Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jos u 20 minutu sam igrao X2 na Sampu da branim ove sto ih mrze da zive posto je Milan tamo zatvorio tekmu,sobzirom na dobitak koji cekam.

Link to comment
Jos u 20 minutu sam igrao X2 na Sampu da branim ove sto ih mrze da zive posto je Milan tamo zatvorio tekmu,sobzirom na dobitak koji cekam.
Nadam se da je dobra lova

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Babu Bhatt said:

Nadam se da je dobra lova

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
 

jeste,zadnje kolo uvek zatezem jako sa uplatom

Link to comment

Danas nije bilo problema, no nisam smeo da se izletim sa uplatom.

Vise sam se iznervirao za lose odigran MLB sinoc, nego sto sam se radovao dobitku danas.

Link to comment

Prosao je fudbalski kombo tiket (6+ kvota), Man City i Zurich dodjose po 5+ (3+ i 2+ kvote). Nakon veoma efikasne prve runde NHL doigravanja, druga runda je vec manje zanimljiva za igru. MLB je ocekivano dosao lose, nakon realne subote. Tiketi nisu bili ni blizu, pa nema razloga za nerviranje. Fudbal se uklopio nekako, mada se mogla sastaviti i veca kvota (izbacih Farane na 3+, Breidablik 3+, 2 Norvezana na 2+, sve doslo). Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Cole-Lyles)

Washington-LA Dodgers 2 (Adon-Anderson)

Minnesota-Detroit 1 (Archer-Brieske)

San Francisco-NY Mets 2 (Cobb-Peterson)

 

Kvota 6.19.

Par standardnih favorita danas i nesto veca kvota na Metsima, u duelu koji je bar egal na papiru (starter Giantsa nije otvorio sezonu preterano upecatljivo, 3-1, 5.61 ERA, 1.52 WHIP).

 

Prateci tiket, Colorado H2(+1.5), Cincinnati >8.5, Toronto >6.5, Houston 1, Arizona 5I <5.5, Seattle 5I <4.5, San Diego 5I <5.5. Kvota 18.98.

 

 

NHL

 

Tampa-Florida 7+ (OT&SO)

St. Louis-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.48.

Igramo NHL do kraja, mada su sve cesce tvrde utakmice.

 

Fudbalski tiket, Ranheim P1+, Grorud 2+, Sandnes P1+, Skeid 2+, Goteborg 2+, Shelbourne 1X, Shamrock Rovers 2, Lyngby X2. Kvota 4.90.

Posto su se Norvezani pokazali kao pravi wild card mecevi, bolje ih je igrati na neobaveznim tiketima.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Čekam Grka da pobedi izvesnog Musetija manje od 32 gema. Skoro nikako ne igram tenis, ali na RG volim da odigram ovo na favorite u prvim kolima i minus gemove, sve za baš sitne novce. Na šljaci pobeđuju majstori relativno brzo, nije to kao na brzim podlogama kada neki sivonja ima samo servis i na to osvaja gomile gemova protiv favorita.

 

 

Ua0PQtm.png

 

 

 

 

Link to comment

Nista od pogodaka juce. MLB ne uspevam da uklopim. Cas dodje fiks, cas poeni, a ja stalno u raskoraku.

Juce su Yankees volsebno porazeni, sa najboljim starterom na moundu, dok su Metsu dobili sa prilicno visokom kvotom. Overi bi recimo prosli lagano i to sa najvisim granicama, bedak. Fudbal je odigran sitno; dva promasaja, plus jedan par van termina. NHL i dalje bez sanse za prolaz.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Edmonton-Calgary 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.87.

Serija izmedju Tampe i Floride je bila takav smor, da mi je ubila zelju za igrom i gledanjem, no to je playoff. Zato je meni regularni deo bolji za igru (posebno fiks).

 

 

MLB

 

Tampa-Miami 1 (McClanahan-Lopez)

Washington-LA Dodgers 2 (Josiah Gray-Buehler)

NY Yankees-Baltimore 1 (Montgomery-Zimmermann)

Minnesota-Detroit 1 (Sonny Gray-Garcia)

 

Kvota 4.36.

Vise nisam pametan kako da ukombinujem igre. Mozda je bolje da jurim over kombinacije, na najvisim granicama, posto se moze napraviti dosta visoka kvota.

 

Prateci tiketi, NY Mets >5.5, Milwaukee >5.5, LA Angels >7.5, Houston >7.5, St. Louis >6.5 i LA Dodgers >9.5, NY Yankees >9.5, Minnesota >9.5, Toronto >8.5. Kvote 10.35 i 29.46.

 

Fudbal

 

Palmeiras-Deportivo Tachira 1

Flamengo-Sporting Cristal 2+

Emelec-Independiente Petrolero 2+

Santos-Banfield 1X

Internacional-9 de Octubre 1

 

Kvota 1.75.

Jedna skroz ziheraska kombinacija danas; svi parovi su iz JA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Dosta bolji bilans juce. Prolazi konacno klasican kombo tiket u MLB delu (4+ kvota), kao i na fudbalu (1.75 kvota), dok je u NHL sektoru u stvari rec bila o singlu (1.87 kvota). Fudbal bez vecih problema, osim sto je Santos taman ostao u okviru dvoznaka. Edmonton ponovo lep plus. MLB je mogao doneti jos bolji bilans, no nisam uspeo uklopiti overe na pravi nacin (na onom sa najvisim granicama je pala Minnesota, na standardnom San Diego, gde se 3 ininga cekao 1 poen). U fiksu Yankees jedva dobise. Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Colorado-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.90.

Jedini par danas, srecom zanimljiv za golove.

 

 

MLB

 

Washington-LA Dodgers 2 (Fedde-Urias)

Tampa-Miami 1 (Rasmussen-Poteet)

NY Yankees-Baltimore >7.5 (Sears-Wells)

LA Angels-Texas >7.5 (Detmers-Otto)

 

Kvota 5.84.

Miks kombinacija danas, lepo bi legao drugi vezani kombo tiket.

 

Prateci tiketi, Pittsburgh >6.5, Minnesota >7.5, San Diego 5I H1(+0.5), Oakland 5I H2(+1.5), Boston >6.5, Houston >6.5 i NY Yankees >9.5, LA Dodgers >9.5. Kvote 12.65 i 5.45.

 

 

Fudbal

 

Roma-Feyenoord 3+

Viking-Ham Kam 2+

Bodo/Glimt-Stroemsgodset 2+

River Plate-Alianza Lima 2+

Atletico Mineiro MG-Tolima 1X

Sao Paulo-Ayacucho 1

NY City-New England 2+

Minnesota-Union Omaha 2+

LA Galaxy-LA FC 3+

Sacramento-San Jose 2+.

 

Kvota 9.58.

Dosta toga danas. Libertadores i Sudamericana donose nesto slabiji izbor; finale ECL bi trebalo doneti golove; Norvezane ispratih oprezno; tu je i kup u USA, takodje bez zaletanja.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju prolazi samo NHL (kvota tik ispod 2). Colorado je poveo sa 3-0 i dozvolio preokret, taman za plus. MLB tesko da sam mogao uklopiti. Na fudbalu tek nije bilo nikakve sanse, cak 3 promasaja (Roma, gde nisu pala ni 2 gola; Atletico MG gubi kod kuce, ponovo pobeda ekipe sa dvocifrenom kvotom; NY City je odigrao 0-0 regularni deo meca). MLB prilicno nestabilan i dalje, dok je na fudbalu tesko naci korektnu kombinaciju.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Calgary-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.71.

Ni Colorado-Calgary ne bi bila losa serija, no Colorado-Edmonton bi bila idealna za moju igru. Battle of Alberta serija je totalno opravdala poverenje, sto se tenzije i golova tice, mada se ni golmani nisu proslavili (videti gol sa preko pola ledene ploce, koji su Flamesi dali na prosloj utakmici).

 

 

MLB

 

Washington-Colorado >7.5 (Corbin-Marquez)

Minnesota-Kansas 1 (Smeltzer-Lynch)

LA Angels-Toronto >6.5 (Ohtani-Ryu)

 

Kvota 3.58.

Dosta neugodni parovi danas, te stavih samo 3 utakmice na glavni tiket.

 

Prateci tiketi, Tampa >6.5, LA Dodgers 2, Oakland >5.5, Boston 2 i Tampa >8.5, Colorado >9.5, LA Angels >8.5, LA Dodgers >10.5, Oakland >7.5. Kvota 49.89.

 

 

Fudbal

 

Vitesse-AZ 2+

Rosenborg-Haugesund 2+

Sarpsborg-Molde 2+

Skeid-Sandnes 2+

Bryne-Stabaek 2+

Fredrikstad-KFUM 2+

Start-Raufoss 2+

Corinthians-Always Ready 2+

Boca Juniors-Cali 1X

Paranaense PR-Caracas 1

Racing-River Plate (URU) 1

Oriente Petrolero-Fluminense 2

 

Kvota 8.88.

Puno stvari na fudbalskom tiketu danas, mada vecinom u opreznoj, 2+ varijanti. Zaboravih Farane, koji se ocekivano raspucase.

 

 

Link to comment

Ponovo prolazi samo NHL tiket (singl, posto je izbor suzen). Fudbal ni blizu (Norveska 2 je tesko predvidljiva, mada je i u nocnom delu uletelo jedno iznenadjenje). MLB malerozan, sva tri tiketa padose na po jednom paru. Glavni obara Minnesota, koja ispusta 2-0 u 8. iningu i kasnije ne koristi par velikih prilika za poentiranje. Siri pada na Oakland-Texas za jedan poen. Optimisticni over tiket je zveknuo na istom paru (kvota oko 50, najvise granice). Cinilo se da ce se sinoc posreciti sa rezultatima, no nije se desilo.

Minimalni ulozi.

 

NHL

 

St. Louis-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.84.

Nakon krace pauze, ponovo povezah par finih prolaza u NHL sektoru. Osim Tampa-Florida serije, ostali dueli su bili prilicno laki za oceniti.

 

 

MLB

 

San Diego-Pittsburgh 1 (Manaea-Quintana)

Seattle-Houston 2 (Flexen-Verlander)

LA Angels-Toronto >6.5 (Silseth-Manoah)

Boston-Baltimore 1 (Whitlock-Bradish)

 

Kvota 4.64.

Par jasnih favorita danas, te zanimljiv duel Angelsa i Blue Jaysa.

 

Prateci tiketi, Cleveland 2, Tampa >6.5, Atlanta 1, Minnesota 1 i Tampa >8.5, Boston >10.5, LA Angels >8.5. Kvote 6.31 i 9.84.

 

 

Fudbal

 

Klaksvik-Streymur 3+

Fjolnir-Kordrengir 2+

Selfoss-Throttur 3+

Kopavogur-Afturelding 2+

Derry City-Finn Harps 1

UCD-Sligo X2

Shamrock-Shelbourne 1X

Waterford-Treaty Utd 1X

 

Kvota 3.89.

Metiljavi parovi danas. Posto 3+ utakmice igram sire, sklepah nesto vecu ukupnu kvotu, u slucaju da ne bude bonusa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne treba biti drcan. Umesto da prodjem sa 2+ kvotom na golovima, padoh na fiksu (Derry City 1). Kod ovih Iraca kladionice mogu da daju kakve hoce kvote, meni je to sve isto (samim tim sam veci retard sto igram).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...