Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, hokej 2/2, NFL 1/1. Na duze staze retko sta osim hokeja dolazi kako treba. Real jedva dobija Huescu 1-0. Domacin je odigrao ok, ipak je to limitirana ekipa, no od Reala se sigurno ne ocekuje da ne pokusava da ugrozi protivnicki gol. Jedino mi se svidja sto ovi pokusaji prebacivanja dekadendnog fudbala koji igra reprezentacija, na klubove, uvek zavrse propascu. Graz i CSKA lagano' over na Chicago-Montreal je bio blizu pada, no gosti daju gol na manje od dva minuta pre kraja (Chicago je pre toga imao 1/8 u PP situacijama, Montreal nije iskoristio dva igraca vise). NFL ko NFL, dobise tri tima koji igraju rekreativno. Neko ce reci da je to dobro za gledanje, no za igru je propast. Siri tiket (22+ kvota), pada na Denveru (H2 +2.5), smor totalni. Parovi jesu bili takvi da nista nije iznenadjenje, no ipak uvek ocekujem da 3/4 moze uvek doci.

Isti nivo uloga kao juce.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

Tampa-NY Rangers 5+

 

Kvota 1.54.

5+ trend, NY Islanders 8/10 (20/28), Pittsburgh 8/10 (21/28), Tampa 9/10 (26/31), NY Rangers 7/10 (18/29).

 

 

NBA

 

LA Lakers-Miami w1

Golden State-Minnesota w1

Phoenix-LA Clippers w2

 

Kvota 1.79.

U nedostatku boljih resenja, sklopih jedan NBA tiket.

 

Miks tiket, PSV II 2+, AZ II 2+, SKA St. Petersburg w2, Boston w1, Sacramento H2(+0.5), Dallas >206.5, Philadelphia w1, Denver >194.5. Kvota 11.41.

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/1. Pittsburgh je jos jednom razocarao u ofanzivi; pregrst neiskoriscenih izglednih sutuacija. NBA je jedva usao, nakon sto su Clippersi dobili u produzetku. Over je tesko naci kod NBA meceva i to se potvrdilo i sinoc, siri tiket je pao na plusu u Dallasu, ni blizu istog.

Ovo mogu podvesti pod korektno, a danas sledi prava igra.

Danas solidno preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-PSG 3+

 

Barcelona-Tottenham 2+

Liverpool-Napoli 2+

 

Kvote, 1.45, 1.35.

U nasoj grupi je sve otvoreno, te na PSG standardno ide 3+. Ako gosti dobiju u Beogradu, Liverpool mora dobiti sa 2-0 makar, te tu ocekujem makar 2+; Barsa ne verujem da ce kilaviti kod kuce, iako je obezbedila prolaz.

 

Prateci tiket, Porto P/KX, Schalke w1, Inter P1+, A. Madrid w2, Dortmund P1+, Barcelona w1, Liverpool 2P1+. Kvota 8.27.

 

 

NHL

 

Boston-Arizona w1

Washington-Detroit w1

 

Carolina-Toronto 5+

Winnipeg-Chicago 5+

 

Kvote, 2.19, 1.76.

Fiks trend, Boston 2-3-1-4 (7-3-0-3 kod kuce), Arizona 4-0-1-5 (6-1-1-5 na strani), Washington 7-1-0-2 (7-1-2-4 kao domacini), Detroit 3-1-2-4 (2-4-1-6 na gostovanjima). 5+ trend, Carolina 6/10 (16/28), Toronto 10/10 (24/30), Winnipeg 8/10 (21/29), Chicago 10/10 (23/31).

 

Siri tiket, Vancouver 5+, Ottawa 5+, Montreal 5+, Colorado 5+. Kvota 3.44.

Link to comment

Zasto. Igram samo 2+, bez sire uplate (5+, 7+ ili tome slicno); kod 3+ parova vec uvek igram i bonus (danas 5+ i 6+).  Poenta mi je da uhvatim bilo koja tri tiketa, a ako udje sve utoliko bolje.

Link to comment

Morace i Napoli otvorenije, ako primi gol. Vala je bilo dosta 0-1 meceva ove godine, cak i previse, pa nesto moze i da dodje (2 gola su neki minimum koji ocekujem od fudbalskog meca).

Link to comment

Moram da podelim s vama istorijski trenutak. Mislim da sam prvi put u zivotu odigrao dva undera (a mozda sam ukupno tri puta odigrao i jedan :D) na tiketu i gle cuda. Hokej posao po zlu, pa sam se vadio, daj sta das, samo ovo ostalo (ostao i San Jose, ali mi promaklo da je od 4:30:

 

Md6ruYF.png

 

Cudeso! :D

Link to comment

@Miljenko

obrati pažnju na nove web tikete u Balkan betu, imaju sve igre kao u poslovnici, odigra se tiket, ondese broj u poslovnicu i uplati, mnogo više nego standardne igre kada se uplaćuju (granice, igre i ostala čuda)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...