Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ni sa dvoznacima nisam prosao, posto igram dvoznak ako ima makar 1.10 kvota. U subotu pomenuh Leipzig, koji je bio povece iznenadjenje. Juce sam mozda odigrao presiroko fiks, plus su Spanci nikakvi za igru (to gde su timovi uglavnom izjednaceni je meni obicno propast u najavi). Ni golovi me nisu odusevili, sve neke utakmice koje tesno ulaze u 3+.

Norvezani jos jedno metiljavo kolo (bar tako izgleda nakon prvih 30+ minuta).

Ja sam na fudbalu tradicionalno gubio novac i ranije, pa je red da odrzim tradiciju.:rolleyes:

NHL je bio od pocetka do kraja dobar, no MLB nije ni blizu dobar do sada (padace valjda vise poena, kada krene toplo vreme).

Link to comment

Tja, morace Norvezani na 2+ samo. Jeste dosadno za igru (u smislu da nema nikakvog potencijalnog bonusa, no ovako izgubim, cesce nego sto dobijem), no ne da nije bilo nekog 5+ ili sireg meca, vec je i 3+ dosao samo na 2 mesta.

Sutra vidim samo Liverpool 2 i par meceva iz Libertadoresa i Sudamericane (i tu ce golovi morati na 2+, minimalan ulog, a kvote su preko 1.20).

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB kombo tiket je konacno bio blizu, no ipak je uleteo jedan promasaj. Angelsi i njihov najbolji starter Syndergaard, zakazase protiv prosecnog Texasa. Jeste stadion u Arlingtonu nezgodan za picere, no 3-0 prednost i bolja postava, su trebala biti garant lagane 2. Neke timove obicno igram samo na poene, i ne trebam odstupati od toga. Toronto i Boston odose tesno u overe; tesna pobeda Dodgersa i lak trijumf Yankeesa. Fudbal nije bio blizu; tacnije, vise sam parova promasio, nego sto sam pogodio. Takodje od 6 utakmica kod Norvezana, nijedna nije dosla makar 5+ (na jednoj smo imali 2 gola u prvih 10 minuta i samo 3 na kraju). Da su golovi nekako prosli, docekao bi me Arsenal na X2 (igrao sam ih 4 puta i 3 puta su izgubili:lolol:). Tja, glupa zavrsnica sezone na fudbalu, dok MLB jos uvek ima sansu da donese nesto.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa 7+ (OT&SO)

Colorado-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.83.

Krece druga runda doigravanja, solidni parovi za golove, te probah obe utakmice na 7+.

 

 

MLB

 

Tampa-Detroit 1 (McClanahan-Brieske)

Baltimore-NY Yankees 2 (Watkins-Taillon)

Toronto-Seattle >7.5 (Berrios-Gilbert)

Texas-LA Angels >7.5 (Hearn-Detmers)

Boston-Houston >7.5 (Eovaldi-Urquidy)

 

Kvota 8.20.

Dosta poena stavih danas. Angelsi ce morati samo sa plusevima da se igraju; ako sinoc nisu dobili, onda su definitivno meh za fiks. Pojedine ekipe jos uvek nisu dovoljno efikasne, no ocekujem da se to popravi do polovine juna.

 

Prateci tiket, Cleveland >7.5, Miami 1, Milwaukee >7.5, Colorado >10.5, Oakland >6.5. Kvota 12.23.

 

 

Fudbal

 

Southampton-Liverpool 2

Flamengo-U. Catolica 1

Internacional-Independiente Medellin 1X

Ceara-Club General Caballero 2+

Goianense-Antofagasta 1X

Junior-Oriente Petrolero 2+

 

Kvota 3.03.

Oprezna varijanta danas; 3+ bolje da igram samo na kvotama ispod 1.40.

 

 

Link to comment

Konacno je prosao kombo tiket na fudbalu, mada 3+ kvota i nije nesto. Liverpool tesno dobija, dok su se parovi iz JA uklopili prilicno lako. NHL je doneo oba promasaja. MLB blizu, kako glavni, tako i siri tiket, no oba padose na po jednom paru (glavni na overu u Torontu, siri na Brewersima over). Tja, moglo je dosta bolje, no uletece valjda i neko idealno MLB vece.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Carolina-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Calgary-Edmonton 6+

 

Kvota 2.06.

Logicno je da ce sve vise tvrdih meceva biti do kraja, no probah ipak golove, nesto opreznije.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Buehler-Davies)

Boston-Houston >7.5 (Pivetta-Garcia)

Baltimore-NY Yankees 2 (Lyles-Cole)

NY Mets-St. Louis 1 (Scherzer-Hicks)

Texas-LA Angels >6.5 (Dunning-Ohtani)

 

Kvota 6.24.

Ovih dana stalno nalazim jedan pogresan par. Videcemo da li ce se danas konacno uklopiti sve.

 

Prateci tiket, Milwaukee <7.5, Tampa 1, Colorado >9.5, Minnesota >6.5, Miami 1, Philadelphia >6.5, Toronto >6.5. Kvota 19.09.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Rangers 2+

Palmeiras-Emelec 1

Colon-Club Olimpia 1X

Racing-Melgar 1

Santos-Union La Calera 1X

LDU Quito-Defensa y Justicia 1X.

 

Kvota 3.02.

Ponovo kvota oko 3. Kod meceva iz JA, nije bilo dileme sta odigrati. Finale EL je vec bilo problem, no 2 gola valjda mogu pasti.

Link to comment

Prosao je ponovo fudbalski kombo tiket (3+ kvota). Parovi iz Juzne Amerike se uklopise taman kako treba, dok je finale EL donelo 2 potrebna pogotka. MLB ponovo blizu, no nastavljena je serija padova na po jednom paru (valjda ce se okrenuti taj trend, pa uleti niz prolaza). NHL je vec manje efikasan, no to je i ocekivano, nakon urnebesne prve runde.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa 7+ (OT&SO)

Colorado-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Kvota 2.94.

Dva prilicno verovatna meca za golove, tim pre sto prvi dueli bili manjkavi sa golovima.

 

 

MLB

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Zimmermann-Mongtomery)

NY Mets-St. Louis 1 (Bassitt-Hudson)

Houston-Texas 1 (Valdez-Otto)

 

Kvota 3.32.

Poeni su stvarno teski za procenu, te se cini da je fiks realnija opcija za sada.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I >4.5, Cleveland 5I >4.5, Kansas 5I >5.5. Kvota 8.52.

 

 

Fudbal

 

Grasshopper-St. Gallen 2+

Luzern-Young Boys 2+

Fylkir-Fjolnir 2+

Grotta-Kopavogur 2+

Heerenveen-AZ 2+

Atletico Mineiro MG-Independiente del Valle 1

River Plate-Colo Colo 1X

Cali-Always Ready 1X

Lanus-Montevideo Wanderers 1X

Sao Paulo-Jorge Wilstermann 1

 

Kvota 3.85.

Deo sa golovima maksimalno oprezan; fiks za nijansu hrabrije, mada je na Sao Paulo tesko i odigrati drugacije.

Link to comment

Juce ponovo serija padova na po jednom paru. Na fudbalu me je u nocnom terminu docekao Lanus 1X. Poveli su u 82. minutu i izgubili 2-1 (2 je bila dvocifrena pre meca). NHL ni blizu. U MLB delu me oborise Yankees (znam da ne mogu dobiti svaki mec, no kako bas sinoc izgubise).

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Calgary-Edmonton 7+ (OT&SO)

Carolina-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.47.

Sve vise tvrdih meceva; tesko je ocekivati da golmani brane lose iz utakmice u utakmicu.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-St. Louis 2 (Thompson-Wainwright)

NY Yankees-Chicago White Sox 1 (Nestor Cortes Jr.-Keuchel)

Baltimore-Tampa 2 (Wells-Beeks)

Toronto-Cincinnati 1 (Ryu-Castillo)

Milwaukee-Washington 1 (Lauer-Fedde)

Houston-Texas 1 (Javier-Perez)

 

Kvota 14.15.

Svasta-mesto u fiksu danas; red bi bio da udje jedan skroz realan dan.

 

Prateci tiket, LA Dodgers >8.5, Cleveland 1, LA Angels >8.5, Boston 1. Kvota 13.17.

 

 

Fudbal

 

Nurnberg II-Bayern II 3+

Real Madrid-Betis 2+

Cork City-Wexford 2+

Galway-Athlone 2+

 

Kvota 2.04.

Ne bas mnogo zanimljivih stvari danas, no da probamo nesto ipak.

Link to comment

Crni Spanci, ne mogu ni u zadnjem kolu da dodju lagano sa golovima i to bednih 2+.:isuse:

Bolje da sam odigrao samo ove egzoticne stvari; Bayern II je bar doneo 2 bonusa (steta za 7+).

Link to comment

Nista od kombo tiketa juce. NHL dolazi sve losije (ja fiks u egal duelima, ne igram skoro nikada, te su golovi jedina opcija). MLB ne uspevam da uklopim, ma koliko parova odigrao. Na glavnom tiketu dva promasaja, 3 pogotka i jedan odlozen par. Cak ni majusna 2+ kvota nije mogla proci na fudbalu. Real je igrao kod kuce protiv Betisa, zavrsno kolo i laganih 0-0, neverovatno. Ja u tim zavrsnim terminima ne ocekujem nista ispod 3 komada, dok bi 5 trebao biti neki standard. Srecom te uhvatih dva bonusa na Bayern II, za pokrice polovine uplate (koja nije prevelika, no nerviraju cesti tesni padovi).

Standardni ulozi (danas odigrah jace od uobicajenog minimuma, posto parovi na fudbalu deluju prilicno izgledno).

 

 

MLB

 

Toronto 5I H1(-1.5) (Manoah-Greene)

NY Yankees-Chicago White Sox 5I H1(-0.5) (Severino-Kopech)

Boston-Seattle 5I H1(+0.5) (Whitlock-Flexen)

Miami-Atlanta 5I H2(+0.5) (Hernadez-Wright)

Baltimore-Tampa 5I H2(+0.5) (Bradish-Springs)

Houston-Texas 5I H1(-0.5) (Verlander-Jon Gray)

 

Kvota 19.15.

U prethodne dve sezone sam zavrsavao iste, igrajuci samo igre za interval od 5 ininga; cini se da ce tako biti i u ovoj. Previse iznenadjenja za moj ukus. U NHL delu je recimo bilo dosta lakse naci utakmice za uklopiti (ne pomaze sto nema neresenog ishoda).

 

Prateci tiket, San Francisco 5I <4.5, Pittsburgh 5I H1(+1.5), Milwaukee 5I H1(+0.5), Kansas 5I <5.5, LA Angels 5I >3.5, Philadelphia 5I >3.5. Kvota 9.87.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Empoli 3+

Salzburg-Austria Klagenfurt 3+

Molde-Kristiansund 2+

Freiburg-Leipzig 2+

Lazio-Verona 2+

PSG-Metz 3+

Clermont-Lyon 3+

 

Kvota 4.56.

Da kazemo, solidan broj zanimljivih meceva danas. Francuzi zavrsavaju, pa dodah i njih; slicno vazi i za Austriju i Italiju.

 

Siri fudbalski tiket, sve 2P2+, Bayreuth, Burghausen, Heimstetten, Nordsjaelland, KR Reykjavik, Rennes, Nice, Bordeaux, Monaco. kvota 145.16.

 

 

Link to comment

Ne kapiram koji je problem sa ovim favoritima, pa da ne mogu da nakantaju slabog rivala, u revijalnom mecu. Salburg umesto da bude 3-0/6-1 ili nesto slicno, gubi 1-0 i dalje.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

I 1-1 kraj. Uzasan je fudbal ovog meseca. MLB je los, no na fudbalu imam 3 puta losiji bilans, posto vodim statistiku ulaz/izlaz za svaki sport.

Da nije sjajne NHL sezone, mogao bih reci da pomazem kladionice.

Nakon finala CL, ce se fudbal igrati uglavnom rekreativno. Mogao bi tada MLB da krene na bolje.

Najgore kod ovih startnih padova, je sto je kasnije sve prilicno dosadno za gledanje (eventualno ako udje neka goleada na preostala 3 sire odigrana meca).

Da, ovaj 2P2+ tiket je i dalje ziv, no tu ce trebati dosta srece.

Link to comment

Sutra još probati mudro kome treba, kome ne treba tiket.
Uz to jedan rekreativni sa golovima na nebitnim utakmicama.
A onda napadamo RG jako

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment

Bez kombo tiketa juce, PSG je dosao 5+ (2+ kvota). Na fudbalu nije bilo trika da provucem glavni tiket. Ni bonusi nisu odusevili, PSG je stao na 5-0 (od toliko jace ekipe, pa jos sa igracem vise, ocekujem bar 10-0 na kraju:D). Salzburg se obrukao odigravsi 1-1, dok mi je Atalanta neshvatljiva sa onih 0-1. Siri tiket je bio blizu, uhvatih cak 4 Francuza na 2P2+, 3 meca Nemacke 4 i Dance, no Islandjani oborise tiket (1-0/1-1, mada su imali 30+ minuta za taj jedan gol); steta za 140+ kvotu. Za razliku od fudbala, u MLB delu sam previse mudrovao. Umesto da odigram jednostavno (fiks u glavu, kao i obicno), ja sam kombinovao isto to, ali za startnih 5 ininga. Dva promasaja. Na sirem padose Angelsi, takodje za startni deo meca, ali over. Ponekad je previse mantanja lose; juce se moglo uklopiti 7-8 fikseva, posto nije bilo znacajnije kontre (redak slucaj naravno). 

Minimalni ulozi (malo je falilo da ispadne fino juce, sa jacom uplatom, no ne lezi vraze).

 

 

NHL

 

Tampa-Florida 7+ (OT&SO)

Edmonton-Calgary 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.25.

Red bi bio da prorade strelci Tampe i Floride. Edmonton i Calgary nemaju taj problem.

 

 

MLB

 

Philadelphia-LA Dodgers 2 (Eflin-Gonsolin)

Baltimore-Tampa 2 (Watkins-Kluber)

Toronto-Cincinnati 1 (Kikuchi-Overton)

Milwaukee-Washington 1 (Peralta-Sanchez)

Houston-Texas 1 (Urquidy-Hearn)

 

Kvota 7.58.

Nakon onako realnih rezultata juce, tesko ce se ponoviti tako nesto, no ja autsajdere retko igram, pa se sistem ne menja.

 

Prateci tiket, NY Yankees (drugi mec) 1, San Francisco 5I <5.5, Colorado >9.5, NY Yankees >8.5, Atlanta 5I <4.5, Boston 1. Kvota 16.84.

 

 

Fudbal

 

Norwich-Tottenham 2

Liverpool-Wolves 1

Man City-Aston Villa 3+

Young Boys-Grasshopper 3+

Zurich-Luzern 3+

St. Gallen-Lausanne 3+

Inter-Sampdoria 3+

Sassuolo-Milan X2

 

Kvota 6.74.

Ubacih i par utakmica u fiksu danas. Ocekivao sam da ce zavrsna kola biti efikasnija od ovoga. Francuzi nisu bili losi, no Italijani sigurno nisu odusevili, a i ovaj Salzburg juce, mi se nikako nije dopao.

 

Siri fudbalski tiket, sve 2P2+, AZ, Basel, Young Boys, Zurich, St. Gallen, Napoli, Inter, Copenhagen, Midtjylland. Kvota 78.14.

Link to comment

Kakvi kilavi mecevi i danas.:isuse: Svajcarci jedva prodjose (nijedan7+). Englezi su tek propast, ne mogu da udju ni u 2+. Sta tek City igra i kako jos nije okrenuo 0-1.

Link to comment

Englezi udjose nekako, no Inter odigrava 0-0 poluvreme (umesto da imaju bar 3 gola prednosti iz ovoliko cistih prilika).

Link to comment
Englezi udjose nekako, no Inter odigrava 0-0 poluvreme (umesto da imaju bar 3 gola prednosti iz ovoliko cistih prilika).
Imam i ja Inter, nadam se da sad neće stati buduci je Milan rijesio prvenstvo.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...