Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pokojni PSG mi izbio bas dobar dobitak na 3+. Imaju 40 minuta igraca vise i zavrse 1-1 i to protiv za mene random tima. Plus sudija retard produži manje od 3 minuta. Nije ni 7/8 lose, no kombo je donosio preko 100 evrica.

 

Ovog ko je izmislio ove sugestije kod kucanja na mobilnom bih streljao za primer.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam na fiks tiketu promasio Leipzig 1X i PSG 1. I dalje se nerviram oko kombo tiketa na fudbalu; ekipa na proslavi titule ne moze da petardira prosecnog protivnika (jos i ne pobedi na kraju, tako da bih i na fiksu pao). Ja sam tu ocekivao 3-0 poluvreme, a posle kako bude.

Fudbal i NHL su dosli uglavnom ok, no MLB uzas (nadam se da ce zavrsni dan serija doneti realnije rezultate).

Edited by Miljenko
Link to comment

14/21 (fudbal 7/8, fiks 2/2, golovi 5/6; NHL 5/6, fiks 4/4, golovi 1/2; MLB 2/7, fiks 1/4, poeni 1/3), Man City je dosao 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote). Fudbal je bio blizu toga da donese drugi vezani kombo tiket; na kraju se cekao PSG 3+, bilo je i 5-6 minuta vremena za treci gol, no nije se desilo. Dosta tesnih prolaza. Ajax jedva; Bayern i Dortmund tacno 4 gola; PSV tesnih 2-1. City nije uspeo da ode u 7+, iako se 40 minuta cekao sedmi gol. Na hokeju nije dosao najsigurniji over par (Florida-Toronto, nije bilo gola u trecoj trecini). Ni fiks nije dosao lagano; Carolina je gubila sa 2-0 do same zavrsnice i dobila u OT; Dallas je sacuvao 3-2 iz drugog perioda; St. Louis je ispustio 4-1 prednost, pa dobio u produzetku; Kingsi klasika, resavaju duel u trecoj trecini. MLB je juce doneo lose rezultate na poene, ali i u fiksu. Yankees su jedva prosli; Atlanta nestabilna i dalje; Oakland kilav u ofanzivi; Angelsi se brukaju protiv Oriolesa. Poeni su ispod svakog prihvatljivog nivoa i dalje; ne pomazu ni overi za prvih 5 ininga. Osim pomenutog fudbalskog kombo tiketa, i NHL pandan je bio blizu, no tu kvota nije bila tolika, pa se nisam nervirao previse. Moglo je bolje; samo da je PSG prosao, plus bi bio ogroman.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Florida-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Columbus-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Washington-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Montreal-Boston pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.76, 1.77, 1.82, 1.52, 1.89 i 1.33.

Par duela dobrih ofanzivnih ekipa, te Boston kao jasan favorit u fiksu.

 

Prateci tiket, Edmonton pob2 (OT&SO), Detroit 7+ (OT&SO), Pittsburgh pob2 (OT&SO), Colorado pob2 (OT&SO), Nashville 6+, St. Louis pob2 (OT&SO), Vegas pob1 (OT&SO). Kvota 14.26.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 1 (Elder-Luzardo)

 

NY Yankees-Cleveland 1 (Cole-Civale)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Manaea-Kershaw)

 

Seattle-Kansas 1 (Ray-Carlos Hernandez)

 

Arizona-NY Mets 2 (Bumgarner-Megill)

 

Washington-San Francisco 2 (Adon-Webb)

 

Cincinnati-St. Louis 2 (Lodolo-Wainwright)

 

Kvote 1.74, 1.46, 1.65, 1.53, 1.59, 1.58 i 1.61.

Over 5 ininga na Detroit-Colorado od preksinoc, odigran sinoc, jos nije proknjizen (trebalo bi da sam pao), pa cu ga racunati za danasnji bilans (ako bude ubacen). Shodno pretvrdim utakmicama, tamo gde im nije mesto, singlirah samo fiks parove. Atlanta i dalje trazi formu, no trebalo bi da mogu do pobede, protiv jednog od slabijih napada. Yankees su tesno dobili prva dva meca serije protiv Clevelanda, te verujem da imaju snage da osvoje ceo plen; Dodgersi i Metsi imaju trenutno 1-1 skor u svojim serijama, prvima dajem prednost jer baca Kershaw (plus imaju dosta bolje udarace), Metsima zbog napada; Webb baca za San Francisco, Wainwright za Cardinalse i to su serije gde se smese metle; Seattle je prijatno iznenadjenje, lineup sve bolji, piceri odlicni.

 

Siri MLB tiket, Tampa 5I >3.5, Colorado >8.5, Houston 5I >3.5, LA Angels >8.5, Oakland 5I >3.5. Kvota 13.12.

 

 

Fudbal

 

Basel-Luzern 3+

 

Cincinnati-LA FC 3+

 

NY City-Toronto 3+

 

Rosenborg-Molde 3+

 

Liverpool-Everton 1

 

Copenhagen-Randers 1

 

Salzburg-Austria Wien 1

 

Empoli-Napoli 3+

 

Viking-Bodo/Glimt 3+

 

Kvote 1.55, 1.60, 1.50, 1.68, 1.20, 1.48, 1.33, 1.60, 1.58.

Tri prilicno verovatne stvari u fiksu; Liverpool u tesnoj borbi za titulu (sledi mec CL, te nisam odigrao golove), Salzburg i Copenhagen kako bi se priblizili osvajanju titule. Napoli redje igram na golove, no Empoli je van forme. Ostalo je manje-vise standardno.

 

Siri fudbalski tiket, Celtic 2, Hajduk X2, Dinamo Zagreb X2, Barcelona 1, Fiorentina X2, Napoli X2, Rennes 1, Nice 1X, Club Brugge 1, Feyenoord 1, NY City 1, LA FC X2, Slavia Prague 2, Plzen 1X. Kvota 36.32.

Vidim da je Fiorentina uspela izgubi od Salernitane (to se valjda desi samo kada ja odigram njih i to na dvoznak).

 

NBA tiket, Milwaukee >211.5, Denver >218.5, Atlanta >213.5, Phoenix >207.5. Kvota 4.61.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Znam neke lige gde sestoplasirani tim na tabeli, nema trika da stvori vise sansi, protiv prvoplasiranog, pa jos u gostima. Copenhagen izgleda pokusava da ucini zavrsnicu lige zanimljivom. ne vidim drugo objasnjenje za ovako kilavih sat vremena igre.

Link to comment
Znam neke lige gde sestoplasirani tim na tabeli, nema trika da stvori vise sansi, protiv prvoplasiranog, pa jos u gostima. Copenhagen izgleda pokusava da ucini zavrsnicu lige zanimljivom. ne vidim drugo objasnjenje za ovako kilavih sat vremena igre.
Sutra sve na Midtjylland :)
Link to comment

To spada u ono nece se desiti :D

Sutra oba para iz Holandije 2 na 3+, a razmatram jos 3 iz Norveške 2, isto golovi.

Videh da su ovi nesrecnici iz Danske dobili 9/10 pre toga, i danas cap, protiv poslednjeg tima u razigravanju. Da je NHL ili MLB u pitanju, pa i da razumem.

Basel udje u 3+. Bila bi fora da dodju svi ovi dosta teski parovi za golove, a da kombo padne samo na Dancima. Ja obično ne igram fiks na te nedominantne ekipe, no prevarih se danas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nekada su Norvezani bili zanimljivi za gledanje, plus korisni za igru. Danas ce pasti oba najverovatnija njihova para za golove. Rosenborg i Molde ukupno jedan sut u okvir gola.:yawn2:

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

To spada u ono nece se desiti :D

Sutra oba para iz Holandije 2 na 3+, a razmatram jos 3 iz Norveške 2, isto golovi.

Videh da su ovi nesrecnici iz Danske dobili 9/10 pre toga, i danas cap, protiv poslednjeg tima u razigravanju. Da je NHL ili MLB u pitanju, pa i da razumem.

Basel udje u 3+. Bila bi fora da dodju svi ovi dosta teski parovi za golove, a da kombo padne samo na Dancima. Ja obično ne igram fiks na te nedominantne ekipe, no prevarih se danas.

Ja sam ih ispratio kada su uspeli da daju gol, i izgubili 3:1 od moćnog Silkeborga pre nedelju dana. Danas sam ih isto pratio, čak kad lik koji se zove Babacar počinje, a nije baš duduk fudbaler, igrao je dobro ranije, deluje ti da će biti golova, i naravno da još moćniji Randers to rutinira. Kopenhagen je apsolutno neuravnotežena ekipa.

Ono što ja provaljujem je da odlaze njima i Norvežanima, sad i Šveđanima, dobri strelci za te lige, i oni to brzo ne mogu da zamene. Tek možda sledeće sezone će se naći neko ko će u kontinuitetu davati golove. Zamene su slabe, ili nemotivisane. Evo u Japanu je sad oseka strelaca - kontinuirano Kawasaki i Yokohama prodaju svoje igrače u Evropu, nema odmah nekog u rezervi da kida.

Generalno, i prošla godina i ova, makar meni je katastrofa. Da ne bi jednog Mozzart jack pota, mogao bih da se penzionišem...

Link to comment

Ja sam na fudbalu krajem septembra i pocetkom oktobra, imao par ekstra dana (3 ili 4, ne secam se vise), sa uhvacenim kvotama preko 50, nakon toga uglavnom sporadicni singlovi, odnosno poneki 7+ mec. Prekjuce je usao ok tiket, da bi juce bila propustena povoljna prilika za nesto veci dobitak. Danas vec nije bilo nikakve sanse. Za sutra jos razmiljam da li Holandiju 2 i Norvesku 2 singlirati, ili sve staviti na jedan sitan tiket. Moracu izgleda Norvezane i Svedjane igrati samo u vidu tzv. loto tiketa, tako se bar necu nervirati previse.

U NHL se blizi playoff (za sedam dana se zavrsava regularna sezona), a to je jedna od retkih stvari gde se mogao uhvatiti neki trend. Efikasnost je bila kao sa pocetka devedesetih.

MLB je i dalje traljav, no to ce biti glavna igra tokom leta, pa se nadam da ce biti i boljih runs trendova (fiks je da kazem korektan do sada).

Edited by Miljenko
Link to comment

Ali smrdljiva Barselona, koji su to jadnici... Koja je to grupa građana, isto su uradili protiv Cadiza, kući jedan gol ne umeju da daju... PU! :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...