Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni konacno dobar bilans u dnevnom delu, 4/5; mada nije morala pasti kombinacija sa najmanjom kvotom. Sutra ce vec biti teze, posto ima manje hokeja, a vise fudbala u opticaju.

Englezi nikako da se uklope sa ovim P1+. Danas su fino krenuli, no zveknuse ipak 2 za 50+ kvotu (Harrogate i Stockport).

Link to comment

5/7 (fudbal 1/1, hokej 4/6), prosao je prateci NBA tiket (2+ kvota). Bundes derbi je doneo relativno lak prolaz. Hokej korektno. Evropski deo je u stvari odlican, dok NHL nikako nije na ocekivanom nivou. Nemacka 2 je dosla razocaravajuce, no Danci su recimo prosli kompletno, kao i sumnjiv par iz Austrije. Ocekivao sam da ce NHL prolaziti kao na traci, no redovno pada neki siguran par (Philadelphia-Buffalo nocas). Uzeh nesto, ok dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Udinese-Atalanta 3+

 

Man City-Aston Villa 3+

 

Augsburg-Bayern 3+

Leipzig-Union Berlin 2+

Freiburg-Eintracht Frankfurt 2+

 

Kvote 1.67, 1.50 i 1.84.

Skratih danasnju ponudu na 5 utakmica. Kupove izbegavam, pa sam preskocio Holandjane. Atalanta, Man City i Bayern standardno; Leipzig i Frankfurt opreznije.

 

Prateci tiket, sve P1+, Juventus, Man Utd, Norwich, Waldhof Mannheim, Emmen, Feyenoord, AZ. Kvota 7.55.

 

 

NHL

 

Toronto-Edmonton 5+ (OT&SO)

Vancouver-Montreal 5+ (OT&SO)

 

St. Louis-San Jose 5+ (OT&SO)

Vegas-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.42 i 1.64.

U NHL sektoru imamo ziher i manje verovatni dabl. Kako NHL za sada dolazi, lakse dolaze manje sigurne stvari.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Mannheim, Salzburg, Sierre Anniviers, Martin, Levice, Topolcany, Zilina. Kvota 3.82.

 

NBA tiket, Philadelphia >209.5, Indiana >212.5, Brooklyn w2, Atlanta >213.5, Houston >211.5, LA Clippers w1, Portland >214.5, Golden State >219.5. Kvota 12.98.

Link to comment

Znao sam kako Udinese igra, ali da Atalanta ne moze da ih resi ceo mec, uz par neverovatnih promasaja u zavrsnici, definitivno nisam ocekivao. Najveci biser mi je povratna lopta igraca Atalanta, nakon sto je istu primio grudima, na 5-6 metara od gola.

Meni ove kvote za 3+ preko 1.60, stvarno tesko dolaze. Neverovatno je kako se ni par prilicno verovatnih stvari ne moze uklopiti.

Edited by Miljenko
Link to comment
11 hours ago, Miljenko said:

U cemu je problem sa ovim PL timovima. Ja ocekujem da favorit-autsajder tekme dolaze sa dosta golova; posebno kada je favorit domacin. 

Liverpul poslednje 4 utakmice palo 3 gola

Barnli poslednje 4 utakmice palo 4 gola

...vreme je za 4+:D

Link to comment

Tako nesto. Dosadno za gledanje, a i nekorisno za igru. Spanci nisu mnogo bolji. Kod njih najbolji tim u ligi, jedva dodje do dva gola. Sinoc ni Bayern nije dosao; Leipzig takodje 1-0. Nije tako lose vreme, pa da efikasnost toliko padne (i da jeste, tereni su odlicni).

Link to comment

Stavim na NBA tiket 6 overa sa snizenim granicama i 2 fiksa bez hendikepa. Portland odlozen, padoh na Cleveland.:laugh:

U NHL delu ima manje iznenadjenja u fiksu, nego kod NBA, ove sezone. Navikao sam od kada pratim NBA, da ovi favoriti sa .dvocifrenim hendikepom retko zakazu (bar kada je o pobedama u glavu rec).

Link to comment

0/5 (fudbal 0/3, NHL 0/2). Fudbal je ponovo dosao smehotresno lose. Atalanta samo 1-1; City kilavih 2-0, a i to jedva; sta tek reci za Nemce, gde su pali i Bayern i Leipzig. NHL nista bolje. Ja ocekujem da 5+ overi dolaze lagano iz veceri u vece. Sigurno ne ocekujem samo 4 gola na Toronto-Edmonton duelu (5-4, 6-5 ili tako neki rezultat je nesto sto vidim kao realnost, makar igrali deset puta u nizu). Siroki NBA tiket je bio blizu, no Brooklyn je volsebno porazen i to u kompletnom sastavu. Zadnje je vreme doslo kada ni ove 1.15 kvote nisu sigurna stvar. Posle neko kaze da se odigra nesto jace. Ocekivao sam mnogo bolji pocetak godine, ovo je prilicno lose. Evropski hokej je jedina stvar koja dolazi ok.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Ottawa-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Columbus-Tampa 5+ (OT&SO)

Vancouver-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Munchen-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

Eisbaren-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.89 i 1.64.

U NHL sektoru sam nasao samo 3 zgodna para, te odigrah samo jedan tiket. Nemci donose 3 utakmice, dovoljno za prilicno verovatan dabl.

 

Siri NHL tiket, NY Islanders 1X, Boston 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Tampa X2, Winnipeg X2, Vancouver H1(+2.5). Kvota 4.52.

 

Fudbalski tiket, sve P1+, Liverpool, Valencia, A. Madrid, Zulte Waregem, Genk, Fortuna Sittard. Kvota 6.63.

 

NBA tiket, Milwaukee >221.5, Utah >209.5, Golden State >208.5. Kvota 3.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...