Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ubode ga Bayer, iako Freiburg konkretniji do sad i još im u nekom ludom raspletu igra LŠ.
Valjda ce zabiti

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment

Posrećilo se na Nemcima na kraju, mada sam mislio da u Leverkusenu nece biti gola, nakon sto je Leipzig poravnao rezultat. Samo 2 bonusa i nisu za pohvalu.

Na kraju standardno zadnje kolo, sa jednom 0-2 utakmicom.

Link to comment

Smotani Portugalci, ne umeju zadnje kolo da odigraju kako treba. Ni Nemci se nisu proslavili, ocekivao sam bar 2 goleade. Sutra ce valjda biti bolji rezultati.

Link to comment

Subota bez kombo tiketa. Srecom te su neocekivano usli bejzbolasi iz Juzne Koreje (10+ kvota), inace bi bilans bio bas slab. Monchengladbach je dosao 5+ i 6+ (2+ i 3+ kvote), Lyon je dosao 5+ (3+ kvota). Nakon 4 vezana prolaza, konacno je i NHL pao; taman su uletela 2 undera u istom danu. MLB jos jednom ni blizu prolaza; dosta iznenadjenja u tekucim serijama. Od fudbala sam najvise ocekivao, no nije opravdao poverenje. Bonus tiketi su pokriveni samo do pola; Monch bez sedmog gola; Bayern dugo 2-2 i nije bilo golova za bonuse; Porto iz gomile sansi daje samo 2 gola (od toga jedan autogol), za glup kraj ekstra efikasne sezone; Francuzi lakse od ocekivanog. Ne kapiram ove tvrde meceve, u zavrsnom kolu, kada nikome nista ne treba; malo je falilo da na Nemcima, budu dva pogotka i 2 promasaja. U fiksu tek ne bih imao nikakve sanse, odmah bi me Leipzig oborio (dvoznak premali, 1.25 je bila 2). Glup dan, no dobro je sto nisam igrao singlove, inace bih izginuo u MLB i NHL sektoru.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Calgary-Dallas pob1 (OT&SO)

NY Rangers-Pittsburgh 6+

 

Kvota 2.38.

Nakon prekida sjajne serije, danas imamo dve majstorice, u miks varijanti.

 

 

MLB

 

Washington-Houston 2 (Corbin-Verlander)

NY Mets-Seattle 1 (Carrasco-Ray)

Tampa-Toronto 2 (Springs-Manoah)

Oakland-LA Angels 2 (Montas-Sandoval)

 

Kvota 7.62.

Dosta losi rezultati, u prethodna 3 dana, sto se vidi i na pogadjalici koju igram na coversu, gde mi je procenat u fiksu pao sa 65% na 61%.

Meni je statistika jedino merilo i praticu dobre startere, odnosno one koji su u odlicnoj formi i dalje. Morace se miksovati poeni (plus je tu moguce napraviti vecu kvotu), no danas nije bilo previse izglednih utakmica za iste.

 

Prateci tiket, San Diego >6.5, Milwaukee >6.5, NY Yankees >6.5, Colorado >9.5. Kvota 5.56.

 

 

Fudbal

 

West Ham-Man City 3+

Bologna-Sassuolo 3+

Zwolle-PSV 3+

Feyenoord-Twente 3+

Vitesse-Ajax 3+

AZ-RKC 3+

Napredak-Zvezda 3+

Vestur-Klaksvik 3+

 

Kvota 12.85.

Solidan broj zanimljivih utakmica danas. Italijane skratih, kao i Hafnarfjordur. Uglavnom dosta male kvote, red bi bio da jedan dan dodje realno (u petak prodjose fakticki beton lige).

 

Jedan od sirih tiketa, Wrexham 3+, Stockport County 2+, Boreham Wood 2+, Eastleigh 2+, Notts County 3+, Chesterfield 3+, Torquay 2+, Altrincham 2+, Aldershot 3+, Dover 3+, Barnet 2+. Kvota 28.19.

 

NBA tiket, Boston >199.5, Phoenix >197.5. Kvota 2.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odmah prva utakmica, ultra dosadno poluvreme na Bologna-Sassuolo. Cudo da je uopste pao jedan.Kako ova Bologna uopšte da neki gol, kada ne suturaju, i to protiv ekipe koja igra skroz otvoreno. Nemam ja zivaca da gledam ovoliko losih dodavanja/suteva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Naravno, sada ce Zvezda da me doceka na kraju. Fudbaleri bolje neka zavrsavaju vise tekucu sezonu, kada dolaze ovako traljavo (Holandjani nijedan 5+, meh).

Link to comment

Jbli me nasi; na 1.05 u fiksu sam ocekivao 3+ vec do poluvremena.

Kako su Farani dosli onako lako, sa slicnom ulogom favorita.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sada i Villarreal dozvoljava preokret protiv Sociedada, koji 2 gola daje svake prestupne godine.:isuse: Taman da obori poduzi fiks tiket (dvoznaci vecinom, i na njih 1X). Ocekivao bi covek da ove zavrsnice budu prilicno realne i korisne, no ono totalno suprotno od toga.

Edited by Miljenko
Link to comment

I ostade 1-2. Ekstra glup fudbalski vikend. Najbolje su dosli oni Islandjani u petak (i Nemačka 4).

Sada vec slabo sta ostaje da se igra, taman da minimizujem fudbal. 

Fiks na stranu, no da Zvezda dobije samo sa 1-0, i dalje mi je neverovatno.

 

Link to comment

Nekoliko poslednjih kola nedeljom popodne prilično realni rezultati. Bilo finih dobitaka.

Večeras došlo sve i iz znaka.

Link to comment

Ja bas imam kontra utisak. Redovno uleti neki glibav mec  Kao sto rekoh, dobro sto zavrsavaju (eventualno nesto ozbiljnije narednog vikenda; ozbiljnije u smislu da se moze sastaviti veca kvota).

Konferencija ni u zadnjem kolu nije bila efikasna; Spanci su vec beznadežni za procenu.

NHL na zalost zavrsava, dok je vreme za neku dobru MLB seriju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponovo je prosao NHL kombo tiket (peti put u prethodnih 6 pokusaja, 2+ kvota), Klaksvik je dosao 5+ i 6+ (2+ i 3+ kvote). NHL kao i obicno; mec u NY bi prosao i na 7+, dok je Calgary tesno dobio. MLB i dalje slabo (bar glavni tiket, dok je siri pao za poen na Yankeesima). Od fudbala sam ocekivao dosta i cinilo se da se sve uklapa kako treba. Na kraju me je ipak docekala Zvezda, koja dobija sa kilavih 1-0.Sto je najgore, prosla su samo 2 bonus tiketa (kod Farana); Holandjani su neprijatno iznenadili, nijedan 5+ ili sire, na 4 prilicno verovatna meca. Na kraju pada i fiks tiket (27+ kvota), Villarreal 1X, gde je doslo do preokreta u nastavku meca (tu sam ispao glup, posto obicno igram samo ocigledne utakmice). Petak je bio fin, no onda udjose slaba subota i jos gora nedelja. Mozda sam fudbal odigrao sire od potrebnog, no opet, na kraju sezone ocekujem realne rezultate.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Baltimore-NY Yankees 2 (Bradish-Severino)

Toronto-Seattle >7.5 (Kikuchi-Flexen)

Boston-Houston >7.5 (Whitlock-Odorizzi)

Texas-LA Angels 2 (Jon Gray-Syndergaard)

LA Dodgers-Arizona 1 (Gonsolin-Bumgarner)

 

Kvota 8.35.

MLB i dalje slabo uklopljiv, no pratice se dobri timovi, u ocekivanju stabilnijeg trenda.

 

Prateci tiket, Miami 1, Tampa 1, Milwaukee >6.5, Colorado >10.5, Oakland >6.5. Kvota 7.87.

 

 

Fudbal

 

Aalesund-Molde 3+

Bodo/Glimt-Tromso 3+

Viking-Jerv 3+

Brann-Sandnes 3+

Stabaek-Grorud 3+

Fredrikstad-Skeid 3+

Newcastle-Arsenal X2

Vozdovac-Partizan 2

Clinceni-Botosani 2

 

Kvota 22.04.

Naredjah ipak dosta toga na fudbalu. Na kraju ce ostati samo Scandinavia za igru (plus JA).

Arsenal me je prodao prosli put u gostima, no da ih probam ipak, posto imaju realne sanse za CL.

 

Link to comment
12 hours ago, Miljenko said:

Ja bas imam kontra utisak. Redovno uleti neki glibav mec  Kao sto rekoh, dobro sto zavrsavaju (eventualno nesto ozbiljnije narednog vikenda; ozbiljnije u smislu da se moze sastaviti veca kvota).

 

 

 

Od sinoć...

 

xBIWMAa.png

 

 

Eh, da sam sve odigrao iz znaka, ali ni ovako nije loše...

 

Spoiler

IvbevyG.png

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...