Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

Danas Formula i MOTO GP.

Formula 1: Kvota na Luisa 1.95 (Maxbet), startuje sa pol pozicije, redbulovci su vrlo blizu (Perez (6.00) drugi na mekim gumama, Verstapen (2.65) treci na srednje tvrdim (isto kao i Luis)), ali Luis i tim Merdze su kombinacija koju je vrlo tesko nadmasiti.

Kad se tako gleda, uopste nije losa kvota. Ja cu probati, pa ako omanem, nece mi biti uopste preterano krivo, bar (malo li je? :)) ce trke biti zanimljivije.

 

MOTO GP: Quartararo startuje sa pol pozicije (3.40), Rins (8.00) sa drugog, Zarco (8.00) sa treceg mesta. Banjaja i Vinjales su bili najbrzi, ali su im ponisteni krugovi, pa startuju sa 11. i 12. pozicije. Vraca se Markez, startuje sa 6. mesta, ruka ocigledno jos nije u potpunosti kako treba, honda nije nesto, ali, sto bi slikovito rekli doajeni naseg sportskog novinarstva :D, Markez je Markez. Bice tesko da pocini cudo, ali kvota je 9.00, pa cu i to probati na sitno, da ne bude da nisam pokusao.

Edited by Nesh
Link to comment
2 hours ago, enfant terrible said:

Onda samo treba da kačimo dobitne tikete i komentarišemo kako smo imali sreće...

Ovde nema obligacije, da je neko dužan da garantuje, fortuna je uvek prevrtljiva.

 

Sinoć brodolom na lajvu, ali sam spajao nesrećno, tipa Zenit i City, jutros srećom ne pogledah na Kawasaki, inače bi i tu otišle pare.

 

Pa, ja još nisam upoznao nijednog kladioničara a da nije bar malo sujeveran ili da nema neke svoje “rituale”. 
Uostalom za većinu nas se i zna šta ko igra, nije problem pogoditi problem je ispravno povezati (osim ako ne igraš singlove). 
 

 

2 hours ago, SNARC said:

Ne volim da igram na tekme koje su pre 15h. Prosto mi sve smrdi u vezi njih, ne verujem u namestaljke kladionica ali se precesto desavaju kiksevi bas u tom terminu.

 

I zato dubl Milan + PSG igram za sicu..ako prodje, super, duplirana sica i igram dalje. Ako ne prodje, bar me nece za ostalo usporiti. 


Isti osećaj potpuno. Pogotovu žabari ili Holandija, PL subotom u 13:30 sve kontra dolazi.

Nekako mi utisak da se fudbaleri nisu još ni umili a već izlaze na teren. Gledam PSŽ, pa samo pre 4 dana su pikali u 21:00!!! 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Ja sam ubedjen da i UTD i Arsenal jednostavno ne mogu doci. Protivnici su davljenici koji su umeli da namuče favorite. 

MUtd nije dobio  Barnli kući 4 puta uzastopno pa bi valjda bio red danas a Arsenal i nema baš neki preterani motiv da juri, njima je najvažnija sada liga Evrope.

Link to comment

4/4 (fudbal 1/1, MLB 3/3), prosao je kombo tiket (uz jedan odlozen mec, ostala je 14+ kvota). Fudbal se tesno uklopio ponovo; Monch lagano, no Zvezda se dugo mucila da okrene 0-1, umesto da postigne bar 5-6 komada (dva promasena penala su za no comment). MLB sam dobro probrao na poene. Dodgersi, Astrosi, Marlinsi, lagani minusi tokom prvih 5 ininga, dok je Oakland bio malcice napet sa istom igrom, no i on prolazi; St. Louis rutinski over, dok su Angelsi odlozeni zbog par zarazenih igraca u gostujucoj ekipi.. Konacno jedan fin kombo tiket i lep plus.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Vitesse 3+

Dortmund-Werder 2+

PSG-St. Etienne 2+

 

Salzburg-LASK 3+

Atalanta-Juventus 2+

Man Utd-Burnley 2+

 

Kvote 1.92 i 2.05.

Nakon analize, Ajax i Salzburg odabrah za 3+, dok je ostalo probano opreznije. A. Madrid i Real Madrid i dalje imaju problema sa satavima, te ih preskocih za fiks na glavnim tiketima.

 

Prateci tiket, Ajax w1, Man Utd w1, Leicester w1, A. Madrid w1, Real Madrid w2, Club Brugge w1, Dinamo Zagreb 1X, Young Boys w1, Porto w2, Copenhagen w1, PSG w1, Lazio w1. Kvota 5.51.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Tampa 1 (Cole-Kittredge)

Miami-San Francisco 5I <5.5 (Pablo Lopez-Wood)

 

Cincinnati-Cleveland 5I <5 (Miley-Bieber)

San Diego-LA Dodgers 5I <5 (Snell-Bauer)

 

Kvote 2.03 i 2.16.

Cole je 0-3, 4.07 ERA, na 7 startova protiv Tampe. Ove sezone, 2-0, 1.47 ERA, 0.82 WHIP; 18+ ininga, 29 strajkauta i 3 walks, jedan dopusten HR na 3 starta. Kittredge je 2-1, 4.09 ERA, na 17 nastupa protiv Yankeesa. Do sada, 2-0, 1.69 ERA, 1.31 WHIP (4 nastupa iz bullpena); 5+ ininga, 4 Ks i 3walks. Forma timova, NY Yankees 3-7, Tampa 5-5. Sezonska serija, 4-1 za Rayse; tekuca 2-0 za goste. Yankees imaju jednog od najboljih startera trenutno, porazeni su vec na prva meca serije, imaju 4 vezana poraza i vreme je pokretanje pobednicke serije.

Lopez ima samo jedan start protiv Giantsa, kada je primio samo jedan poen, tokom 6 ininga. Krenuo sa, 0-1, 4.60 ERA, 1.21 WHIP; 15+ ininga, 16 strajkauta i 5 walks, uz 3 HR protivnika. Wood je 6-4, 2.77 ERA, na 15 nastupa protiv Marlinsa. Ovo ce mu biti prvi start u sezoni (povreda ledja). Serija, 2 undera tokom pocetnog dela meca.

Miley je 1-3, 4.60 ERA protiv Indiansa. Tekuca sezona, 2-0, 0.00 ERA, 0.55 WHIP; 11 ininga, 9 strajkauta i 2 walks. Bieber je prosle sezone osvoji trofej najboljeg picera u AL (Cy Young Award). Protiv Redsa je 2-0, 3.15 ERA, na 3 starta. Dosadasnji deo sezone, 1-1, 2.11 ERA, 0.89 WHIP; 21+ ining, 35 Ks i 8 walks, uz 2 primljena HR. Serija, over i under tokom startnog dela meca.

Snell ima samo 2 odigrana ininga protiv Dodgersa, bez primljenog poena. U sezoni, 0-0, 4.35 ERA, 1.65 WHIP; 10+ ininga, 17 strajkauta i 8 walks, jedan dopusten HR. Bauer je 0-4, 5.06 ERA, na 4 starta protiv Padresa. Za sada, 2-0, 2.70 ERA, 0.60 WHIP; 20 ininga, 29 strajkauta i 5 walks, uz 3 primljena HR. Serija, 2 undera tokom prvih 5 ininga.

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 1, Washington 1, Pittsburgh >6.5, Toronto 2, NY Mets 2. Kvota 9.26.

 

NHL tiket, Washington 5+ (OT&SO), NY Rangers pob2, Pittsburgh pob2, Vegas pob2, Toronto pob2. Kvota 4.59.

 

NBA tiket, New Orleans >212.5, Atlanta >227.5, Brooklyn >217.5, Portland >214.5, Dallas >222.5, LA Clippers >227.5. Kvota 10.02.

 

Nije mi jasno zasto ovaj fudbal uvek ovako mucno dolazi (ili ne dodje). PSG 0-0 kod kuce na poluvremenu. Ocekivao sam odmah 2-0 i da ne razmisljam do sledece tekme.:dry:

 

 

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Ja sam ubedjen da i UTD i Arsenal jednostavno ne mogu doci. Protivnici su davljenici koji su umeli da namuče favorite. 

 

Ne pipam Engleze danas..ni jednima ni drugima PL ne moze doneti ocekivano -titulu odnosno, plasman u LS.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, arkonada said:

MUtd nije dobio  Barnli kući 4 puta uzastopno pa bi valjda bio red danas a Arsenal i nema baš neki preterani motiv da juri, njima je najvažnija sada liga Evrope.


UTD sa Barnlijem igra na krv i nož skoro svaki tekmu. Ja se ne sećam neke koji sam relaksirano odgledao od 1 do 90 minuta.

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:


UTD sa Barnlijem igra na krv i nož skoro svaki tekmu. Ja se ne sećam neke koji sam relaksirano odgledao od 1 do 90 minuta.

Onda gledaj lafčino;)

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...