Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ove reprezentacije sa Ostrva su ubitacne za igru. Da nema makar jedne ekipe koja ume da odigra efikasne meceva. Jos ovaj na Areni hvali igru na Engleska-Italija, a ono sve neki retardirani potezi u zavrsnici.

Link to comment

Ponovo samo jedan dobitni tiket, u MLB delu (kvota 3.54). Dosta losih rezultata na bejzbolu sinoc. U fiksu nisam imao mnogo sansi da provucem jos nesto, na poenima tek za nijansu bolje. Philadelphia samo 4 poena; Milwaukee prolazi na kraju, no Astrosi dadose samo jedan poen protiv Marlinsa; Dodgersi ponovo kilavi protiv San Francisca (kada pogledam lineup Giantsa, cini mi se da nema slabijeg u ligi po imenima); Toronto neocekivano zakazuje u Detroitu. NHL serija izmedju Tampe i Rangersa se zavrsila jos jednim tvrdim duelom, tja. Ni fudbal nije odusevio. Ceo tiket pada na Engleska-Italija 2+ (uzasan mec, sa malim brojem sansi), a najvise me je iznervirao nedolazak 5+ na Holandiji, zbog promasenog penala. Los dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Minnesota-Tampa 2 (Sands-Springs)

San Francisco-LA Dodgers 2 (Rodon-Urias)

 

Houston-Miami 1 (Verlander-Edward Cabrera)

St. Louis-Cincinnati 1 (Hudson-Ashcraft)

 

Atlanta-Pittsburgh tim1 >4.5 (Wright-Quintana)

LA Angels-NY Mets >7.5 (Sandoval-Walker)

 

Philadelphia-Arizona tim1 >4.5 (Suarez-Nelson)

Cleveland-Oakland tim1 >3.5 (Quantrill-Irvin)

 

Detroit-Toronto tim2 >3.5 (Skubal-Stripling)

NY Yankees-Chicago Cubs tim1 >4.5 (Taillon-Keegan Thompson)

 

Kvote 2.96, 2.11, 2.53, 2.46 i 2.63.

Nesto nize granice danas (ima dosta dobrih startera, kod autsajder timova), plus par utakmica u fiksu (Tampa, Dodgersi, Miami, nemaju pobedu u tekucim serijama).

 

Prateci tiket, sve u fiksu, Cleveland, Atlanta, Milwaukee, NY Yankees, Philadelphia, Toronto, Chicago White Sox. Kvota 21.29.

 

 

Fudbal

 

Norway-Sweden 2+

Spain-Czech Republic tim1 2+

Slovenia-Serbia tim2 1+

North Macedonia-Gibraltar 2+

 

Kvota 2.66.

Jedna skroz zicer varijanta danas. Na Makedoniji nisam imao timske golove, kao ni 7+, u Meridianu, pa probah kilavih 2+, dok su ostali parovi bilo jos tezi za odluciti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal nekako prolazi (2+ kvota), dok se u MLB delu nisam proslavio sa jednim prolazom (2.63 kvota). Spancima je dugo trebalo da daju drugi gol, dok sam nase i Norvezane mogao odigrati sire. MLB sam mogao odigrati bolje. Fiks ko fiks, tesko ga je uklopiti i to se i juce pokazalo, po pogodak i promasaj na oba tiketa, gde bih sa poenima rutinski prosao. Dodgersi i Angelsi su bili sigurni padovi. Da kazem korektan dan, mada sam ocekivao bolji bilans, nakon dva brza prolaza.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Toronto-Baltimore tim1 >5.5 (Manoah-Bradish)

St. Louis-Pittsburgh tim1 >4.5 (Zack Thompson-Keller)

 

Washington-Atlanta tim2 >4.5 (Josiah Gray-Ian Anderson)

Arizona-Cincinnati >7.5 (Kelly-Minor)

 

Chicago Cubs-San Diego tim2 >3.5 (Steele-Darvish)

Seattle-Minnesota tim2 >2.5 (Flexen-Archer)

 

Detroit-Chicago White Sox tim2 >3.5 (Garcia-Cueto)

Texas-Houston tim2 >3.5 (Javier-Hearn)

 

Philadelphia-Miami >6.5 (Nola-Alcantara)

San Francisco-Kansas >7.5 (Wood-Singer)

 

Kvote 3.47, 2.57, 2.11, 2.22 i 2.50.

Uglavnom timski poeni danas. Stoji da na pogadjalici na fiksu imam bolji ucinak nego na poenima, no velicina kvota sigurno ne pomaze, u odnosu na ove sa poenima.

 

Prateci tiket, sve u fiksu, Atlanta, Toronto, Chicago White Sox, St. Louis, Houston, San Diego, San Francisco, Minnesota. Kvota 49.71.

 

 

Fudbal

 

France-Croatia 3+

Denmark-Austria 3+

Iceland-Israel 3+

 

Kvota 7.40.

Hrabra igra danas, sva tri para na 3+ i sire. Solidan pocetak, i ne bi bilo lose da bar jedan mec udje u 3+ vec u prvom poluvremenu.

Link to comment

Fudbal je ponovo dosao kilavo, no MLB se zato popravio sa 3 dobitna tiketa (3.47, 2.57 i 2.11 kvote). Na fudbalu bez vece sanse, mada sam ocekivao neki bonus na Island-Izrael. Francuzi se ponovo obrukase; bez datog gola sa onakvom dominacijom u sutevima. MLB bilans je bio dobar. Dva promasaja na kombo tiketu; Philadelphia je otisla u minus, odnosno Houston pada za poen iako su dali 3 poena u prva dva ininga. Na fiks tiketu pada samo pomenuti Houston (retko se uklopi ovoliko meceva, plus je kvota bila skoro 50), koji dozvoljava kasni preokret (ne kapiram zasto ta ekipa ima ovoliko problema u napadu). Ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Toronto-Baltimore tim1 >6.5 (Kikuchi-Lyles)

Boston-Oakland tim1 >6.5 (Pivetta-Koenig)

 

Washington-Atlanta tim2 >4.5 (Tetreault-Fried)

LA Dodgers-LA Angels tim1 >5.5 (Gonsolin-Syndergaard)

 

Colorado-Cleveland tim2 >4.5 (Senzatela-Bieber)

Texas-Houston tim2 >3.5 (Dunning-Urquidy)

 

Arizona-Cincinnati >7.5 (Davies-Mahle)

San Francisco-Kansas tim1 >3.5 (Webb-Bubic)

 

Kvote 6.13, 3.54, 2.19 i 2.24.

Zbog povecanja granice na Padresima, skratih igru sa 5 na 4 tiketa.

 

Prateci tiket, sve u fiksu, St. Louis (prvi mec), NY Yankees, Philadelphia, Atlanta, Toronto, NY Mets, Boston, Chicago White Sox, Houston, Cleveland, San Francisco, LA Dodgers. Kvota 187.93.

 

 

Fudbal

 

Poland-Belgium 3+

Turkey-Lithuania 3+

Netherlands-Wales 3+

 

Kvota 4.43.

Danas sam odlucio da ne komplikujem sa Englezima i Italijanima, samo najverovatnije stvari. Taman krece egzotika, nakon danasnjeg termina (Island, Svedska, Norveska, Farani, MLS, odnosno JA).

 

Siri fudbalski tiket, Luxembourg 2+, England tim 2+, BIH tim 1+, Ukraine tim 1+, Romania tim 1+, Germany 2+, Sint Maarten tim 2+, Nepal 2+, Uzbekistan tim 1+, Malaysia 2+. Kvota 10.29.

 

Link to comment

Pa i nisam odusevljen ovim poluvremenima. Belgija jedan gol, Turci samo 1-0, iz 18 suteva na gol. Holandjani brzo prolaze, nadam se da uci i neki bonus.

Link to comment

Dva prolaza juce, oba uz neverovatnu dozu srece. Holandija dolazi 5+, sa dva gola u nadoknadi vremena (5+ kvota); u MLB delu Arizona i Cincinnati odlaze u produzetke rezultatom 0-0, da bi nakon 3 dodatna ininga, palo potrebnih 8 poena (1-1, 3-3, 3-5; 10.-12. ining). Nije bilo sanse za glavni tiket na fudbalu, dva od tri promasaja; na sirem takodje 2 pada, Englezi i Rumuni se nisu proslavili. MLB je ponovo bio blizu sa sirim, fiks tiketom, 2 losa odabira, dok se na glavnom nisam proslavio. Malo je falilo da ne prodje nista, pa se ne mogu buniti previse.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Colorado-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.02.

Krece veliko finale veceras. Na papiru poslastica za golove, taman da otvorim malo hrabrije.

 

 

MLB

 

Toronto-Baltimore tim1 >6.5 (Berrios-Zimmermann)

Boston-Oakland tim1 >6.5 (Winckowski-Kaprielian)

 

Seattle-Minnesota tim2 >3.5 (Gonzales-Sonny Gray)

LA Dodgers-LA Angels tim1 >5.5 (Tyler Anderson-Detmers)

 

Washington-Atlanta tim2 >4.5 (Fedde-Strider)

Arizona-Cincinnati >6.5 (Gallen-Castillo)

 

St. Louis-Pittsburgh tim1 >3.5 (Flaherty-Contreras)

Colorado-Cleveland tim2 >4.5 (Gomber-Pilkington)

 

Kvote 5.40, 3.76, 2.46 i 2.23.

Standardni poeni. Bolje da se drzim par igara i cekam rezultate koji mi odgovaraju.

 

Prateci tiket, sve u fiksu, Minnesota, Atlanta, NY Yankees, Toronto, NY Mets, Boston, St. Louis, Cleveland, LA Dodgers. Kvota 83.77.

 

 

Fudbal

 

Vestmannaejar-Vikingur 3+

KR Reykjavik-Akranes 3+

Ceara-Atletico Mineiro MG 2+

Flamengo-Cuiaba 2+

Bucaramanga-Millonarios 2+

Atletico Nacional Medellin-Junior 2+

 

Kvota 8.12.

Ipak sam morao odigrati nesto shodno ponudi, no bar se ogranicih na samo dva 3+ meca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prolazi NHL singl (2.02 kvota), 3 MLB kombinacije (5.40, 2.46 i 2.23 kvote), te Akranes 5+ i 6+ (3+ i 7+ kvote). Prvi mec NHL finala je dosao prilicno lako, vec tokom drugog perioda (3-3 i prolaz u OT). Lep bilans i na bejzbolu, mada je pad kombo tiketa bio izuzetno neprijatan. Prolazio je par za parom, Boston i Toronto uhvatih na najvisim granicama i kada su ostali Dodgersi za kraj, njihov napad ponovo nije dosao do izrazaja. Krenulo je sve idealno, 3-run HR uz jedan aut, u prvom iningu. Zatim jos dva coveka na bazama, Bellinger ne uspeva da ubaci lopticu u igru, a onda Taylor udara nesto sto je licilo da ima sanse da izleti. Na zalost Trout igra CF, skace ispred zida i hvata lopticu koja bi otisla u jos jedan HR za 3 poena. U daljem toku meca samo jos jedan solo HR domacih i nista od zbirnog tiketa. Na fudbalu je bilo dosta wild card meceva, pa i nije cudno da je jedan pao; dobro je te bar udjose 2 bonusa, za manji plus. Odlican dan ukupno i fin plus, mada me je MLB kombo tiket mogap obezbediti za narednih mesec dana.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Boston-Oakland tim1 >3.5 (Hill-Blackburn)

Toronto-Baltimore tim1 >5.5 (Gausman-Wells)

 

Chicago Cubs-San Diego tim2 >4.5 (Swarmer-Musgrove)

Seattle-LA Angels >6.5 (Kirby-Ohtani)

 

NY Yankees-Tampa tim1 >3.5 (Severino-Beeks)

Washington-Philadelphia tim2 >5.5 (Corbin-Wheeler)

 

Kvote 2.97, 2.48 i 2.73.

Standardno manji broj meceva cetvrtkom, samim tim i manji broj odigranih dablova. Boston sam odigrao na najnizoj granici, posto gosti imaju dobrog startera.

 

Prateci tiket, sve u fiksu, Texas, Philadelphia, NY Yankees, Toronto, San Diego. Kvota 7.38.

 

 

Fudbal

 

Palmeiras-Goianiense 2+

Valur Reykjavik-Breidablik 3+

Hafnarfjordur-Leiknir 3+

Tolima-Envigado tim1 1+

Akureyri-Fram 2+

Keflavik-Stjarnan 3+

 

Kvota 6.26.

Pretezno Islandjani, uz favorite iz Brazila i Kolumbije.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Pristojan prolaz na fudbalu (6+ kvota), uz bonus na Valuru, 5+ (3+ kvota). Nesto slabiji rezultati u MLB delu juce. Pomalo i ocekivano nakon solidnih prolaza dva dana pre toga. Sa samo 2 pogotka na odigranih 6 meceva definitivno nije moglo bolje. Fudbal je prijatno iznenadio, sa pristojnom ukupnom kvotom, mada su Islandjani mogli doneti jos neki bonus. Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Houston-Chicago White Sox >6.5 (Valdez-Giolito)

Seattle-LA Angels >6.5 (Ray-Lorenzen)

 

Toronto-NY Yankees >8.5 (Stripling-Montgomery)

Boston-St. Louis tim1 >3.5 (Wacha-Wainwright)

 

Baltimore-Tampa tim2 >3.5 (Kremer-Baz)

NY Mets-Miami tim1 >3.5 (Carrasco za domacina, za Marlinse jos nije istaknut starter)

 

Cincinnati-Milwaukee tim2 >3.5 (Greene-Lauer)

Pittsburgh-San Francisco tim2 >3.5 (Zach Thompson-Rodon)

 

Chicago Cubs-Atlanta tim2 >3.5 (Keegan Thompson-Morton)

LA Dodgers-Cleveland tim1 >3.5 (Kershaw-Plesac)

 

Colorado-San Diego tim2 >5.5 (Freeland-Gore)

Arizona-Minnesota tim2 >3.5 (Bumgarner-Smeltzer)

 

Kvote 2.15, 2.28, 2.09, 2.16, 2.06 i 2.16.

Naredjah svasta-nesto danas. Timske poene ispratih opreznije, na najnizim granicama.

 

Prateci tiket, sve u fiksu, Atlanta, Tampa, Milwaukee, San Francisco, Boston, NY Mets, Houston, San Diego, Minnesota, LA Dodgers. kvota 124.85.

 

 

Fudbal

 

Bray-Galway 2+

Treaty Utd-Athlone 2+

St. Patrick-UCD 2+

Derry City-Drogheda 2+

 

Kvota 2.25.

Nisam uspeo da izmudrujem nista bolje od ovoga (posebno za pokusaj drugog vezanog kombo tiketa).

Link to comment

Dva prolaza u MLB sektoru juce (2.15 i 2.28 kvote), te lep dobitni fudbalski tiket (2.25 kvota). MLB nije dosao sjajno, no da kazem da se bilans moze podvesti pod korektan, cekajuci da se sve idealno uklopi. Kako fiks, tako i poeni, dodjose polovicno, te nije bilo vece sanse za neki siri tiket. Na fudbalu sam dugo cekao drugi gol, na najvecem favoritu; srecom te gosti poravnase. Ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Colorado-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.05.

Nastavljamo gde smo stali i veceras probah 7+.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Cleveland tim1 >3.5 (Urias-Quantrill)

Arizona-Minnesota >8.5 (Weaver-Bundy)

 

Chicago Cubs-Atlanta tim2 >3.5 (Steele-Wright)

Toronto-NY Yankees >7.5 (Manoah-Taillon)

 

Boston-St. Louis tim1 >3.5 (Crawford-Hudson)

Colorado-San Diego tim2 >5.5 (Marquez-Martinez)

 

NY Mets-Miami tim1 >3.5 (Walker-Garrett)

Washington-Philadelphia tim2 >3.5 (Josiah Gray-Nola)

 

Baltimore-Tampa tim2 >3.5 (Bradish-Springs)

Houston-Chicago White Sox tim1 >3.5 (Verlander-Cueto)

 

Kvote 2.28, 2.71, 2.42, 2.12 i 2.28.

Skoro identicno odigrano kao juce. Olaksavajuca okolnost bi trebali biti padovi solidnog broja parova tokom prethodne veceri.

 

Prateci tiketi, Atlanta 2, Tampa 2, San Francisco 2, Houston 1, Milwaukee 2, NY Mets 1, Philadelphia 2, LA Dodgers 1, San Diego 2 i Atlanta tim2 >5.5, Tampa tim2 >5.5, NY Mets tim1 >5.5, Philadelphia tim2 >5.5, LA Dodgers tim1 >5.5. Kvote 57.42 i 78.23.

 

 

Fudbal

 

Streymur-Vikingur 3+

Fjolnir-Vestri 3+

Sarpsborg-Stroemsgodset 3+

Kristiansund-Bodo/Glimt 3+

Deportivo Municipal-Carlos Stein 3+

Cienciano-Cantolao 3+

Seattle-LA FC 3+

LA Galaxy-Portland 3+

NY RB-Toronto 3+

Montreal-Austin 3+

Real Salt Lake-San Jose 3+

 

Kvota 187.65.

Na kraju sam verovatno odigrao presiroko, no bilo mi je tesko da nesto odigram na 2+, a za timske golove tek nisam imao ideju.

 

Link to comment

NHL prolazi lako, sa novom kvotom malo vecom od 2, jedan prolaz i u MLB sektoru (2.28 kvota), na fudbalu samo dva bonusa, Sarpsborg dolazi 5+ i 6+ (4 i 7+ kvote). NHL finale je donelo laganu pobedu Colorada, ali i 7+. MLB se nije proslavio sinoc. Ako nisam pogresio, od 10 ispracenih parova, pogodih samo 3, pa je pravo cudo da sam imao dobitni dabl. Ako je MLB dosao slabo, sta tek reci za fudbal. Od 11 utakmica sa tiketa, jedna je odlozena, a samo 2 su isle u 3+ ili sire. Kod Perua sam se izleteo; oni su plafon za 2+, ili tim 1+, no MLS timovi mi nikako nisu jasni. Njihova liga je zanimljiva za gledanje samo ako su mecevi urnebesno efikasni (generalno je to meni jedini zanimljiv fudbal, nevezano za ligu). Juce od 5 MLS meceva, nijedan nije otisao makar u 3+ (na stranu sto sam ja ocekivao bar jedan rutinski 6+ ili 7+). Znaci 2 meca koja su dosla 3+, 2 su bila 0-1 i 6 sa tacno 2 gola. Neverovatni rezultati. Bas los dan; MLB da kazem podnosljivo, no fudbal mi je smako plus koji sam napravio na istom tokom juna.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Baltimore-Tampa tim2 >5.5 (Lyles-Kluber)

Toronto-NY Yankees >7.5 (Kikuchi-Severino)

 

NY Mets-Miami >5.5 (Bassitt-Alcantara)

LA Dodgers-Cleveland tim1 >3.5 (Heaney-Bieber)

 

Washington-Philadelphia tim2 >5.5 (Tetreault-Eflin)

Arizona-Minnesota >7.5 (Kelly-Archer)

 

Pittsburgh-San Francisco tim2 >5.5 (Keller-Cobb)

Colorado-San Diego tim2 >6.5 (Senzatela-Snell)

 

Boston-St. Louis tim1 >5.5 (Pivetta-Pallante)

Chicago Cubs-Atlanta tim2 >5.5 (Hendricks-Anderson)

 

Seattle-LA Angels >6.5 (Gilbert-Rosenberg)

Houston-Chicago White Sox >6.5 (Javier-Kopech)

 

Kvote 3.68, 2.40, 2.89, 4.08, 5.41 i 2.18.

Par dana igrah timske poene na minimalnim granicama, no danas iste ispratih nesto sire. Ukupni overi i dalje ostaju u opreznoj varijanti.

 

Prateci tiketi, Philadelphia 2, San Francisco 2, Tampa 2, Milwaukee 2, Atlanta 2, San Diego 2, Houston 1, LA Dodgers 1 i Philadelphia >10.5, Pittsburgh >9.5, Boston >9.5, NY Yankees tim2 >5.5, Milwaukee tim2 >6.5, Atlanta >9.5, Minnesota tim2 >5.5, LA Angels tim2 >4.5, Houston tim1 >5.5. Kvote 46.70 i 6516.32.

 

 

Fudbal

 

Barracas Central-Boca Juniors tim2 1+

Corinthians-Goias tim1 1+

New England-Minnesota 3+

Stjordals Blink-Brann 3+

Lillestrom-Rosenborg 2+

Odds-Molde 2+

Viking-Sandefjord 3+

 

Kvota 6.09.

Nesto racionalnija (i pametnija) varijanta danas. Vecina liga iz JA, nije za preko 2+, a cini se i da top timove iz Norveske treba juriti sire samo kada su domacini.

Link to comment

Jedan jedini prolaz u MLB delu, srecom te je kvota bila velika (5.40). Prosla je i fudbalska kombinacija (6.09 kvota), na zalost bez bonusa. MLB i dalje polovicno pogadjam, no juce se posrecilo, te je prosao tiket sa najvecom kvotom. Trend i dalje nije dobar, no nadam se da ce uleteti bar jedan tiket sa povecom kvotom (100+). Boston i Atlanta taman preko 5.5 granice za timske poene. Fudbal se lepo uklopio, dobro da se nasao jedan MLS par, koji je dosao 3+. Timski golovi ok; kod Brazilaca je ovo tim 1+ idealna stvar. Na kraju manji plus i sa samo 2 dobitna tiketa.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.20.

Kada su vec prosla prva dva meca na 7+, zasto da ne probam istu igru do kraja serije. Mozda i kljucan mec za Tampu. Protiv Rangersa su se vratili nakon 0-2 i okrenuli seriju. Videcemo da li to mogu ponoviti.

 

 

MLB

 

LA Angels-Kansas tim1 >4.5 (Syndergaard-Bubic)

San Diego-Arizona tim1 >4.5 (Darvish-Davies)

 

Pittsburgh-Chicago Cubs >7.5 (Brubaker-Kilian)

Tampa-NY Yankees tim2 >2.5 (McClanahan-Cole)

 

Chicago White Sox-Toronto tim2 >4.5 (Lynn-Berrios)

Boston-Detroit tim1 >6.5 (Winckowski-Faedo)

 

Kvote 3.78, 2.67 i 4.82.

Koncept pravljenja vecih dabl kvota, sa timskim i ukupnim overima deluje kao ok resenje. Treba samo biti uporan i sacekati idealno vece (ili vise njih).

 

Prateci tiketi, NY Mets 1, Boston 1, Atlanta 1, Toronto 2, Milwaukee 1, LA Angels 1, San Diego 1 i NY Mets tim1 >5.5, Pittsburgh tim1 >4.5, Boston >10.5, Toronto >10.5, San Diego >8.5. Kvote 27.00 i 78.12.

 

 

Fudbal 

 

Asane-Ranheim 2+

Skeid-Sogndal 2+

Fram-Vestmannaeyjar 2+

Breidablik-Akureyri 2+

Stjarnan-KE Reykjavik 2+

 

Kvota 2.17.

Za drugo prebacivanje odabrah skroz opreznu varijantu, posto videh da trendovi nisu upecatljivi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal se ponovo uklopio sa 2+ kvotom; u MLB delu jedan prolaz (2.67 kvota), te treci vezani 7+ u NHL finalu (2.20 kvota). NHL je doneo 3 vezano efikasna meca, cak i preko mojih ocekivanja; tesko da moze uci laksi 7+ od ovoga, a kvote su i dalje preko 2. MLB tesko uklapam, no uspevam da pogodim bar nesto, mada nisam odusevljen bilansom (koliko je NHL deo u plusu, toliko je MLB jos uvek u minusu). Fudbal odigrah previse oprezno. Skoro sve je otislo u 3+, mada je Stjarnan jedva prosao u nadoknadi vremena (bilo bi par bonusa, da sam parove sa manjim kvotama odigrao hrabrije). Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Miami-Colorado >6.5 (Castano-Feltner)

LA Angels-Kansas tim1 >4.5 (Detmers-Heasley)

 

Chicago White Sox-Toronto >7.5 (Cease-Gausman)

Texas-Philadelphia >7.5 (Perez-Gibson)

 

Cincinnati-LA Dodgers 2 (Mahle-Gonsolin)

Boston-Detroit tim1 >6.5 (Hill-Brieske)

 

Kvote 2.53, 2.50 i 3.77.

Eliminacijom na kraju ostase samo 3 tiketa. Ipak stavih jedan fiks, no da ne slutim.

 

Prateci tiketi, Miami 1, Boston 1, Atlanta 1, Minnesota 1, Philadelphia 2, NY Mets 2, San Diego 1 i LA Dodgers tim2 >6.5, Pittsburgh >9.5, Boston >10.5, Philadelphia tim2 >5.5, Toronto tim2 >5.5, San Diego >7.5. Kvote 49.70 i 156.05.

 

 

Fudbal

 

La Fiorita-Inter Club de Escaldes tim2 1+

Levadia-Vikingur 2+

LA Galaxy-Sacramento 2+

Sol de America-Libertad tim2 1+

Cerro Porteno-Club General Caballero tim1 1+

Valur-Leiknir 2+

Akranes-Hafnarfjordur 2+

 

Kvota 3.03.

Pokusaj treceg prebacivanja danas, verovatno sam zato ponovo odigrao oprezno, bez 3+ meca. Kod utakmica iz JA je ovo tim 1+ sasvim korektna igra.

 

Link to comment

U MLB sektoru pomalo standardni jedan prolaz (2.53 kvota); na fudbalu prolazi treci vezani spojen tiket (3+ kvota), a cak je dosao i bejzbol tiket iz Juzne Koreje (KBO, 9+ kvota). Tesko uklapam MLB. I dalje cekam neku seriju idealnih rezultata. Za ove timske poene su najbolji favorit-autsajder mecevi, do tada sam zadovoljan i manjim minusom (kao ovih dana). NPB i KBO bejzbol retko igram, zbog nezgodnih termina, no uleti povremeno i lep prolaz, poput ovog juce. Fudbal je prijatno iznenadio novim izlazom, mada me nervira sto nisam iskoristio Vikingur bolje (kada sam vec znao da su domacini). Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.05.

Za sada izuzetno korisno NHL finale. Videcemo da li ce serija do kraja biti takva.

 

 

MLB

 

Tampa-NY Yankees tim2 >3.5 (Baz-Monzgomery)

Boston-Detroit tim1 >4.5 (Wacha-Skubal)

 

Cincinnati-LA Dodgers tim2 >4.5 (Castillo-Tyler Anderson)

LA Angels-Kansas tim1 >4.5 (Ohtani-Lynch)

 

Baltimore-Washington >8.5 (Wells-Corbin)

Chicago White Sox-Toronto tim2 >5.5 (Giolito-Stripling)

 

Houston-NY Mets >7.5 (Garcia-Carrasco)

Texas-Philadelphia >6.5 (Jon Gray-Wheeler)

 

Kvote 3.18, 2.67, 3.63 i 2.38.

Dosta egal meceva i danas, no probrah par utakmica zanimljivih za poene. Boston me je prodao oba puta protiv Detroita; ako sam negde ocekivao da tim moze i do dvocifrenog broja poena, to je njihova serija.

 

Prateci tiketi, Toronto 2, Philadelphia 2, San Diego 1, LA Dodgers 2, Miami 1, Boston 1, San Francisco 2, Minnesota 1, Milwaukee 1, Oakland 1, LA Angels 1 i Toronto >10.5, Philadelphia tim2 >5.5, Boston >9.5, Atlanta 5I <5.5, Milwaukee 5I <5.5, LA Angels >9.5. Kvote 401.05 i 76.93.

 

 

Fudbal

 

Fana-Haugesund tim2 2+

Brattvaag-Molde tim2 2+

Elverum-Ham-Kam tim2 2+

Byaesen-Stjordals Blink 4+

Gjoevik Lyn-Stroemsgodset tim2 3+

Flekkeroy-Odds 2+

Fram-Jerv tim2 2+

Strindheim-Kristiansund 4+

Os-Brann 4+

Levanger-Rosenborg tim2 2+

Vard Haugesund-Viking 4+

Junkeren-Lillestrom 4+

Flint-Sandefjord 4+

Brumunddal-Valerenga 4+

 

Kvota 105.86.

Usled nedostatka boljih opcija, danas odigrah samo Norvezane i to kup meceve. Potrudio sam se da ne igram bonuse, vec samo timske golove, odnosno 4+ (negde nema 7+ u ponudi, za pojedine tekme nema nista preko 3+, pilicarenje na max)

Link to comment

Čekao Engleska Srbija 4+, za dlaku proslo.
Uzeo jos neke pare danas na zenskom vaterpolu, tenisu i rukometu.
Sad cekam Philadelphiu 3,5+ kod Texasa za lud dan.

Iako je generalno slab izbor, slozi se poneki dobar tiket s dva para.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...