Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako kad. To najpre zavisi kakve su kvote bile unapred. Kao i od toga kakve ce lajv kvote ubaciti velike kladionice. U vecini slucajeva se moze pretpostaviti kako ce ici kvote kad ubace mec u lajv. 

Link to comment

Fudbal 1/4, hokej 1/1, Ajax je dosao 6+. Fudbal tesko da je mogao losije od ovoga. 2+ tiket dolazi na misice, posto je Chelsea bio uobicajeno neefikasan. Ajax je promasio sve i svasta te nije dosao i 7+ bonus, no ne bih se bunio da je Zvezda dobila ubedljivije (2-0 mi je stvarno kilavo za ovoliko jaci tim). Young Boys nekako udje u 3+, ali je Barsa jedva dala 2 gola. Ni Bolivijci nisu bili bolji; The Strongest neverovatnih 0-1, pa nije vredelo 3-1 na drugom paru. Hokej dolazi uz dosta muke, nakon sto je Bremerhaven jedva usao u 5+. Cekah vikend kolo, no rezultati su bili uzasni (bar na fudbalu); jedini plus je sto sam izbegao NFL, koji je takodje dosao veoma lose.

Danas nesto preko minimalnih uloga.

 

 

Hokej

 

New Jersey-Tampa 5+

Dallas-Edmonton 5+

 

Lokomotiv Yaroslav-Kunlun w1

Sochi-CSKA Moscow w2

Tappara-Assat w1

 

Kvote, 1.75, 1.94.

Samo 3 NHL para danas, te sklopih dabl. KHL donosi dva prilicno verovatna para, dok Tappara igra protiv poslednjeg Assata.

 

Miks tiket, Napoli 2+, Leverkusen 2+, Fleetwood w2, Utrecht II 2+, PSV II 2+, Toronto >213.5, Golden State w2, Houston >215.5. Kvota 6.12.

Link to comment

Hokej 2/2, prosao je i kombo tiket. Juce bi prosao i fudbalski tiket; verovatno zbog malog broja meceva, pa nema dileme sta odigrati. KHL zadovoljavajuce; CSKA Moscow lagano, Tappara tesno, i kvota 1 na Lokomotiv Yaroslav; Tampa rutinski plus i dosta srece na Dallas-Edmonton. Nisam ocekivao previse, no na hokeju cesto i kada nesto ne ide kako treba, uklopi se na kraju.

I dalje uplata nesto preko minimalne.

 

 

NHL

NY Islanders-Winnipeg 5+

Pittsburgh-Colorado 5+

 

Montreal-Ottawa 5+

Las Vegas-Washington 5+

 

Kvote, 1.76, 1.69.

Par standardnih timova i danas; polako padaju kvote za golove, posto je to jedna od retkih stvari koja dolazi kako treba.

 

Fudbal + hokej, Man City 2+, West Ham 2+, Harrogate 2+, Bologna w1, Sampdoria w1, Valencia 2+, SKA St. Petersburg w1, Avangard w1, Ban. Bystrica w1, Skelleftea 4+, Salzburg 4+, Storhamar 4+. Kvota 8.84.

Link to comment

NHL 1/2. Mogao sam iskoristiti bolje ove rezultate (tri dabla recimo). Winnipeg je usao sa 0-0 u zavrsni period, pa je tu bilo malo verovatno da mogu pasti 5 komada do kraja. Ostalo prilicno lako.

Minimalni ulozi danas (previse fikseva, a to se trudim da izbegnem; jedino je MLB izuzetak).

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Arsenal 2+

Spartak-Zvezda 2+

Burnley-Liverpool 2+

 

Kvota 1.62.

Sklopih jedan tiket danas. Izbacih PSG zbog poznatih problema u zemlji, te Tottenham koji ima previse 0-1 meceva.

 

Prateci tiket, Fulham 2+, Tottenham w1, PSG 2+, A. Madrid P/K1, Villarreal w1, Sevilla P/K1, Barcelona 3+, St. Truiden 3+, Rangers 2+, Celtic 2+. Kvota 4.26.

 

Hokej

 

Lokomotiv Yaroslav-Amur w1

Dinamo Moscow-Kunlun w1

Spartak Moscow-Jokerit w2

 

Anaheim-Chicago w1

San Jose-Carolina w1

 

Kvote, 2.71, 2.56.

KHL odnosno NHL fiks kombinacija. Nema druge solucije, kada su NHL parovi ovako glupavi za golove.

 

 

 

Link to comment

Odaberem 4 meca 5+ i bas odaberem jebene Islanderse :isuse: a sve otislo u 5+ jedino mec izmedju Kingsa i Arizone ali to je bilo za ocekivati. Islandersi prosle godine bili odlicni za golove ove godine su katastrofa

Edited by Cash
Link to comment

18/26 za 5+ je ok, mada slabo u odnosu na 24/29 Tampe. Islanderse vodi Trotz; osvojio je prosle sezone titulu sa Capitalsima, a vodio je i Predatorse. Dobro je da dolaze i ovoliko, posto je on defanzivno orijentisan.

Link to comment
On 3.12.2018. at 3:17, pbg12345 said:

a jebemti ovogdisnju kosarku, sa naglaskom na nba

ne znam dal sam tri tiketa uhvatio od pocetka sezone

evo sad ce klipersi izgubiti od dalasa

dalasa bez doncica 

pa jbt :isuse:

Nije jebemti ovogodisnju kosarku, nego jebemti ovogodisnji fudbal :D

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 1/2. Fudbal je za promenu dosao lagano; 2+ varijanta ipak donosi manje nerviranja. KHL sam odigrao presiroko, Jokerit je pao u trecoj trecini. NHL fiks neocekivano lako. Ovde je vec mogao proci kombo tiket, no ponekad sam i ja drcan.

Danas nesto preko minimalne uplate.

 

 

Hokej

 

Florida-Colorado 5+

Toronto-Detroit 5+

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+

Ottawa-Montreal 5+

 

CSKA Moscow-Avangard w1

Vaxjo-Timra w1

 

Kvote, 1.69, 1.56, 1.49.

Danas opreznija varijanta u smislu kvota (ja retko i igram one vece). 5+ trend, Florida 9/10 (sezona 22/26), Colorado 7/10 (21/28), Toronto 9/10 (22/28), Detroit 4/10 (15/28), Pittsburgh 9/10 (20/26), NY Islanders 8/10 (18/26), Ottawa 8/10 (26/28), Montreal 7/10 (22/28). U Torontu ocekujem dobru igru domace ekipe, a i Red Wingsi su popravili efikasnost par meceva unazad.

CSKA ima 16 meceva bez poraza u regularnom toku i mada je ovo derbi mec, ne bi trebalo biti vece dileme oko pobednika. Vaxjo je 7-2-2-1 (pobeda-pobeda u produzetku-poraz u produzetku-poraz u regularnom toku) kod kuce, dok je Timra 1-0-1-9 na strani.

 

Miks tiket, Genoa w1, Real Madrid 3+, Betis w1, Feyenoord 3+, St. Gilloise 2+, SKA St. Petersburg w1, Nashville 5+, Las Vegas 5+, Barcelona w2, Boston w1. Kvota 7.04.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...