Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ako nesto mrzim kod fudbala, to je kada i ove smesne kvote, ispod 1.20, ne mogu da dodju bez problema. Igram 15+ godina i fudbal je bez dileme najgori sport za fiks igru, odnosno pogadjanje pobednika (hokej je tezak, no tu su i timovi ravnopravniji). To posebno vazi za ove situacije 2-3 kola pre kraj, gde bi mogucnost za iznenadjenja trebala biti minimalna.

Bolje da sam odigrao samo zavrsno kolo Holandije 2, na glavnom tiketu, tja.:yawn2:

Link to comment

Holandjani slabasni u prvom poluvremenu (ocekivao sam rutinska 2-3 na skoro svakoj utakmici). Bar da sam na Interu iskoristio ove golove; sutra ce zato i Liverpool i Zvezda (prvo planirani za fiks), ici na golove, pa kako mu bude. Ovako sam na 3-2 za Inter strepeo do pred sam kraj, umesto da iscekujem jos neki gol.:rolleyes:

Link to comment

Dobro je sto danas odigrah sitno, od Holandjana mrka kapa. Najsmesniji mi je Lecce, koji igra 0-0 poluvreme, a pobedom je sigurno prvi (igra protiv ekipe koja je vec ispala).:lolol:

Link to comment

Holandija 2 je verovatno odigrala najlosije zadnje kolo u istoriji; cak 2 utakmice nisu dosle 3+, a nijedna od moje 4 nije isla ni u bednih 5+. Na kraju je stvarno dobro sto nisam igrao sve u singlu, posto bi minus bio jos veci.

Sutra definitivno samo golovi, nemam nerava za bonus zivciranje oko fiksa.

Danas dva promasaja, tu se i ne treba nervirati previse.

 

Gomila odlaganja u MLB sektoru; ocekivano nakon lose prognoze za veci deo EC.

Link to comment

NHL kombo tiket ponovo prolazi (5+ kvota). NHL se uklapa dovoljno dobro, iako je playoff u pitanju; jedina mana je sto ce se smanjivati broj utakmica za igru. Minnesota je dosla sa tacno 6 komada, taman da opravda neigranje svega na 7+. MLB ni blizu, jos jedan dan gde je igranje cisto kombo tiketa bilo na mestu. Na fudbalu me je ojadila Holandija 2 i to u zavrsnom kolu. Ne samo da je kombo tiket pao na dva para (Ajax II i PSV II nisu dosli makar 3+), vec nije bilo nijednog bonusa, a i siri tiket (za 9+ kvotu), pada na Oss-MVV, gde mi je trebao jedan gol u drugom poluvremenu. Da ne igram bonuse na fudbalu (5+, 6+ i 7+), bio bi ovo sasvim dobar dan; ovako ocekujem efikasnije meceve u subotu i nedelju.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Washington-Florida 6+

Nashville-Colorado pob2 (OT&SO)

Pittsburgh-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Dallas-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Kvota 3.92.

Stavih sve danasnje utakmice na tiket, taman da se iskoristi maksimalan broj serija u opticaju.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Texas H1(-1.5) (Cole-Otto)

Chicago Cubs-LA Dodgers 2 (Smyly-Kershaw)

Philadelphia-NY Mets 2 (Gibson-Scherzer)

 

Kvota 4.36.

Samo 3 utakmice na glavnom tiketu danas. Yankees ce ocekivano ici u hendikepu, dok Dodgerse i Metse probah zbog top startera.

 

Prateci tiket, Cleveland 5I H1(+1.5), Minnesota >6.5, San Francisco 5I H1(+0.5), Milwaukee 5I H2(+0.5), LA Angels 5I >3.5, San Diego <7.5, Houston 5I >3.5, Arizona 5I >3.5. Kvota 27.74.

 

 

Fudbal

 

Greuther Furth-Dortmund 3+

Hoffenheim-Leverkusen 3+

Sassuolo-Udinese 3+

Lazio-Sampdoria 3+

Molde-Viking 3+

Liverpool-Tottenham 3+

 

Kvota 10.56.

Izbacih Zvezdu na kraju; previse nepouzdana za golove, u ligi gde bi rutinske pobede trebale biti normalne. Uglavnom ekipe koje redovno igram, pri cemu Liverpool sigurno ne bih dirao da gostuju.

 

Jedan od sirih tiketa, sve P1+, Harrogate, Bristol Rovers, Bradford, Swindon, Mansfield, Crawley, Kings Lynn, Notts County, Halifax, Dag&Red, Barnet, Bromley. Kvota 37.29.

 

NBA tiket, Golden State >218.5, Milwaukee >205.5. Kvota 2.16.

Link to comment

Postalo je pretesko naci mec sa 3 gola i uklopiti tiket i sa bednih 6 parova. Srecom te je na Leverkusenu palo 6 komada, a i Norvezani podsetise na neke od ranijih sezona, iz 1 u 2 i 7+. Taman da se uzme nesto na bonus tiketima, ako je glavna kombinacija teska za uklopiti. Sutra kada munem jedno 10 meceva na 3+ (nije da nema dobre ponude).

Koliko tek nervira ovo lose vreme u USA, taman da mi ometa MLB igranje. Ne secam se kada sam video odlaganje dan za danom (Yankees imaju toliki novac, mogli su da naprave stadion sa pokretnim krovom).

Link to comment

Bez kombo tiketa juce (mada je MLB na cekanju), Leverkusen je dosao 5+ i 6+ ( 3+ i 6+ kvote), Molde 5+, 6+ i 7+ (3+, 7+ i 18+ kvote). NHL je bio blizu, ali je Calgary ipak porazen na kraju. Cini se da je bolje da se drzim golova i dalje, mada to nema prevelike logike u playoffu. U MLB delu su Yankees i Metsi odlozeni dan za danom; prilicno retka pojava. Glavni fudbalski tiket nije bio blizu, 3 pogotka i 3 promasaja, no udjose par finih bonus tiketa, za ok bilans.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Tampa-Toronto 7+ (OT&SO)

LA Kings-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.40.

Skratih igru na 2 najverovatnija para za golove, morace negde uleteti i neki tvrd mec.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-LA Dodgers 2 (Stroman-Buehler)

San Diego-Miami 1 (Musgrove-Rogers)

NY Yankees-Texas 1 drugi mec dana (Cole-Otto)

 

Kvota 3.46.

Ova odlaganja stvarno idu na nerve. Juce sam bio preumoran i zaboravih da pogledam prognozu vremena, dvodnevna kisa na Yankees-Rangers i Phillies-Mets.:isuse: Ostao je jedan tiket od juce, gde su Dodgersi prosli, dok pomenuta 2 cekam da vidim kakav je raspored termina.

Slicne stvari i danas, taman su Padresi porazeni nocas, da ne jurim pobedu za 4-0 skor u seriji.

 

Prateci tiket, Boston 1, LA Angels 1, Colorado >6.5, Pittsburgh >7.5. Kvota 5.92.

 

 

Fudbal

 

Man City-Newcastle 1

Eintracht Frankfurt-Monchengladbach 3+

Bayern-Stuttgart 3+

Leipzig-Augsburg 3+

Spezia-Atalanta 3+

Verona-Milan X2

Feyenoord-PSV 3+

AZ-Ajax X2

 

Kvota 10.60.

Iskombinovah svasta na kraju. Par osnovnih stvari u fiksu; Milan je ultra nezgodan za golove; Ajax me nije odusevio efikasnoscu ove sezone (3+ procenat nije sjajan); City treba da se vrati nakon neverovatnog ispadanja u Madridu, mada im rezultat od sinoc ide na ruku. Golovi relativno oprezno, Bolivijce stavih na siri tiket.

 

Siri fudbalski tiket, Bolivar 3+, Always Ready 3+, PSG 3+, Salzburg 2+, Nordsjaelland 2+, Klaksvik 3+, Vikingur 3+, B36 Torshavn 3+, Bodo/Glimt 2+, Rangers 2+, Basel 2+. Kvota 19.07.

 

NBA tiket, Dallas >207.5, Miami H2(+9.5). Kvota 1.83.

Link to comment

Ajax pokusava da izgubi od najkilavijeg AZ tima, verovatno bar 10 godina unazad; i to iz 2 u 1. Nakon ovako nekih gluposti u fiksu, obicno udje period da 2-3 sezone igram samo golove.:lolol:

Frankfurt i Monchengladbach igraju predosadnu utakmicu.

Da sacekam dok krenu NHL ili MLB, da opusteno gledam.

Link to comment

Frankfurt katastrofalan za igru ove sezone, dok mi je Monch uvek maler. Jedan minut nadoknade za utakmicu sa 7 izmena.:lolol: Tja, zato ja i retko igram nesto van Bayern, Dortmund, Leverkusen, Leipzig miljea. Da je u zavrsnim kolima ovoliko tesko naci efikasne utakmice, neverovatno. Srecom te se vecina liga zavrsava uskoro.

Jedva cekam da vidim te nadoknade na WC i od 10+ minuta, kako bi se povecala aktivna igra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ala odugovlaci Stuttgart; nisam ovo skoro video u Bundesu. Bayern nikako da odigra neki dobar mec. Na 2-2 sam ocekivao 7+ do kraja.

Link to comment

Juce je bio dan gde sve pada na jednom mecu, dva para, 9 parova, nebitno; prosao je prateci NBA tiket (kvota malo ispod 2). Cak je i NHL pao. Edmonton bi me docekao u bilo kojoj varijanti. Dupli programi, u MLB delu, su se naravno pokazali ubitacnim. Yankees su rotirali startere, mada su 4 poena ukupno, protiv metiljavog Texasa, blago receno slab ucinak (ocekivao sam 10 bar na jednom mecu). Fudbal je takodje bio blizu, no Nemce mozda odigrah presiroko (povukla me kvota oko 1.40, za 3+ na paru koji je pao, iako su mi Frankfurt i Monch baksuz timovi). Bonus je sto par meceva ostaje na tacno 4 pogotka, bez bilo kakvog bonusa (Bayern i Leipzig su imali 30+ minuta za jos nesto). Nadam se da ce bar zavrsno kolo biti ultra efikasno.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Washington-Florida 6+

Pittsburgh-NY Rangers 6+

Nashville-Colorado 6+

 

Kvota 3.66.

Na kraju ipak ne odigrah nista na 7+, tesko da uvek moze doci do zatrpavanja.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Texas 1 (Nestor Cortes Jr.-Jon Gray)

Pittsburgh-LA Dodgers 2 (Quintana-Urias)

Cincinnati-Milwaukee 2 (Castillo-Woodruff)

San Francisco-Colorado 1 (Rodon-Gomber)

 

Kvota 4.14.

Par velikih favorita danasm, uz San Francisco kojima startuje Rodon (3-1, 1.55 ERA, 0.83 WHIP, 41 strajkaut na 29 ininga).

 

Siri MLB tiket, Baltimore >6.5, Oakland 2, Chicago White Sox 1, Seattle >6.5. Kvota 7.14.

 

Fudbalski tiket, KFUM P1+, Raufoss 2P1+, Sogndal P1+, Sandnes 2P2+, Ranheim 2P2+, Aarau P1+, Wil 2P1+. Kvota 9.33.

Link to comment

Ne uspevam da uklopim kombo tiket i dalje. Dosta stvari je ponovo palo na jednom paru. NHL deo je bio blizu, ali su strelci zatajili na Washington-Florida. Glavni MLB tiket nije bio blizu (po 2 pogotka i promasaja); siri pada na Chicago White Sox 1, gde samo oni znaju kako su ispustili 8-2 u 9. iningu. Na fudbalu bez vece sanse. Igra bez singlova je opustenija, koliko je efektivna videcemo nakon duzeg trenda.

Minimalni ulozi.

 

NHL

 

Carolina-Boston 5+ (OT&SO)

Toronto-Tampa 7+ (OT&SO)

Minnesota-St. Louis 5+ (OT&SO)

Edmonton-LA Kings 6+

 

Kvota 3.64.

Prva runda NHL playoffa se blizi kraju. Imamo neke odlicne serije i dalje, no ponuda ce biti sve slabija.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-LA Dodgers 2 (Wilson-Gonsolin)

Cincinnati-Milwaukee 2 (Greene-Peralta)

Minnesota-Houston 2 (Ryan-Verlander)

 

Kvota 3.52.

Porazi Dodgersa i Brewersa juce, su mi olaksali izbor danas. Dodah tu i Verlandera, kao standardnu igru.

 

Prateci tiket, NY Yankees >6.5, Boston >6.5, Texas >6.5, LA Angels >7.5, San Francisco >6.5, Philadelphia >5.5. Kvota 15.32.

 

 

Fudbal

 

Aston Villa-Liverpool 2

Young Boys-St. Gallen 3+

Kriens-Vaduz 3+

Thun-Schaffhausen 3+

Barcelona-Celta 3+

 

Kvota 6.49.

Par meceva iz Svajcarske; Liverpool koji ima imperativ pobede; te Barsa koju je tesko proceniti. Ovi spojeni tiketi dobro dodju, kada ima dosta sumnjivih utakmica (tu je naravno i sira 5+, 6+ i 7+ igra sa golovima, tamo gde sam probao 3+).

 

NBA tiket, Phoenix >206.5, Philadelphia H2(+11.5). Kvota 1.79.

Edited by Miljenko
Link to comment

Donese bonusi nesto, no ceo tiket nikako da udje na fudbalu (u ovom slucaju je na prilicno verovatnom paru iz Svajcarske 2, pao samo jedan gol). Bonus su Spanci koji su me dugo nervirali promasajima, i na kraju nije bilo makar petog pogotka.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...