Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobro je sto stavih fiks u slabiju grupu; tim koji daje gol svake prestupne godine, okrece protiv jedne od vodecih ekipa i to na strani. Streljam sledeceg koji pomene fiks na fudbalu.:D

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/4 (Calgary kvota 1), Liverpool je dosao 5+ i 6+. Fiks je nemoguce pogoditi, ne samo na fudbalu vec generalno. Kao da ce propasti kladionice, ako par favorita dobije (ili u mom slucaju ne izgube, za makar povracaj). Lagana goleada na Liverpool-Arsenal, te neverovatan preokret u Londonu, na drugom tiketu. Ni NHL nije doneo dobre rezultate. Winnipeg gubi od Minnesote koja igra bez najboljeg defanzivca (aut do marta); Toronto ne moze da da gol kod kuce, protiv metiljavih Islandersa, dok u Denveru ne pada gol u trecoj trecini. Od dobrih stvari, Tampa prolazi lako, kao i uvek; Washington rutinski, Calgary kvota 1. Da je moglo doci gluplje, tesko, pa se i ne mogu zaliti na odredjen minus.

Danas standardni ulozi (cim pojacam, ulete neki nebulozni rezultati). 

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Bournemouth 3+

 

Kvota 1.54.

Nakon promene trenera igra deluje bolje, pa ocekujem jos jedan ubedljiv trijumf. 

Jaca grupa.

 

 

Hokej

 

Dornbirn-Salzburg 5+

 

Medvescak-KAC 6+

Lillehammer-Stjernen 5+

 

Mannheim-Bremerhaven 5+

Iserlohn-Krefeld 5+

 

Kvote, 1.30, 1.54, 1.75.

Samo jedan NHL par danas, te sam se morao ograniciti na miks razlicitih liga. Medvescak je ostao bez glavnog sponzora, samim tim i stranih igraca, te je sve ispod 7-8 komada uspeh.

Sve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Lokomotiv Yaroslav w1, CSKA Moscow w1, Jokerit w2, Sparta Prague 4+, Eisbaren 5+, Farjestads w1, Frolunda w1, Ban. Bystrica 4+, kosice w1. Kvota 6.01.       

 

 

NFL

 

New England-NY Jets w1

Baltimore-Cleveland w1

Seattle-Arizona H1(-6.5)

LA Rams-San Francisco H1(-4.5)

 

Minnesota-Chicago H2(+12.5)

Denver-LA Chargers H1(+12.5)

Tennessee-Indianapolis H1(+9.5)

 

Kvote, 2.68, 2.55.

Zavrsni dan regularne sezone, te uklopih dva tiketa.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.                       

Link to comment

Nakon ponoči cu opaliti sve meceve 5+, red je da se tradicija nastavi. Inace ovo mi je verovatno najgora kladionicarska godina. Dosta love je otislo na betu, sve je bilo loše od fudbala pa do americkih sportova. U oktobru kad je pocela sezona sam imao nekoliko lepih serija nakon toga potop, samo povremeno se je desio po koji bjesak. S novom 2019 opet cu da se presaltam na domacu kladionicu od beta odustajem.

Link to comment

Nisam se ni ja proslavio. Hokej je dobro dolazio tokom cele godine. MLB je doneo retko slabu sezonu; stabilizovao sam se tek kada sam igrao poene sa izmenjenim granicama. Na fudbalu je jedini bas dobar deo bila eliminaciona faza CL, kada su redom padali golovi; WC uzasan, a i ova jesen/zima nije sjajna. Plus standardni maler da pada jedna stvar, ma koliko sigurna bila. Ponekad budem sokiran, kada kombo ipak prodje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 2/3, NFL 0/2, Man Utd je dosao 5+. Moji opravdase poverenje ponovo, novi rutinski trijumf. Hokej korektno, mada je neverovatno da stvar koju cekam za kombo redovno pada (u ovom slucaju najsigurniji par iz Nemacke). NFL bas slabo. Ranije su timovi u zadnjem kolu igrali sa rezervama, ne znam sta je bilo ovo juce i zasto su se pojedine ekipe uopste cimale (Arizona na primer). Tja, kakva je bila godina, tako se i zavrsila.

Danas ulozi malo preko standardnih.

 

 

NHL

 

Anaheim-Tampa 5+

 

Minnesota-Pittsburgh 5+

Dallas-Montreal 5+

 

Calgary-San Jose 5+

Edmonton-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.30, 1.82, 1.69.

Dosta meceva se igra danas, mada nisam bas odusevljen parovima. Odabrah 5 komada, za neku oprezniju varijantu.

 

Prateci tiket, Washington 5+, Buffalo 5+, Carolina 5+, Detroit 5+, Columbus 5+. Kvota 4.00.

 

NBA tiket, Indiana w1, Golden State w2, New Orleans >225.5, Oklahoma >219.5, Houston >196.5. Kvota 5.18.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 1/3, prosao je prateci NBA tiket. Ne secam se da je bilo ovoliko minusa u skorije vreme i to bas nocas kada su ocekivani spektakli da zagreju publiku. Ducksi su bili i ostali prevara; igras onako defanzivno kod kuce, mada se Tampa zestoko ispromasivala; nije bas da su odigrali sjajnu odbranu. Pittsburgh jedva ulazi, no na Dallas-Montreal dolazi do izjednacenja na pola trece trecine, a to se retko pokaze kao dobra stvar. Winnipeg i Calgary dolaze lagano. NBA je doneo nesto, mada su rezultati previse nepouzdani, u odnosu na ranije sezone, te zato i ova opreznija varijanta. Slab pocetak, mada parovi na prvi pogled nisu delovali kao sigurice.

Danas nesto ispod standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Fulham 3+

 

Cardiff-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.45, 1.68.

Arsenal kod kuce igram redovno, dok je Tottenham malcice proigrao, pa da ih probam, u nedostatku boljih stvari.

 

 

Hokej

 

Chicago-Boston 5+

 

Salzburg-Innsbruck 5+

Graz-Medvescak 6+

 

Kvote, 1.35, 1.38.

Winter Classic na Notre Dame stadionu, to se mora probati. Tu je i kombinacija iz Austrije, koja bi trebala doci lagano.

 

 

Link to comment

Gledanje fudbala bas ume da nervira.:dry: Mitrovic je bar pogodio okvir gola iz jedine sanse, no ostali napadaci se nisu pojavili na utakmici; 4-5 neverovatnih promasaja i jos primaju ekstra kintu za ovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...