Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da. Za NHL je to smesna kvota. Ove sezone nema ekipe za koju mozes reci da je bas losa. Detroit je slabo otvorio sezonu, no sada igraju solidno, 4-6 na prethodnih 10 utakmica, od toga 4 poraza u regularnom toku. Gostima su problem povrede; najpre Mantha, a sada i DeKeyser ce pauziratu 4-6 nedelja (prvi je doziveo prelom ruke u tuci).

Edited by Miljenko
Link to comment

GG je 1.06 :D

Ali GG u prvoj trecini 2.50.

Ja se svasta nalupao, bumo vidli.

Za ljubitelje prekida serija: Ottawa 14 utakmica bez neresene (ja bih tu igrao i 1 i X i 2 :D), Montreal ih dobio 5:2 proslu, lepa kvota na keca (2.60) ali kao sto rekoh, najradije bih odigrao troznak, rodjaci iz Nashvillea 11 utakmica bez iksa, Columbus 10, Washington 7...

Stavih na jedan tiket ikseve na Ottawu, Columbus i Washington, da me mine volja...

Jos ne znam sta cu za HTZ.

Link to comment

Hokej 3/3, prosao je kombo tiket. CSKA je dobio teze od ocekivanog, dok je Vaxjo prelomio mec u zavrsnom periodu. NHL rutinski prolazi. 

Kao sto sam i pretpostavljao, kada je dnevni deo prosao, posle nije bilo frke.

Isti ulozi i danas.

 

Fudbal

 

PSV-Excelsior 3+

Werder-Fortuna Dusseldorf 2+

Vaasland-Beveren-Club Brugge 2+

 

Kvota 1.59.

Nakon serije kup meceva (koji su neocekivano dosli dosta dobro), vracamo se prvenstvenim "problemima". Pozitivno je sto je vecina stvari u CL resena, pa nema potrebe preskakati pojedine ekipe. PSV standardno; Fortuna prima dosta golova, pa bi dva trebala pasti lagano; Club Brugge kao i obicno.

 

Prateci tiket, Juventus w1, Porto 2+, Ajax II 3+, Dallas 5+, Anaheim w1, Ban. Bystrica 5+, Iserlohn 5+. Kvota 8.31.

 

 

Hokej

 

Trinec-Chomutov w1

Yekaterinburg-Amur w1

Rapperswill-Bern w2

 

Salzburg-Graz 5+

Nitra-Zilina 5+

 

Kvote, 1.62, 1.78.

Trinec kod kuce 9-1-2-2, Chomutov u gostima 1-0-1-9; Yekaterinburg kao domacin 11-3-0-4, Amur kao gost 3-0-3-13; Rapperswill u svojoj dvorani 3-1-1-7, Bern na strani 4-2-0-5. 5+ trend, Salzburg 9/10, Graz 6/10, Nitra 6/10, Zilina 7/10.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Falio X na Ottawu za lep tiket, ali Montreal ih razbucao sa 5:2 kao i u prethodnoj utakmici. Od ikseva za prekid serije dosao samo Columbus. Toronto "ocekivano", Detroit ipak dosao sa "krilima" i palicama.

Za utehu, prosao HTZ Pittsburgh i Vegas sa overima, kvota nije neka, 5.52, ali bolje ista nego nista. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Za nocas lepa kvota na Duckse (2.50). Carolina nije u nekoj formi. Miljenko, jel ima nesto sto treba da znamo, pre nego sto zalepim keca? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...