenado nisu vakcinisani). Boston je otvorio seriju minusom, te ocekujem poene, a isto vazi i za Texas. Yankees igraju gradski derbi, granica nije previsoka. Dodgersi su se obrukali nocas, protiv verovatno najslabijeg tima lige, te ocekujem kanonadu (kao i sutra). White Soxi imaju 7-3 trend, a vrh divizije je u dometu (4 pobede).

 

Siri MLB tiket, Tampa tim2 >5.5, NY Yankees tim2 >4.5, San Diego tim2 >5.5, Milwaukee >10.5, Chicago White Sox tim2 >6.5, Houston >8.5. Kvota 127.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima li neko account na socceru? Sta su ovo napravili sa sajtom, ne moze da se klikne na profil, pa samim tim ne mogu ni uplate ni isplate da se izvrse...

Link to comment

Fudbal 1/2 (2.16 kvota), Ballkani je dosao 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote), Selfoss dolazi 5+ (2+ kvota): MLB dolazi 1/3 (4.79 kvota). Razocaravajuci pad na fudbalu, gde sam konacno ocekivao kombo tiket, no najverovatniji par sa Islanda za golove ne dolazi. Prosla su 3 bonus tiketa, pri cemu su komsije mogle i do 7+, da je treci gol pao ranije. Red je bio da nesto udje i u MLB sektoru i plusevi se solidno uklopise (Boston i Yankees), kao i timski over na Torontu. Jos jedna bejzbol kombinacija je bila blizu, ali se Dodgersi obrukase protiv mozda i najslabijeg tima lige, nova 2 uz samo 3 data poena. Konacno korektan bilans; vreme je za neku seriju realnijih rezultata.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Linfield 3+

Malmo-FK Zalgiris tim1 2+

Zurich-Qarabag tim1 1+

Olympiakos-Maccabi Haifa 1X

 

Grindavik-Thor 3+

Kopavogur-Grotta 3+

Vestri-Throttur 3+

 

Kvote 3.01 i 2.57.

Najpre kombinacija iz CL kvalifikacija, gde ima svega. Bodo deluje kao ocigledan 3+, dok Malmo mora da odigra ozbiljnije, a i Zurich sigurno moze bolje. Verujem da je Olympiakos kvalitetnija ekipa, nakon 1-1 u prvoj utakmici. Islandjane probah kompletno, dok Farani ostase na sirem tiketu.

 

Prateci tiket, AIK 2+, Runavik 3+, Argir 3+, The Strongest 2+, Royal Pari 3+, Sandefjord 2+, Raufoss 2+. Kvota 6.67.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Atlanta >7.5 (Gibson-Morton)

Detroit-San Diego tim2 >2.5 (Skubal-Darvish)

Baltimore-Tampa >6.5 (Wells-Rasmussen)

 

Toronto-St. Louis tim1 >3.5 (Gausman-Wainwright)

Boston-Cleveland >7.5 (Eovaldi-Quantrill)

NY Mets-NY Yankees tim1 >3.5 (Scherzer-German)

 

Seattle-Texas >7.5 (Gonzales-Jon Gray)

Oakland-Houston >6.5 (Irvin-Javier)

LA Dodgers-Washington >7.5 (Heaney-Corbin)

 

Kvote 3.17, 3.32 i 3.92.

Prilican broj parova i danas, mada se ogranicih na poene (ako Dodgersi ne mogu da rese autsajdere kod kuce, onda ne vredi cackati fiks; nezamisliva stvar na hokeju, dan za danom).

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Atlanta, San Diego, Milwaukee, LA Dodgers, Houston, Tampa, Toronto, NY Mets1. Kvota 34.21.

Link to comment

U cemu je fora sa ovim Malmeom. Kladionice obicno ne grese ovoliko u proceni kvota.:huh: Kreten igram timske golove, na neki random tim iz Svedske, umesto da sam stavo samo 2+ ukupno.

Srecom da je Bodo natrpao, i u startu pokrio pola uplate. Plus je prosao bejzbol iz JK danas.

Link to comment

Fudbal 1/2 (2.57 kvota na Islandjanima), Bodo/Glimt je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 6+ i 13+ kvote). MLB 1/3 (3.17 kvota prolazi), a prosao je i tiket bejzbola iz Juzne Koreje (6+ kvota). CL kvalifikacije su donele uzasne rezultate i cak 2 promasaja; Malmo nije dao gol, dok je Olympiakos volsebno porazen 4-0, od neke random ekipe iz Izraela. Bodo je odigrao savrsen mec i doneo 3 lepa bonusa. Islandjani tesno, ali i korisno. MLB ne bas sjajan, no prolaz 3+ kvote je korektna stvar. Koliko fiks dolazi lose, meni je i dalje neverovatno. U NHL ligi si mogao retko naci pobede autsajdera, nakon All-Star pauze, a ovde retko favoriti dobijaju. Fin dan, no da ne moze uleteti neki kombo tiket, vec je pomalo neverovatno.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

FCSB-Saburtalo 1

Universitatea Craiova-Vllaznia 1

Mura-St. Patrick 1X

PAOK_Levski Sofia 1X

 

Crusaders-Basel 2

Tuzla-AZ 2

Osijek-Kyzylzhar 1

 

Drita-Antwerp 2

Young Boys-Liepaja 3+

Slavia Prague-St. Josephs 3+

 

Elfsborg-Molde 2+

Viborg-Suduva 1

Lillestrom-Seinajden 1

 

Kvote 2.32, 2.82, 2.29 i 2.00.

ECL kvalifikacije su na programu danas, te povezah dosta toga. Od petka krece zanimljiviji program, nize lige kod Engleza, kup kod Nemaca, te gomila najavnih sezonskih meceva u vidu SC.

 

Prateci tiket, sve P1+, Vitoria Guimaraes, Basel, Zrinjski, Vikingur, Tre Fiori, AZ, Osijek, Antwerp, Young Boys, Rapid Wien, Maccabi Tel Aviv, Universitatea Craiova, FCSB, Viborg, Viking, Slavia Prague, Lillestrom, Radnicki Nis, Molde. Kvota 383.53.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Kansas tim1 >3.5 (Taillon-Singer)

Toronto-Detroit tim1 >3.5 (Kikuchi-Alexander)

Boston-Cleveland >8.5 (Crawford-McKenzie)

 

Houston-Seattle >7.5 (Urquidy-Gilbert)

Colorado-LA Dodgers tim2 >6.5 (Urena-Anderson)

LA Angels-Texas >6.5 (Ohtani-Howard)

 

Kvote 3.14 i 4.67.

Nesto neugodnija ponuda danas, no probah 2 kombinacije ipak.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Philadelphia, NY Yankees, Toronto, Houston, LA Dodgers, LA Angels. Kvota 11.34.

 

 

Link to comment

Na kraju ce glavni tiket, sa 13 parova, pasti samo na Osijek (30+ kvota. Zar kod njih nije ulozena neka solidna kinta u klub. Sta ovi mogu da igraju protiv njih uopste.

Link to comment

Na kraju padose dve utakmice, posto ni Basel nije dobio. 3/4 izlazna tiketa, uz bonuse na Slaviji; moram ipak biti zadovoljan.:rolleyes:

Link to comment

U Osijeku je ozbiljna kinta, ali trener i uprava nisu na istoj talasnoj dužini, što je bio problem na kraju prošle sezone, kada su imali neke šanse da pokušaju da osvoje prvo mesto, ali su glupo izgubili smešne utakmice. Sada opet ista priča. Imaju Caktaša, Argentinca, neke iskusne igrače, prodali su Bočkaja u Dinamo, dobili novac, ali voljni motiv nešto nije visok.

Dobri su za domaće prvenstvo, daju golove, izgleda da je to svima veća motivacija od evropskih utakmica, makar Hajduk tako najavljuje sezonu.

 

Liga konferencija je smrt u najavi, igrao sam par kombinacija lajv na golove, PAOK je primer totalne indijanštine...

Link to comment

Ja ne znam kako sam imao i ova 3 prolaza. PAOK jedva ostaje u dvoznaku, sa 2 igraca manje; Mura takodje ostaje u okviru 1X igre, sa 10 igraca.

Ovo je bio sasvim dobar bilans, posto se slazem da je mozda i najteze takmicenje za procenu (posebno jer ja primarno igram golove, a ovde je to uvek znak pitanja).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...