Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, NHL 2/2, NBA 2/2. Jos jedan dan, sa uglavnom losim rezultatima na fudbalu. Roma i Lyon na stranu, ostalo nije bilo po ocekivanju. Nacional Potosi, bednih 1-0; Santos samo 2-0, sa igracem vise. NHL i NBA su prijatno iznenadili. Washington kvota 1, Kingsi dobise, a prodjose i oba overa. U NBA sektoru, je bilo dosta srece na Golden State-Orlando, gde sam prosao za 1 poen. Uzeh nesto na kraju, mada su jaci tiketi dosli slabije, te i nisam zadovoljan grupisanjem.

 

 

Fudbal

 

NAC Breda-Ajax II 3+

 

Shakhtar-Olimpik Donetsk 2+

Dortmund-Ingolstadt 2+

Emmen-Oss 3+

 

Kvote, 1.43, 1.61.

Iskombinovah nesto danas. Standardne ekipe iz Holandije 2, te Dortmund i Shakhtar, koji kao veliki favoriti, nadam se da mogu barem do 2 pogotka.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey w1

Calgary-Dallas 5+

 

NY Rangers-Florida w1

Anaheim-Buffalo w1

 

Kvote, 1.85, 2.25.

Trend overa, Calgary 6/10, Dallas 9/10. Fiks trend, Pittsburgh 6-4 (5, 3), New Jersey 1-9 (1, 7), NY Rangers 5-5 (3, 5), Florida 2-8 (1, 7), Anaheim 6-4 (5, 4), Buffalo 2-8 (2, 6).

Potonji tiket je u slabijoj grupi.

 

NHL strelci, Kreider, Crosby, Monahan, Benn, Rakell. Sistem 4/5.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Boston w2

New Orleans-Houston >223.5

 

Kvota 1.90.

Boston je pri vrhu Istoka, te ocekujem da lako rese, najslabiji tim konferencije. Rocketsi, kao i obicno, over.

Jaca grupa.

 

Miks tiket, Dynamo Kiev 2+, Fenerbahce P/K1, Throttur 2+, Vikingur 2+, Roda 2+, Sparta Prague P/K1, Huddersfield 2+, Las Palmas 2+, B. Bystrica w1, Nitra w1, Kladno w1, Eisbaren 5+, Salzburg 5+. Kvota 23.81.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prođe jučerašnji tiket, mada se Dortmund pošteno igrao sa živcima svojih navijača. 

 

 

Milan - Đenova  1

Bordo - Monpelje  GG

---------------

kvota:  2.97

ulog:  7/10

 

Nekoliko izostanaka kod Milana, ali opet bi morali da dobiju lošu Đenovu. Kvota na keca nije loša.

Bordo i Monpelje efikasni u poslednje vreme, pa bi minimum GG moralo da dođe.

 

 

Vest Hem - Lester  1

Keln - Herta  X

----------------

kvota:  6.96

ulog:  3/10

 

Lester se popravio, ali sve dobre rezultate je ostvario na svom terenu. Mogli bi biti malčice emotivno ispražnjeni posle pobede nad Seviljom, pa ću pokušati sa pobedom domaćina.

I Keln i Herta imaju promenljive rezultate, ne vidim da neko ima prednost u ovom meču, pa ću pokušati sa remijem.

 

 

Hofenhajm - Leverkuzen  GG3+

Ročdejl - Džilingem  GG3+

Bornmut - Svonsi  GG3+

---------------

kvota: 8.36

ulog:  3/10

 

Tri solidna meča za golove. 

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1 (uz povracaj na jednom tiketu, obe kvote 1), NBA 1/1, Ajax II je dosao 5+ i 7+. Fudbal sam za promenu dobro uklopio, posto su rezultati bili prilicno losi. Ajax II nova goleada, dok su na drugom tiketu pala dva para, pa i nije bilo razloga za nerviranje. NHL je doneo lose rezultate. Pogodak u Pittsburghu, Calgary-Dallas samo 4 gola, te povracaj, na Rangersima i  Ducksima. NBA tiket je nekako prosao, nakon sto se Boston namucio. Bio bi pristojan minus, da Ajax II nije sanirao situaciju, te sam zavrsio skoro na nuli.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Huachipato 3+

 

A. Bilbao-Real Madrid 3+

 

New York City-Montreal 3+

 

Torino-Inter 2+

PSV-Vitesse 2+

Basel-Grasshoppers 2+

 

Bournemouth-Swansea 3+

 

Kvote, 1.40, 1.57, 1.57, 1.38, 1.81.

Uglavnom standardni timovi, osim poslednjeg para, koji ispratih zbog tradicije efikasnih duela.

Prve cetiri stvari, cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Ludogorets P/K1, Partizan P/K1, Braga X2, Nice 2+, Falkirk 2+, Groningen 2+, Zurich P/K1, Sporting P/K1, Antofagasta 2+, Sao Paulo P/K1, Maribor P/K2, Milan 2+, Deportivo Pasto P/K1, Olimpia Asuncion 2+. Kvota 18.80.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Columbus 5+

Toronto-Chicago 5+

 

Tampa-Washington w2

Arizona-St. Louis w2

 

Kvote, 1.96, 2.49.

5+ trend, NY Islanders 8/10, Columbus 5/10, Toronto 5/10, Chicago 7/10. Fiks ucinak, Tampa 7-3 (4, 2), Washington 4-6 (3, 5), Arizona 5-5 (4, 3), St. Louis 6-4 (6, 4).

Oba dabla su u slabijoj grupi.

 

NHL strelci, Tavares, Atkinson, Pacioretty, Ovechkin, Kane, Tarasenko. Sistem 5/6.

 

 

NBA

 

Denver-Houston H1(+5.5)

Golden State-Milwaukee >210.5

 

Kvota 2.64.

Denver se bori za ostanak medju osam na Zapadu, pa probah hendikep na njih; Golden State ima prilicno nisku granicu, ma kako tim igrao.

Takodje slabija grupa.

 

 

Link to comment

Juce brzinski uhvatim HSV X, Milan 1, Bordo 1, a padnem Inter koji gazi svaki put kad ga ja ne odigram i tekmu u kojoj Svonsni ne moze da zabode gol za gg3+.

Link to comment

Svonsi sam i ja igrao, zato nije i bilo trećeg gola. Šalu na stranu, fin mec, dovoljan broj šansi za gol, no ipak samo 2-0.

Ko igra fiks, možda je nešto i uzeo, golovi su bili propast.

Link to comment

Prođe prvi tiket, uz to još uhvatih ponešto na lajvu (u 30-om minutu, pri 1:2 za Lester, kvota na još jedan gol u prvom poluvremenu bila 2.25), tako da ispade pristojan plus. 

 

 

Mančester Siti - Liverpul  1

Menhengladbah - Bajern  GG

--------------

kvota: 3.86

ulog: 6/10

 

Liverpul igra toplo-hladno, ni Siti nije mnogo bolji, ali ovde ću rado pokušati s kecom, po solidnoj kvoti.

Gladbah i Bajern su potentne napadčke ekipe, a GG ponovo jako dobro plaća, pa mi deluje da vredi rizika.

 

 

PSŽ - Lion  GG3+

Atalanta - Peskara  1

-------------

kvota: 2.34

ulog: 10/10

 

U Parizu bi moralo biti golova, a i Atalanta mora da se opere za blamažu protiv Intera. Stoga, max ulog.

 

 

Totenhem - Sautempton  GG

Atalanta - Peskara  1-1

Krotone - Fiorentina  2

---------------

kvota: 6.11

ulog: 3/10

 

Sveci igraju efikasne mečeve u poslednje vreme, Totenhem bez Kejna, ali bi morali biti sposobni da psotignu gol.

Fiorentina je favorit protiv slabašnog Krotonea, no kako igraju ne bi me čudilo da kiksnu. Ipak ću ispoštovati pristojnu kvotu na dvojku.

Za kraj prelaz na Atalanti, verujem da će krenuti jako.

Link to comment

Fudbal 1/5, NHL 1/2, NBA 0/1. Fudbal tesko da je mogao doci gore od ovoga. PSV 1-0, Basel 1-0, Colo Colo 0-0, da ne nabrajam dalje; jedino je Real prosao, u 2-1 pobedi. U NHL delu je prosla veca kvota. St. Louis i Washington dobise, oba overa padose, na drugom tiketu. Golden State je oborio NBA kombinaciju, nisu uspeli da probiju ovako nisku granicu (210 poena). Veci deo onoga sto sam strpljivo skupljao tokom nedelje, izgubio sam juce. Nadam se da ce rezultati danas biti bolji.

 

 

Fudbal

 

Roma-Sassuolo 3+

PSG-Lyon 3+

 

Cagliari-Lazio 2+

Tottenham-Southampton 2+

Caen-Monaco 2+

 

Man City-Liverpool 2+

Barcelona-Valencia 3+

Cobresal-U. Catolica 2+

 

U. de Chile-Union Espanola 3+

 

Kvote, 1.99, 1.68, 1.66, 1.59.

Roma, PSG i Barsa lice na efikasne utakmice. Mecevi u 2+ varijanti su mi manje sigurni, te ih odigrah opreznije. U. de Chile je imao par dobrih nastupa na gostovanjima, pa je vreme da i kod kuce proigraju.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Minnesota 5+

Chicago-Colorado w1

 

Kvota 1.82.

5+ trend, Winnipeg 8/10, Minnesota 6/10. Fiks bilans, Chicago 8-2 (6, 2), Colorado 3-7 (3, 7).

Jaca grupa.

 

Miks tiket, Schalke 2+, Barnet 2+, Salzburg 3+, AZ 3+, Rijeka P/K1, Copenhagen P/K2. Zenit P/K1, Porto P/K1, Minnesota H2(+6.5), San Antonio H1(-11.5), Skelleftea 1X, Plzen 1X, Salzburg w1, Manglerud 6+, Kosice w1, Pittsburgh w1. Kvota 111.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...