Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pricali smo. Meni je fiks na fudbalu verovatno najgora stvar za igru. Jedini sport za kladjenje trenutno, gde kod pogadjanja pobednika postoje tri ishoda.

Nadam se da ce se popraviti efikasnost, kada se vrati publika. Holandjani su bili slabi ove sezone, dok su Spanci I Englezi no comment.

Kvota 1.30 na 3+ je ok, bar za Bayern I slicne top timove. Na 1.30 u fiksu, ja na vineru nemam ni 1.10, meh.

MLB deluje dosta bolje sa publikom recimo. Sa NBA sam ispao iz stosa. Granice previse variraju, plus izuzetno nervira odmaranje igraca, kao da su od stakla pravljeni. NHL nije bio sjajan, no nadam se da ce sledeca sezona biti full 82 tekme, samim tim I vise golova.

Link to comment

Od Nemacke 2 nikakva korist, kao i obicno. Paderborn samo 2 komada, a tu je cini mi se bila najmanja 3+ kvota na nivou lige. Na 2P2+ dva promasaja; ranije je vise golova padalo u drugim poluvremenima redovno, dok je sada tesko naci neki sistem.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Od Nemacke 2 nikakva korist, kao i obicno. Paderborn samo 2 komada, a tu je cini mi se bila najmanja 3+ kvota na nivou lige. Na 2P2+ dva promasaja; ranije je vise golova padalo u drugim poluvremenima redovno, dok je sada tesko naci neki sistem.

 

Jedna falila da budu sve 3+, ali kvote su bile preniske, pa sam preskocio. Nikako da se neka liga ili bar ligica omakne, pa da dodje sve 3+., a kvote u ovom finisu sezone ko da pada 7+ na svakoj utakmici.

Link to comment

Nego, gledam Francuze; Rems - Bordo - i jednima i drugima odgovara X (Strazbur i Lorien koji imaju bos manje igraju medjusobno, ko god da izgubi losiji je od Remsa i Bordoa, a i ako odigraju nereseno, ovi su opet bezbedni sa neresenim).

 

Vidim da je smanjena kvota na X za Strazbur - Lorien (2.05), to mi nije bas najjasnije. Ako Nant pobedi, preskace ih...bice da su vec ukalkulisali poraz Bresta od PSGa, pa je i jednima i drugima "dovoljan" i bod. Hm...

Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

i kazem sebi sumnjivi su

I ja, i odigram sitniš tek da ne bude da nisam...

De4dOCp.png

I to mi bude jedini prolaz, pokrije sve drugo što sam popadao i budem mrvicu u plusu :happy:

Link to comment

Kakvo dosadno poluvreme na Atalanta-Milan.:yawn2: Milan bez krstene sanse do prednosti. Sassuolo I Lazio samo jedan gol. Juve ne bih igrao, nema sanse. Za Francuze je jos rano da kazem nesto.U MLB delu, Atlanta ima sigurnu prednost, dok Houston kilavi I veceras (bar izbegoh over).

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakva serija glupavih rezultata na fudbalu; od 4 moja 3+ meca, samo je Lyon prosao. Atalanta je mogla lepse da namesti ovo, cestitu sansu nisu napravili.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...