Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sve neki mrljavi mecevi na fudbalu danas. PSG dugo 0-0; Atalanta i Juve nista na poluvremenu; Salzburg i LASK dupla nula, nakon sat vremena. Bice uspeh ako prodje jedan od ova dva fudbalska tiketa.

Link to comment

Nista od tockastog dela. Markez ipak nije mogao nista vise da uradi, trebace mu vise vremena da se vrati u formu. Luis imao grdnu srecu, al na kraju drugi. Posle kiksa sve je islo na njegovu vodenicu (safety car, red flag itd)...sve, osim jedne malenkosti...ja sam odigrao na njega, a to ipak nije mogao da savlada. :D

Link to comment

Na drugom ni Salzburg, ni Atalanta ne prodjose. Ajax se ceka na prvom 3+. Lazio se raspucao sada, kada niko ne sme da ga igra, nakon par 0-1 utakmica. Tja, boring. Fudbal bas dolazi neefikasno bez publike. Stoji da u MLB delu nisam imao neki izbor, preko ova dva tiketa.

NHL mozda probam sutra; kako dolaze golovi, moracu probati fiks, na timove koji se bore za doigravanje.

Link to comment

Ajax ulazi u kriticnu zonu i dalje bez treceg gola.:isuse:

Imam neki siroki tiket 50+ kvota, koji je ziv i dalje. Dosli Lazio 3+, Club Brugge 3+, Roma 3+, Copenhagen 3+, Brondby gg, Young Boys 3+. Ostali su jos  LA Galaxy 3+ i Inter gg. Tja, videcemo. Lepo bi leglo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...