Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lepo, prošla dva tiketa, doduše Fiorentina "na mišiće". Pogotovo me raduje što sam obe loše procene stavio na jedan tiket. :)

Ja bi savršeno proso samo da je Barca dobila prvo poluvreme i da je Olimpija pobedila.

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 1/1, Barsa je dosla 5+. Fudbal je i juce lose krenuo (Cagliari-Lazio 0-0), ali je uvece sve proslo po ocekivanju. U. de Chile je odigrao jos jedan dobar mec; puno sansi, brza utakmica i treci gol pred kraj meca. NHL je prosao na misice. Over rutinski, a onda je Chicago okrenuo 1-3, sa 5 komada u trecem periodu. Kombo je pao na pomenutom mecu iz Italije, ponovo se pokazalo da nije dobro, kada u jacu grupu ne stavim samo ocigledne stvari. Ok plus juce.

 

 

NHL

 

Nashville-Arizona w1

 

Dallas-San Jose 5+

 

Kvote, 1.41, 1.47.

Fiks ucinak, Nashville 5-5 (2, 3), Arizona 4-6 (3, 4). Trend overa, Dallas 8/10, San Jose 5/10. Predatorsi su trenutno na osmom mestu na Zapadu i novi trijumf bi ih priblizio ulasku u doigravanje.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Golden State >215.5

 

Houston-Denver >228.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Ponovo jedna ne bas visoka granica, za mec koji Golden State igra. Houston i Denver su doneli under, pre par danas, te verujem da je danas vreme za 240+ poena.

 

Miks tiket, A. Italiano 2+, O`Higgins 3+, Atletico Tucuman w1, Kladno X2, Stavanger w2, HV71 X2, Toronto 5+, Boston >211.5, LA Clippers >210.5. Kvota 28.25.

 

Ponedeljak je, pa po tradiciji, smanjih uplatu danas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ko da ne znas, Lacio - felacio :(

 

Ja odigrah Deportes Temuco cileanski, domacin golove. Nesto me povuklo iako se realno ni ne oceukuje, pa su i kvote dopbro, 2+ @2, u oba @3.15, 3+ @4.3, 4+@11 i prvo2+ @5.5. Prvi i treci ozbilnije, ostali sitno

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2, prodje dabl MLB predsezone. Predatorsi dobise, ali je u Dallasu bilo neverovatnih 1-0 za Starse. U NBA sektoru, Golden State je ponovo zakazao sa poenima; Houston i Denver lagani plus. Miks tiket je pao na O`Higgins 3+, mozda sam bio odvise drcan. Sa dablovima bi steta bila nesto veca, pa je ovo ispala najbezbolnija varijanta.

 

 

NHL

 

Buffalo-Pittsburgh w2

 

Montreal-Detroit w1

Colorado-St. Louis w2

 

New Jersey-NY Rangers w2

Chicago-Vancouver w1

 

Kvote, 1.52, 2.11, 2.00.

Fiks trend, Buffalo 4-6 (3, 5), Pittsburgh 7-3 (6, 2), Montreal 7-3 (3, 3), Detroit 3-7 (2, 6), Colorado 3-7 (3, 7), St. Louis 7-3 (7, 3), New Jersey 1-9 (1, 8), NY Rangers 5-5 (4, 4), Chicago 8-2 (6, 2), Vancouver 2-8 (2, 5). Pittsburgh i Chicago se bore za Presidents` Trophy (prvo mesto u regularnom delu sezone). St. Louis pokusava da sacuva playoff mesto. 

 

NHL strelci, Marchand, Crosby, Ovechkin, Pacioretty, Laine, Kane, Tarasenko. Sistem 6/7.

 

 

WBC

 

Japan-USA H2(+1.5) (Sugano-Roark)

 

Kvota 1.55.

Drugo WBC polufinale se igra veceras. Japan je dobar, no ne vidim razlog, zasto bi bio favorit ovde (Los Angeles je mesto desavanja).

 

NBA tiket, Detroit w2, Memphis H2(+5.5), Golden State >204.5, Portland >210.5, LA Clippers w2. Kvota 7.14.

 

Miks tiket, Port Vale 2+, Luton X2, Forest Green w1, Tranmere w2, Gateshead 2+, Brechin 2+, Livingston 2+, Tappara w1, Vaxjo w1, Salzburg 5+, Bern w1, Fribourg 5+. Kvota 19.22.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas za neki osrednji ulog mozda vredi probati na Erani kvota fantastičnih 3 protiv Belinde. Sara nije vise ko nekad ali je fajterka i dalje. A ova Belinda ima samo 1 pobedu u sezoni i to na IW.Devojka je u totalnom autu, ne tako daleko bila je medju top 10 a sad nije ni u top 100

Link to comment

Kakva su govna ovi iz BET365. Upravo su me ogranicili da mogu da igram samoi na po par evra i to sve zbog njihove greske u kvoti a pritom su mi i oduzeli dobitak i odredili da je bet void. Stvarno smaradovi. :bee:

 

Your Account
Sent
21/03/2017 15:55
Reference
WMS0752153401

Hi Raindelay,

Following a review of your account by our Trading team, we regret to inform you that we are no longer able to offer you our telephone betting service and whilst our online service remains available to you, betting restrictions will be applied on any future bets placed.

Should you wish to continue to use our services, the Sports offers and promotions available to you will be restricted to the following standard offers which remain open to all customers: Australian Feature Meeting Offer, Best Odds Guaranteed, Racing Value, Aussie Footy Multi Bet Bonus, Bore Draw Money Back, Euro Soccer Bonus, Parlay Bonus, Euro Basketball Bonus, Tennis Accumulator Bonus, Each-Way First Goalscorers and Extra Time Extra Chance.

Kind regards,
The bet365 Team

bet365 is committed to responsible gambling; for more information go to www.gamblingtherapy.org.

Link to comment

Danas za neki osrednji ulog mozda vredi probati na Erani kvota fantastičnih 3 protiv Belinde. Sara nije vise ko nekad ali je fajterka i dalje. A ova Belinda ima samo 1 pobedu u sezoni i to na IW.Devojka je u totalnom autu, ne tako daleko bila je medju top 10 a sad nije ni u top 100

Lagano

Link to comment

NHL 2/2 (uz jedan dabl, gde sam na oba meca, imao kvotu 1), WBC 1/1, prosao je i skraceni kombo tiket (ostala je kvota oko 3.8, na kraju), kao i jos jedan dabl MLB predsezone. NHL nije dosao kako treba, no nije lose ni ovako. Cak tri utakmice su otisle u OT, NY Rangers, Chicago, Montreal (zanimljivo je da su sva tri tima, porazena u produzetku); Pittsburgh i St. Louis, manje-vise lagano dobise. USA i Japan odigrase tesan mec, da bi domacin otisao u finale. Ne bas upecatljiv kombo tiket, sa 3 kvote 1, no svaki plus je dobar.

 

 

NHL

 

Columbus-Toronto 5+

 

NY Rangers-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.40, 1.47.

5+ trend, Columbus 5/10, Toronto 6/10, NY Rangers 7/10, NY Islanders 7/10. 

 

 

NBA

 

Oklahoma-Philadelphia H1(-8.5)

 

Denver-Cleveland w2

 

Kvote, 1.65, 1.57.

Cleveland mi deluje prejak za Denver, a i prvo mesto na Istoku im ne deluje sigurno. Fila je losija na gostovanjima, pa ocekujem rutinsku pobedu Oklahome.

 

Miks tiket, Czech Republic P/K1, Germany 2+, Vasco da Gama w1, Santos 2+, Palmeiras w1, Nautico 2+, Sport Recife w2, Kalpa 1X, Kladno 1X, Linkopings 1X, Boston >203.5, Washington w1, Milwaukee w2. Kvota 26.98.

 

 

Link to comment

Odigrah sinoć NBA kombo na Bruklin, Milvoki i Nju Orleans (prva dva sa max ponuđenim hendikepom, poslednji bez), sad mi žao što se nisam usudio sve odigrati u glavu. U NBA izgleda da više treba gledati ritam ekipa, pošto kod zgusnutog raspreda ne dolazi uvek kvalitet do izražaja.

 

 

Partizan - Hanover  1

Češka - Litvanija  3+

C.Zvezda - Olimpijakos  1

--------------

kvota: 5.04

ulog: 4/10

 

Partizan i Hanover su jedine ekipe u svojoj grupi koje do sada nemaju pobedu. Domaćin u dobroj formi, pa mi deluje da vredi pokušati s kecom.

Ne znam koliko će Olimpijakos zapinjati zbog boljeg mesta pred plej-of, ali ubacih Zvezdu na konto toga što Spanulis nije 100% spreman kod gostiju, a i bratski ssu klubovi, možda se ispomognu.

Velika kvota na golove u Češkoj, ali kako domaćini za par dana igraju protiv San Marina, ne vidim razlog da se previše čuvaju. Domaćin tradicionalno igra napadački fudbal, pa očekujem da ne nastave niz nešto neefikasnijih mečeva.

Link to comment

NHL 2/2, NBA 1/2, ponovo je prosao dabl MLB predsezone. NHL idealno, over vece. NBA zato polovicno. Oklahoma rutinski probija hendikep; Cleveland porazen, uvek su bili prevara za regularni deo sezone (ili ne probiju hendikep, ili izgube gde se to ne ocekuje). Neverovatna serija tiketa sa mecevima MLB predsezone; ovo je sesti prolaz, tokom prethodnih desetak dana, pri cemu je kvota uvek bila oko 3. Nisam previse ocekivao, tako da sam zadovoljan jucerasnjim bilansom.

 

 

Fudbal

 

Colombia-Bolivia 2+

Uruguay-Brazil 2+

Argentina-Chile 2+

 

Kvota 1.84.

Najpre sam hteo probati i 3+ negde, no posto se nisam mogao odluciti, odigrah oprezniju varijantu.

 

 

NHL

 

Ottawa-Pittsburgh 5+

St. Louis-Vancouver w1

 

Boston-Tampa 5+

Montreal-Carolina w1

 

Minnesota-Philadelphia 5+

Chicago-Dallas 5+

 

Kvote, 1.84, 2.06, 2.10.

5+ trend, Ottawa 7/10, Pittsburgh 5/10, Boston 8/10, Tampa 7/10, Minnesota 7/10, Philadelphia 6/10, Chicago 6/10, Dallas 7/10. Fiks ucinak, St. Louis 8-2 (8, 2), Vancouver 3-7 (1, 5), Montreal 7-3 (4, 2), Carolina 6-4 (6, 1). 

 

NHL strelci, Marchand, Ovechkin, Pacioretty, Crosby, Tarasenko, Kane. Sistem 5/6.

 

Miks tiket, Corinthians w1, Fluminense 2+, Tappara X2, Ska St. Petersburg w1, Kosice X2, Comet 5+, Manglerud 5+, Skelleftea 1X, Davos 1X, Ambri 5+, Washington w1, Toronto w1. Kvota 22.64.

 

Danas odigrah bas sitno. NHL parovi navode na overe, a to je uvek rizik pred doigravanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...