Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni Ajax oborio kombo, samo 3 gola. Izbacih Hoffenheim-Freiburg sa spiska parova za igru u zadnji čas, inače bih uhvatio 3 para na 7+ danas.:rolleyes:

Link to comment

11/16 (MLB 3/7, fiks; fudbal 8/9, fiks 3/3, golovi 5/6), Napoli je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 5+ i 11+ kvote), Dortmund takodje 5+, 6+ i 7+ (3+, 6+ i 13+ kvote), Porto 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote). MLB je doneo vece puno iznenadjenja. San Diego i Boston izgubise u produzecima, dok su se Cardinalsi i Dodgersi obrukali ofanzivno. Yankees i dalje imaju dobra izdanja picera; San Francisco se vratio na vreme; Milwaukee jos jedan rutinski trijumf. Na fudbalu je kombo bio izuzetno blizu. Vecina stvari je dosla lagano. Dortmund odlazi u kontru, uz 7+; Bayern ocajan, no prolazi 3+; Napoli je prijatno iznenadio gomilom golova; Toronto taman koliko treba; Porto ponovo efikasan; Liverpool, Man City i Rennes sigurni u fiksu. Na Ajaxu je bilo 10+ minuta za taj cetvrti gol no nije se desilo (par neverovatnih promasaja tokom utakmice; pre svega na 1-0 i 2-0). Ok dan, uzeh nesto, no moglo je mnogo bolje od ovoga (da, u zadnji cas izbacih Lazio i Hoffenheim za golove, tja).

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Tampa-Minnesota >7.5 (Fleming-Paddack)

 

Miami-Seattle <7.5 (Alcantara-Gilbert)

 

Kansas-NY Yankees >7.5 (Lynch-Severino)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 1 (Burnes-Stroman)

 

St. Louis-Arizona >8.5 (Hicks-Davies)

 

Colorado-Cincinnati >10.5 (Freeland-Sanmartin)

 

San Francisco-Washington >8.5 (Cobb-Josiah Gray)

 

LA Dodgers-Detroit 1 (Buehler-Rodriguez)

 

NY Mets-Philadelphia 1 (Scherzer-Eflin)

 

Kvote 1.75, 1.60, 1.70, 1.48, 2.08, 1.83, 2.09, 1.38 i 1.52.

Nakon gomile undera juce i analize dosadasnjeg toka serija, cini se da je danas dobar dan za pluseve. Naravno, tamo gde imamo top startere, odigrah fiks, odnosno jedan minus.

 

Prateci tiket. Boston >9.5, Pittsburgh >8.5, Toronto >8.5, LA Angels >9.5, Texas >8.5, Oakland >7.5. Kvota 94.22.

 

 

Fudbal

 

PSV-Willem II 3+

 

Basel-Zurich 3+

 

LA FC-Minnesota 3+

 

NY City-San Jose 3+

 

Salzburg-Ried 3+

 

Vojvodina-Zvezda 2

 

Kvote 1.35, 1.51, 1.54, 1.40, 1.41 i 1.25.

Nesto slabija ponuda danas, no ipak nadjoh par zanimljivih stvari za probati. Feyenoord preskocih zbog utakmica u Evropi, dok mi Italijani deluju zgodno samo za siri tiket.

 

Siri fudbalski tiket, Juventus 1, Milan 1X, Inter X2, Roma 1X, Tottenham 1X, Chelsea X2, Monaco 1, Osijek 1, Dinamo Zagreb 2, Olympiakos 1, Elfsborg X2, AIK X2, Sporting 1. Kvota 15.03.

 

NBA tiket, Milwaukee >210.5, Golden State >213.5. Kvota 2.16.

 

 

Link to comment

Ovo kada 30+ minuta, ne moze da padne sedmi gol, na utakmici gde se ne igraju neke jake odbrane, stvarno ide na nerve. Tamo negde oko 88. minuta, 2 na 1 kontra za PSV, jos su na svojoj polovini i lik ladno pogadja jedinog protivnickog igraca u glavu.:isuse:

Link to comment

Ili je kod 'Rvatina sve pošteno, ili opasno nameštaju. Dinamo sam igrao, posle i u lajvu, naravno, 1:1 na kraju, a pre toga Osijek remizirao sa ubogom Istrom... Neverovatno :yucky:

Link to comment

Ne kladim se od pogibije u junu prosle godine, bukvalno ni dinar nisam uplatio, ali mi treba informacija jer povremeno uplatim neku arbitrazu kad navatam i uzmem neki dinar. Jel koristi neko ove onlajn kladionice BetOle, EfBet, StarBet i slicne? Kakvi su po pitanju limitiranja uplata?

Evo nasao sam nekih 7% u MaxBetu (normalna kvota) i BetOle (jaca prilicno od ostalih) ali da bi zaradio nekih 5 hiljada dindzi treba mi 500e ulog, dzabe sto ce Max pustiti 300 ako ovi ne puste 200 na kvotu 2.65.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

dodje roma manje od 2 gola, marsej 2-3, metsi >, dzajantsi >, memfis ph1, kari 3> trojki, i grin > 7 skokova ( narafski potonji sa 4 skoka dobije flagrant 2 i iskljuce magarca pri kraj druge cetvrtine i ja padnem

 prvo udari lika desnicom u glavu pa mu to ne bude dovoljno i uhvati ga za dres i obori na zemlju

 

 

Edited by bradilko
Link to comment

11/15 (MLB 7/9, fiks 2/3, poeni 5/6; fudbal 4/6, fiks 1/1, golovi 3/5), PSV je dosao 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote). Dobro procenih da ce biti dosta overa juce, u MLB sektoru. Uhvaceno par lepih kvota (St. Louis i San Francisco preko 2). Kakav sam maler jedini under je pao (Miami-Seattle), no da mi ustedi nerviranje, nije prosao i jedan fiks (Milwaukee, Burnes ce ponovo imati metiljavu podrsku). Detroit je imao puno ljudi na bazama protiv Dodgersa, ali je domacin ipak nekako dobio mec. Scherzer je pustio nesto vise poena, no napad ga je pokrio. Fudbal mrljavo, i ta 4 para su jedva usla (tu mislim na Salzburg i NY City). LA FC i Zurich padose za po gol, no nije se cekala neka ogromantna kvota. Nikako da uleti neki bingo; na fudbalu cu imati sve manje prilike za isti, te ostaje MLB kao opcija.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Minnesota-St. Louis 6+

 

Edmonton-Los Angeles 6+

 

Kvote 1.85, 1.58 i 1.57.

Posto je playoff u pitanju, ipak ne odigrah sve na 7+. I ovako je ukupna kvota blizu 5.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-LA Angels >8.5 (Cease-Sandoval)

 

Baltimore-Minnesota >8.5 (Wells-Paddack)

 

Toronto-NY Yankees >8.5 (Stripling-Montgomery)

 

Houston-Seattle >7.5 (Odorizzi-Marco Gonzales)

 

Kvote 2.17, 2.14, 1.97, 1.62.

Teska ponuda za fiks danas, pa probah nekoliko pluseva. Prve dve granice su povisene za po poen, treca je normalna i za kraj imamo jednu snizenu.

 

Prateci tiket, St. Louis 5I <4.5, Miami 1, NY Mets 5I <4.5, Oakland 5I <4.5. Kvota 5.57.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Eintracht Frankfurt 3+

 

Atalanta-Salernitana 3+

 

Kvote 1.40 i 1.52.

Nakon dosta mudrovanja, uzeh samo dva para u singlu. 

 

Siri fudbalski tiket, Akranes 3+, Vikingur 3+, Valladolid 1, FCSB 1, Leipzig X2. Kvota 4.73.

 

NBA tiket, Phoenix >208.5, Philadelphia H2(+15.5). Kvota 1.88.

Link to comment

1/9 (NHL 1/3, golovi; MLB 0/4, poeni; fudbal 0/2, golovi), prosao je prateci NBA tiket (kvota malo ispod 2). Sinoc se pokazalo zasto je NHL playoff nezgodniji za igru od regularne sezone. Tampa nije mogla do gola protiv Toronta, a isto se desilo i Minnesoti kod kuce. Edmonton prolazi u porazu. MLB se vratio under trendu. Meni je i dalje neverovatno da pada toliko malo poena. Kapiram da ne moze sve uvek otici u plus, no ocekujem da polovinu moram uhvatiti, makar slucajno igrao. Proslo je vec oko mesec dana od starta sezone, to je valjda dovoljno da udaraci udju u formu. Fudbal bas lose. Stoji da sam izbacio dva para na kojima bih imao prolaz (Leipzig i Vikingur), no da se to tako kilavo uklopi, sokantno skroz. Jedan od onih dana kada je tesko provuci nesto. U NHL i MLB delu nisam imao neke sanse, dok bih sa fudbalom prosao bolje da sam odigrao sire (razmatrao sam i 2 fiksa; FCSB bi prosao, Valladolid volsebno pao). Pozeljno je da ovakvih dana bude sto manje.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Florida-Washington 7+ (OT&SO)

 

Colorado-Nashville pob1 (OT&SO)

 

Calgary-Dallas pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.77, 1.29 i 1.42.

Floridu ne mogu igrati bilo kako drugacije osim na golove. Colorado i Calgary su imali sjajne sezone i vreme je da se dokazu i u playoffu.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Texas 1 (Suarez-Gray)

 

Baltimore-Minnesota 5I H2(+0.5) (Zimmermann-Ryan)

 

Boston-LA Angels 5I H2(+0.5) (Wacha-Syndergaard)

 

Milwaukee-Cincinnati 1 (Woodruff-Gutierrez)

 

Houston-Seattle 1 (Javier-Flexen)

 

Colorado-Washington 5I >4.5 (Marquez-Fedde)

 

LA Dodgers-San Francisco 5I <4.5 (Urias-Rodon)

 

Kvote 1.58, 1.43, 1.58, 1.38, 1.62, 1.46 i 1.43.

Nakon loseg odabira sinoc, danas sam razmatrao cisto igranje kombo tiketa, odnosno jednog prateceg tiketa. Na kraju ipak ispratih MLB singlovima; cini se da ce jos neko vreme fiks biti glavna igra.

 

Prateci tiket,  San Diego 2, Miami 1, Toronto 1, Chicago White Sox 2, St. Louis 5I H2(+0.5), Oakland 5I H1(+1.5). Kvota 16.22.

 

Fudbalski tiket, Palmeiras 2, Atletico Mineiro MG 2, Liverpool 2. Kvota 3.81.

Fudbal me nije dojmio danas, te odigrah samo jedan neobavezni tiket. U poslednje vreme, koji god mec da izbacim, kako bih skratio igru, taj dodje lagano (u subota-ponedeljak intervalu izbacih cak tri 7+ utakmice).

 

NBA tiket, Milwaukee H2 (+12.5), Golden State >220.5. Kvota 1.85.

Link to comment

7/10 (NHL 2/3, fiks 2/2, golovi 0/1, MLB 5/7, fiks 3/5, poeni 2/2), prosao je prateci fudbalski tiket (3+ kvota). NHL playoff je ocekivano nezgodan za golove, mada je pojedine serije nemoguce oceniti u fiksu. MLB i dalje ne uspevam da povezem na kombo tiket, Angelsi vezase par losih ofanzivnih izdanja, dok Philadelphia obavezno trokira u napadu, kada ih ja odigram. Minnesota je jedva ostala u hendikepu za 5 ininga; Colorado over i Dodgersi under lagano; Houston bez problemaa, slicno se moze reci i za Milwaukee. Fudbal se uklopio, cim sam ga odigrao sitno, mada sam Liverpool vec bio prezalio. Tu je negde, no i dalje nedovoljno dobro (potrebni su kombo tiketi, za neki konkretan ucinak).

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Toronto-Tampa 6+

 

Minnesota-St. Louis 6+

 

Edmonton-LA Kings 6+

 

Kvote 1.65, 1.61 i 1.55.

Cim je krenulo doigravanje, golovi dolaze dosta losije. Jedan od razloga zasto mi je playoff redovno los za igru (najgori je u NBA, tu nema zbora, mada i ovde nije sjajno), plus ja u fiksu obicno igram samo zicer tekme.

 

 

MLB

 

Kansas-St. Louis 2 (Bubic-Wainwright)

 

Houston-Seattle 1 (Verlander-Brash)

 

Philadelphia-Texas 1 (Wheeler-Perez)

 

Baltimore-Minnesota 2 (Bradish-Bundy)

 

Toronto-NY Yankees 2 (Kikuchi-Nestor Cortes Jr.)

 

Milwaukee-Cincinnati 1 (Peralta-Mahle)

 

Chicago Cubs-Chicago White Sox 2 (Hendricks-Giolito)

 

Kvote 1.67, 1.49, 1.54, 1.69, 1.68, 1.34, 1.63.

Danas odigrah samo fikseve. Philadelphia je porazena juce, mada i oni, kao i vecina drugih timova na koje odigrah, imaju boljeg startera.

 

Prateci tiket, Colorado 5I >4.5, Boston 5I >4.5, Tampa 2, NY Mets 1. Kvota 7.10.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Man City 3+

 

Cincinnati-Toronto 3+

 

Kvote 1.48 i 1.51.

Za razliku od ponedeljka, danas nije bilo nekog sireg izbora. Tesko ce se ponoviti onako efikasan mec iz Mancestera, no neki gol bi mogao pasti.

 

Siri fudbalski tiket, Flamengo 2, Club Olimpia 1X, Boca Juniors X2, Corinthians X2, Barcelona Guayaquil 1X, Fluminense 1. Kvota 10.13.

 

NBA tiket, Phoenix >208.5, Miami pob1 (OT). Kvota 1.80.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cim se ja namestim da gledam fudbal, to bude dosadno poluvreme. I to malo sansi sto je bilo, realizacija je bila meh. 

MLB je krenuo dobro, no videćemo kasnije meceve.

Link to comment

8/12 (NHL 3/3, golovi; MLB 4/7, fiks; fudbal 1/2, golovi), prosao je prateci NBA tiket (ponovo kvota oko 2), kao i NHL kombo tiket (4+ kvota). NHL se uklopio fino. Nerviralo bi me da je sve doslo 7+, ovako taman da imam opravdanje za 6+ (Edmonton). MLB traljavih 4/7. Yankees, Philadelphia i Minnesota porazeni (za Twinse sam se dugo dvoumio, posto je Bundy nastupao za Baltimore i to se i desilo, nalupali su ga; Philadelphia je ponovo zakazala u ofanzivi; Yankees nisu uspeli da pociste Toronto). St. Louis, Houston, Milwaukee lagano, White Soxi tesnih 4-3. Kao sto rece jedan moj drugar prosle nedelje, ne pratim MLB, no ta 3 para koja si mi dao igram u hendikepu (prosao je lagano tada inace; Yankees, Philadelphia i jos neko); mozda je vreme da i ja munem hendikepe, na velike favorite (kakve sam srece uletece neka serija 1-run utakmica). Na fudbalu ni dabl nije mogao do izlaza; i taj jedan par je dosao talicno. NBA ok, no sada je nemoguce napraviti neku vecu kvotu. Korektan dan, uz jedan kombo tiket.

Minimalni ulozi (pomalo nerviraju nedovoljno dobri procenti na fudbalu, odnosno MLB, te danas sve ispratih bez singlova, kombo tiketima; treba zivce cuvati, ovih dana mi prilicno varira pritisak).

 

 

NHL

 

NY Rangers-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Florida-Washington 6+

Colorado-Nashville pob1 (OT&SO)

Calgary-Dallas pob1 (OT&SO)

 

Kvota 3.25.

Danas ispratih sve parove. Verovatno cu gledati moj Pittsburgh, pa tu odigrah opreznih 5+. Ni kod Floride se nisam zaletao, dok je fiks jasan.

 

 

MLB

 

Boston-LA Angels 2 (Hill-Ohtani)

Milwaukee-Cincinnati H1(-1.5) (Houser-Greene)

Seattle-Tampa 5I H1(+1.5) (Ray-McClanahan)

Houston-Detroit H1(-1.5) (Urquidy-Skubal)

 

Kvota 8.75.

Ne bas zgodni parovi, no povezah 4 komada ipak. Angelse uzeh zbog Ohtanija, mada se nadam da ce oni i Red Soxi biti primarna over igra u vecem delu sezone. Milwaukee i Houston su veliki favoriti i jasan izbor. Marinersi imaju top startera, te probah hendikep za startnih 5 ininga, protiv neugodne Tampe.

 

Prateci tiket, Colorado 5I >5.5, Toronto 5I >4.5, San Diego 1. Kvota 6.30.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-West Ham 2

Marseille-Feyenoord 3+

 

Kvota 4.29.

Prilicno jednostavan glavni tiket. West Ham juri pobedu, a Feyenoord deluje zgodno za golove.

 

Siri fudbalski tiket, River Plate X2, RB Bragantino 1X, Sao Paulo X2, Internacional X2, Santa Fe 3+, Banfield 1. Kvota 6.51.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Bez kombo tiketa juce, no prosao je prateci MLB tiket (6+ kvota). NHL kombinacija je bila blizu; plusevi lagano, Colorado dobija u OT, ali je Calgary porazen u drugom mecu serije. Na glavnom MLB tiketu dobro otvaranje sa Angelsima i Brewersima, no onda Astrosi dozvoljavaju poravnanje, na 2 auta u 9. iningu, a zatim i Oakland ne prolazi. Siri tiket je za promenu bio uspesan, dva lepa plusa i tesna pobeda San Diega. Dobro je sto fudbal nisam singlirao, nikakve sanse za prolaz nije bilo. Sa singlovima bih prosao losije (5/10), pa je prvi dan oprezne varijante bio vise nego koristan.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Tampa-Toronto 7+ (OT&SO)

St. Louis-Minnesota 6+

LA Kings-Edmonton 6+

 

Kvota 5.19.

Playoff mi donosi standardni problem, gde su serije prilicno izjednacene, pa je prilika za fiks igru retka.

 

 

MLB

 

Houston-Detroit H1(-1.5) (Garcia-Brieske)

Arizona-Colorado 5I >4.5 (Kelly-Kuhl)

San Diego-Miami 5I <4.5 (Darvish-Alcantara)

Seattle-Tampa 5I <4.5 (Gilbert-McClanahan)

 

Kvota 7.71.

Losa vremenska prognoza za NY, odnosno Philadelphiu, te Yankees i Metsi odose samo na siri tiket, da ne bude nerviranja, ako usledi odlaganje.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 5I >4.5, NY Yankees H1(-1.5), NY Mets 2, Minnesota >8.5. Kvota 13.34.

 

 

Fudbal

 

Inter-Empoli 1

Lecce-Pordenone 1

PSV II-Dordrecht 3+

Ajax II-De Graafschap 3+

Volendam-Eindhoven 3+

Excelsior-Breda 3+

 

Kvota 4.75.

Holandija 2 igra zavrsno kolo, no na kraju ipak odigrah samo 4 para. Lecce pobedom osigurava povratak u najvisi rang; Inter se i dalje bori za titulu.

 

Siri fudbalski tiket, Kriens P1+, Vaduz P1+, Galway X2, Cork City X2, Dundalk X2, Roda P1+, MVV 2P1+, Almere 2P1+, Cremonese X2, Ascoli 1X, Brescia 1X, Liefering 2P1+, Amstetten 2P1+, Rosenheim 2P1+, Memmingen 2P1+. Kvota 9.08.

 

NBA tiket, Phoenix >212.5, Miami pob2 (OT). Kvota 2.06.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...