Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam gledao, no vidim rezultat. Bas retko gledam nastavak, ako je poluvreme bez golova. Bar nekako dodje 3+ na kraju.

Nemam vise nerava za fudbal. Jedino MLB I hokej mogu opusteno gledati.

 

Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Nisam gledao, no vidim rezultat. Bas retko gledam nastavak, ako je poluvreme bez golova. Bar nekako dodje 3+ na kraju.

Nemam vise nerava za fudbal. Jedino MLB I hokej mogu opusteno gledati.

 

Mnogo druže gledaš sport kroz klađenje, nekako mi žao da zbog toga propuštaš i dobre utakmice:)

Link to comment

Mene izuzetno nervira kada na fudbalu promasuju zicere I malo je falilo da iskljucim Leverkusen danas vec u 5. minutu.:D

Ukljucicu sada neki MLB mec da se odnerviram.

 

  • Haha 1
Link to comment

sta sve uhvati. i basket, poene i asistencije, bejzbol, hokej.. i real me unisti i > golova vinipeg. kad god odigram jebeni vinipeg dodje 5 golova i fali jos taj 1 :fur:

Link to comment

Ja cu danas, izmedju ostalog, pristupiti spasavanju Kaljarija i Alkorkona (ni jedni ni drugi ne bi bili odusevljeni tim saznanjem, al sta da im radim...:D), kvote su lepe, papir trpi sve itd...

Lion - Lil cesto igraju 2:2 (kvota u Maxbetu 14.00), lupicu to sa pobedom raspalog Atletika M 0:2 (7.20) za super motivisanih 20 din koji zarko zele da postanu 2016 din.

Videcemo sta jos...

Gotovi su danas! :dry:

Edited by Nesh
  • +1 1
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, NHL 1/1, MLB 0/1), prosao je prateci NHL tiket, 7+ kvota. Fudbal se jedva uklopio, nakon sto su Leverkusen i Frankfurt 70 minuta igrali 0-0. NHL je doneo idealno vece. Ne samo da je prosao glavni tiket, vec se i sporedni uklopio, sa skoro svim dnevnim parovima. U MLB delu Minnesota gubi od mojih Piratesa, dok je Philadelphia nekako dobila. Kod nasih kladionica ne volim sto pravila primenjuju kako im se cefne. Atlanta je odlozena i jutros mi nije racunata kvota 1 u Meridianu. Nakon par reklamacija, rekose da se mec igra danas. Igraju se inace dve utakmice, u skracenoj varijanti od 7 ininga, gde nije sigurno ni ko startuje koju, a ni kakav ce lineup biti. Pre par dana su mi odmah proknjizili tiket, u istoj situaciji. U neku ruku je i bolje sto je kombo pao pre toga, posto bi mi poremetili sistem, da je Minnesota dobila. Ok dan i bez pomenutog MLB tiketa.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Bologna 3+

Ajax-AZ 3+

 

The Strongest-Palmaflor 3+

Villarreal-Barcelona 3+

Inter-Verona 2+

 

Kvote 2.02 i 2.45.

Dosta bolji parovi na fudbalu danas. Inter igra kilavo, no do 2+ kod kuce valjda mogu doci. Atalanta, Ajax i The Strongest su jasne stvari (vreme je i za jedan prolaz iz Bolivije). Barsa nije sjajna na gostovanjima, mada se cini da napad igra dosta bolje mesec-dva unazad.

 

Prateci tiket, Horsens 3+, Brondby 3+, Odense gg, Young Boys 3+, Sparta Prague 3+, LA Galaxy 3+, Twente gg, Feyenoord gg. Kvota 39.52.

 

 

MLB

 

Minnesota-Pittsburgh 1 (Shoemaker-Crowe)

Detroit-Kansas 2 (Fulmer-Duffy)

 

Tampa-Toronto 2 (Patino-Ryu)

St. Louis-Cincinnati >5.5 (Flaherty-Castillo)

 

Kvote 2.69 i 2.95.

Shoemaker nije nastupao protiv Piratesa. U sezoni, 1-1, 6.28 ERA, 1.33 WHIP; 14+ ininga, 12 strajkauta i 5 walks, uz 5 HR protivnika. Crowe ce imati prvi start za Pittsburgh. Forma timova, Minnesota 2-8, Pittsburgh 6-4. Serija, 1-1. Minnesota se nije proslavila sinoc, no ipak ocekujem da nekako rese seriju u svoju korist i izadju iz krize.

Fulmer je 2-5, 4.96 ERA, na 11 startova protiv Royalsa. Do sada, 1-1, 3.94 ERA, 0.81 WHIP. Duffy, 8-10, 4.79 ERA, na 10 nastupa protiv Tigersa. U sezoni, 2-1, 0.50 ERA, 1.11 WHIP. Poslednja 3 starta, Fulmer 13 ininga, 6 primljenih poena, 10 Ks i 2 walks i 2 HR rivala; Duffy, 18 ininga, 3 primljena poena (jedan njegov), 19 strajkauta i 6 walks, uz jedan dopusten HR. 10 meceva unazad, Detroit 2-8, Kansas 7-3. Serija, 2-0 za Kansas.

Patino ce imati prvi ovosezonski nastup. Ryu je 0-0, 3.72 ERA, na 2 starta protiv Raysa. Ukupno, 1-2, 3.00 ERA, 1.04 WHIP; 24 ininga, 21 strajkaut i 2 walks, uz 3 dopustena HR. Forma timova, Tampa 6-4, Toronto 5-5. Serija, 1-0 za Tampu.

Flaherty je 2-2, 3.65 ERA, 1.29 WHIP, na 8 startova protiv Redsa. Otvaranje sezone, 3-0, 3.80 ERA, 1.13 WHIP; 21+ ining, 21 strajkaut i 8 walks, 2 HR takmaca. Castillo, 4-5, 4.70 ERA, 1.21 WHIP, na 12 startova protiv Cardinalsa. Polako se popravlja, nakon zatrpavanja bas protiv Cardinalsa na otvaranju, 1-1, 6.05 ERA, 1.66 WHIP; 19+ ininga, 16 Ks i 6 walks, te 3 primljena HR. Over trend, St. Louis 5/10, Cincinnati 7/10. Sezonska serija, 4 plusa i jedan minus; tekuca, plus i minus.

 

Siri MLB tiket, Oakland 2, NY Mets 1, Boston 1, Houston 1, Chicago Cubs 1. Kvota 14.90.

 

NHL tiket, Pittsburgh 5+ (OT&SO), NY Rangers pob1, Philadelphia pob1, Tampa 5+ (OT&SO). Kvota 3.15.

 

NBA tiket, Golden State >220.5, Atlanta >219.5, Washington pob1, Portland >228.5, Brooklyn >222.5, Boston pob2. Kvota 7.00.

Link to comment

Izgleda da vise ni ove najverovatnije stvari, ne vredi igrati na 3+. Ajax I AZ jedva dva komada. Inter nistica (tu imam 2+)I dalje. Kilave utakmice iz dana u dan; gde ima dosta sansi, tu je realizacija nikakva.

Link to comment

I Inter samo jedan gol. Sto je najsmesnije, osvojice I sa ovom kukavickom igrom. Imas mozda I najbolji tim u zemlji I igras ovako nesto.

Na kraju ce I april na fudbalu biti u minusu, ne pomaze ni ona 50 kvota, da ukupan bilans bude kako treba 

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad tek vidim da i Rio Aveu mnogo "trebaju" bodovi za opstanak, ovima gore "ne treba". Pocinje za par minuta.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...