Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne igram ikseve, nerviraju me iksevi, često padam zbog glupih ikseva, ma reko, klin se klinom izbija, samo hrabro!

Pa mi ne bude dosta Q4.2, nego daj da podebljam, isto iksom :happy:

 

NYecqyH.png

  • +1 2
Link to comment

1/4 (NHL 1/1, MLB 0/3). NHL se bas tesno uklopio, Dallas i Vegas dobise tek nakon penala. Svi mecevi dana su otisli u 5+, cim nisam odigrao golove. U MLB delu nije bilo trika da provucem nesto, od 6 odigranih parova, dosao je samo jedan. Fiks dolazi neocekivano slabo i dalje. Yankees, Padres i timovi slicnog kvaliteta, bi morali dobijati utakmice u serijama. Nakon odlicnog vikenda, ocekivano je da mora uslediti i neki slabiji dan. Dobro je sto je prosla 2.80 kvota, te se bilans moze podvesti pod korektan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Augsburg 3+

Bayern-Leverkusen 3+

 

Kvota 2.06.

Razmatrao sam i dva fiksa iz Bundesa, no posto i sa golovima imam kvotu preko 2, odlucih da ne komplikujem previse.

 

Prateci tiket, Morecambe w2, Cheltenham w2, Swindon 3+, Doncaster gg, Wimbledon gg, Plymouth 3+, Peterborough 3+, Torquay 3+, Aldershot 3+, Wealdstone gg. Kvota 218.61.

 

 

NHL

 

Buffalo-Boston pob2

Pittsburgh-New Jersey pob1

Vancouver-Toronto pob2

 

Kvota 2.28.

Spojih par jasnih favorita, uz nadam se isti ishod kao sinoc.

 

Siri NHL tiket, Florida pob1, Tampa 5+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Dallas pob1. Kvota 3.34.

 

 

MLB

 

Seattle-LA Dodgers 2 (Gonzales-Urias)

San Diego-Milwaukee 5I <4.5 (Paddack-Burnes)

 

Washington-St. Louis 5I >4 (Corbin-Wainwright)

NY Yankees-Atlanta >7.5 (Taillon-Morton)

 

Kvote 2.22 i 2.26.

Gonzales je 1-1, 8.22 ERA, 1.76 WHIP, na 3 ovosezonska starta; 15+ ininga, 13 strajkauta i 7 walks, uz cak 6 HR protivnika. Urias, 2-0, 3.86 ERA, 1.18 WHIP; 18+ ininga, 15 Ks i 3 walks, 3 dopustena HR. Fiks trend, Seattle 8-2, LA Dodgers 8-2. Seattle je dobio na otvaranju sezonske serije (4 utakmice), te ocekujem da napad Dodgersa proradi danas i donese poravnanje.

Paddack je 1-1, 4.15 ERA, 1.46 WHIP, na 3 dosadasnja starta; 13 ininga, 10 Ks i 6 walks, uz jedan HR rivala. Burnes je fenomenalno zapoceo sezonu, 1-1, 0.49 ERA, 0.22 WHIP; 18+ ininga, 30 strajkauta, jedan dopusten HR. Nakon undera na prvom mecu serije (kako prvih 5 ininga, tako i ceo mec), danas je minus jos verovatniji.

Corbin je 0-2, 21.32 ERA, 3.00 WHIP, do sada; 6+ ininga, 6 strajkauta i 7 walks, 4 primljena HR (cak 16 primljenih poena, 15 njemu pripisanih, u ovako malo ininga). Wainwright, 0-2, 7.11 ERA, 1.89 WHIP, na startu sezone; 12+ iniga, 14 Ks i 5 walks, 2 rivalska HR: Sezonska serija, 3 overa i jedan under, tokom startnog dela meca; tekuca serija, jedan over.

Taillon, 0-1, 7.56 ERA, 1.44 WHIP, na 2 nastupa u dresu Yankeesa; 8+ ininga, 10 strajkauta i walk, 3 HR protivnika. Morton je 1-1, 4.76 ERA, 1.29 WHIP, u tekucoj sezoni; 17 ininga, 21 Ks i 5 walks, jedan primljen HR. Over trend, NY Yankees 5/10, Atlanta 9/10. Napad Atlante deluje da je probudjen konacno, dok Yankees tek treba da zaredjaju sa efikasnim tekmama, sto bi trebao biti standard za njih.

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 2, Philadelphia 1, Toronto 2, Tampa 2, Cincinnati >6.5, LA Angels >7.5. Kvota 27.06.

 

NBA tiket, New Orleans >224.5, Atlanta pob1, Sacramento >230.5, Portland >219.5. Kvota 3.45.

Ne secam se ovako teske NBA sezone za procenu. Plusevi ne dolaze kako sam ocekivao, a cim bih odigrao jace, pada neka kvota ispod 1.30. Zato je i bolje sa ovakvim neobaveznim tiketima.

 

 

Link to comment

Engleska 4 - za dobro motivisanih 20din, ako se u Mozzartu odigraju sve utakmice 3+, covek moze da se pokvari za ni manje ni vise nego 406551.61 din. Sutra u ovo vreme bicemo hiljarderi! :dry:

  • Haha 1
Link to comment

Evropski hokej je blizu kraja sezone I danas se posle desetak dana skupilo dovoljno zanimljivih meceva I cini se da ce 5+ kvota doci manje-vise lagano. Ostao je jos Munchen na 5+.

 

Od Frankfurta sam ocekivao ubedljivije izdanje od ovih 1-0, dok je dominaciji Bayerna tesko prigovoriti nesto.

Link to comment

Nemci razocarali, oba para nisu dosla 3+. Frankfurt nisam gledao, no Bayern i Leverkusen su promasili sve i svasta. Ceo mec cekas da padne jos neki gol i corak. Nista ne moze da me iznervira kao gledanje fudbala (vidim da je na drugoj tekmi Augsburg masio penal).

Link to comment

0/4 (fudbal 0/1, NHL 0/1, MLB 0/2), prosli su prateci hokejaski, NHL i NBA tiketi (5+, 3+ i 3+ kvote). Fudbal kilavo, padose oba para. Cinilo se da ce NHL lagano doci, no Toronto volsebno ponovo gubi od Canucksa. Siri tiket naravno lagano prolazi. MLB i dalje dolazi lose, od 4 para sa glavnih tiketa, dosao je samo jedan. Evropski hokej je doneo novi prolaz, steta sto je sezona na kraju (playoff je ili pri kraju, ili pocinje). NBA konacno donosi izlaz, mada to ne menja ukupan ucinak previse. Zahvaljujuci sirim tiketima, pokrih oko pola uloga, no i dalje ocekujem mnogo realnije rezultate.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

Dortmund-Union Berlin 3+

 

Sporting-Belenenses w1

Spezia-Inter w2

Milan-Sassuolo 2+

Cadiz-Real Madrid w2

 

Kvote 2.22 i 1.64.

Koliko me nervira kada nase kladionice pilicare i ne puste neki mec koji se igra sa svim igrama, U Meridianu na Zvezdi ima samo 3+ i 7+, od osnovnih igara na golove (ja kombinacije ne pipam), pa sam morao odigrati u Mozzartu. Ostalo su standardne stvari, timovi koji se bore za vrh i Dortmund koji obicno igra ofanzivno.

 

Prateci tiket, Sevilla w2, Villarreal w2, Tottenham w1, Man City w2, Hoffenheim 2+, Stuttgart 2+, Paderborn w1, Hannover 2+, LASK 2+, Salzburg 3+, Brondby 2+. Kvota 10.34.

 

 

MLB

 

LA Angels-Texas >7.5 (Quintana-Foltynewicz)

NY Yankees-Atlanta 1 (Kluber-Ian Anderson)

 

Philadelphia-San Francisco 1 (Eflin-DeSclafani)

Washington-St. Louis 1 (Scherzer-Carlos Martinez)

 

Kvote 2.82 i 2.88.

Quintana je 2-1, 3.35 ERA, na 6 nastupa protiv Rangersa. Dva losa nastupa, na otvaranju sezone, 0-1, 16.20 ERA, 3.40 WHIP; 5 ininga, 9 strajkauta i 7 walks. Foltynewicz je uglavio jedan kvalitetan start, izmedju dva slabija izdanja; 0-3, 5.63 ERA, 1.25 WHIP; 16 ininga, 16 Ks i 7 walks, 5 HR protivnika. Over trend, LA Angels 6/10, Texas 4/10. Serija, dva plusa.

Kluber je 2-0, 3.60 ERA, 0.73 WHIP, protiv Atlante, Ne tako ubedljiv pocetak, 0-1, 6.10 ERA, 2.23 WHIP; 10+ ininga, 12 strajkauta i 7 walks, jedan primljen HR. Anderson, 1-0, 1.50 ERA, 0.50 WHIP, protiv Yankeesa. U sezoni, 0-0, 4.70 ERA, 1.43 WHIP; 15+ ininga, 19 Ks i 7 walks, 3 protivnicka HR. Odnos pobeda i poraza, NY Yankees 3-7, Atlanta 4-6. Serija, 1-1. I dalje se uzdam u napad Yankeesa i pocetak duze serije pobeda domace ekipe.

Eflin je 1-1, 4.38 ERA, na 6 nastupa protiv Giantsa. Do sada, 1-0, 3.15 ERA, 0.95 WHIP; 20 ininga, 16 strajkauta i 2 walks, 3 HR rivala. DeSclafani, 3-2, 5.34 ERA, na 6 nastupa protiv Philliesa. Pocetak sezone, 1-0, 1.06 ERA, 1.06 WHIP; 17 ininga, 16 Ks i 4 walks, 1 primljen HR. Forma timova, Philadelphia 3-7, San Francisco 7-3. Serija, 2-0 za San Francisco. Giantsi su dobili prva dva meca serije, te ocekujem da domacin spreci ciscenje (uz prednost napada koja je ocigledna).

Scherzer je 2-6, 3.31 ERA, na 11 startova protiv Cardinalsa. Dosadasnji deo sezone, 0-1, 2.37 ERA, 0.68 WHIP; 19 ininga, 24 strajkauta i 3 walks, 4 HR protivnika (sve na otvaranju protiv Atlante). Martinez je 0-2, 5.40 ERA, na 10 nastupa protiv Nationalsa. Krenuo sa, 0-3, 7.80 ERA, 1.40 WHIP; 15 ininga, 10 Ks i 4 walks, 2 dopustena HR. Ucinak timova, Washington 5-5, St. Louis 3-7. Serija, 1-1.

 

Siri MLB tiket, Minnesota 2, Cincinnati 1, Chicago Cubs 1. Kvota 6.18.

 

NHL tiket, Arizona pob1, Vegas pob1, Edmonton 5+ (OT&SO). Kvota 4.02.

 

NBA tiket, LA Clippers >219.5, Portland >218.5, Dallas pob1, Atlanta >210.5, Utah pob2, Indiana pob1, Philadelphia >214.5, Golden State >232.5. Kvota 10.27.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB ne dolazi sjajno, no na fudbalu bih ocekivao bar neki lagani prolaz. Zvezda tesno, dok Dortmund kilavi protiv omrazenog Union Berlina. Milan jedva dolazi sa golovima, dok se Inter nije proslavio u prvom poluvremenu. Sporting I Real tek treba da se pokazu.

Philadelphia se ponovo muci protiv jedne od najslabijih udarackih postava.

Link to comment

Dortmund naravno kilavih 2-0. Vise se ne mogu naci ni 2 utakmice na 3+. Fudbal postaje predosadan. Ja ocekujem da gledam 4, 5, pa I vise golova, a ne ova smaranja.

Od gledanja naseg kupa, sam na kraju morao popiti kafetin.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Villarreal obara lep siri tiket (bar da je ostalo nereseno za kvotu 1). Sporting volsebno gubi; nemaju nijedan poraz, ako me secanje ne vara.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...