Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne znam sta ti je jako ali veruj mi da moze. Igrao sam danas i prethodnih dana. Igrao sam i skoro svake izbore (i skoro uvek bio u lepom plusu, pisao sam ovde i tada). Ne pricam o uplatrama od 500e ili vise, ali 100e mozes svuda da uplatis. Pa mozes vise puta, bar kladionica ima na svakom cosku.

Link to comment

Nisam hteo da vas malerisem kad sam video sta ste svi igrali. Meni uslo Atletiko 0-2 po 2.3, 0-1 po 4.3 i 0:0 po 14 :))) Igrao sam isto to i Sitija, al na sitnije jer su kvote tu bile dosta vise. Uzivo sam branio Atletika, ali nista krupno, pa fin plus ispade.

Link to comment

M'gladbah - Šalke  GG

Roma - Lion  GG3+

Man.Utd. - Rostov  1

---------------------

kvota: 3.42

ulog: 6/10

 

Planirao sam svašta da igram u nemačkom evropskom derbiju, pogotovo posle nedavnih 4:2 na istom terenu, ali vidim da domaćini imaju nekih problema sa povredama napadača, pa odigrah skromnih GG po neočekivano dobroj kvoti.

Sa druge strane, za meč u Rimu su ponuđene očajno niske kvote na bilo kakvu goleadu, pa sam se zadovoljio skromnijom konbinacijom.

Ne volim ovakav Junajted ni da gledam, a kamoli da igram na njih, ali ovaj put bi kec morao doći bez većih problema. Nisam hteo da ganjam pobedu s nulom, a moglo bi i to.

 

 

Ajaks - Kopenhagen  X

----------------

kvota: 3.7

uplata: 10/10

 

Ovde moram da pokušam s iksom, Ajaks mi i dalje ne uliva poverenje, pa se nadam da Danci mogu da sačuvaju prednost iz prvog meča.

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 0/1, prodjose prateci NBA tiket, kao i dabl meceva MLB presezone. Na fudbalu je jedino dobro dosao mec u Monacu. U Copa Libertadores sve same 1-0 utakmice, najgluplja moguca stvar. Sta tek reci za NHL deo i to da Pittsburgh ne moze da da gol, protiv "pokojne" File (tacno je taj jedan i falio). Treci dan za redom, prolazi MLB tiket, 2.97 kvota u ovom slucaju. Sitni tiketi, malo popravise bilans, tako da sam na nivou nedelje na nuli, nakon dobrog starta.

 

 

Fudbal

 

Roma-Lyon 3+

Man Utd-Rostov P/K1

 

Nacional Potosi-Club Universitario Sucre 3+

 

Santos-The Strongest 3+

 

Kvote, 1.41, 1.50, 1.85.

Malo EL, malo Copa Libertadoresa, nadam se boljim rezultatima, u odnosu na juce.U Rimu mec sa dosta golova u najavi; Man Utd bi trebao da odigra ozbiljno, u takmicenju, koje ga interesuje. Nacional Potosi standardno. The Strongest gostuje u Brazilu, pa i to ispratih.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Winnipeg 5+

Washington-Nashville w1

 

Vancouver-Dallas 5+

Los Angeles-Buffalo w1

 

Kvote, 1.97, 2.00.

5+ trend, Islanders 7/10, Jets 7/10, Canucks 5/10, Stars 9/10. Fiks ucinak, Washington 5-5 (4, 5 ), Nashville 6-4 (4, 2), Los Angeles 4-6 (2, 3), Buffalo 2-8 (2, 6). Kingsi i dalje imaju realne playoff sanse, mada je prostor za gresku, sveden na minimum.

Oba dabla su u jacoj grupi.

 

NHL strelci, Tavares, Atkinson, Ovechkin, Kane, Marchand, Burns. Sistem 5/6.

 

 

NBA

 

Atlanta-Memphis H2 (+6.5)

Golden State-Orlando >213.5

 

Cleveland-Utah w1

Denver-LA Clippers >214.5

 

Kvote, 2.64, 2.13.

Sklepah dve kombinacije za veceras, ali su obe zavrsile u slabijoj grupi.

 

Miks tiket, Genk 2+, Celta P/KX, Schalke 2+, Sport Boys 2+, Ska St. Petersburg 5+, CSKA w1, Lorenskog w1, Storhamar w1, Fribourg 5+, Ambri 5+, Columbus w1, Tampa 5+. Kvota 65.77.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, sto ne Sport bojse? Jos bolje kvote su, a kod njih uvek bar 4 gola padne kad igraju kuci. 

 

 A sinoc sam bas pojeo govno za urugvajskim Nacionalom. Pre meca sam igrao njih i Fluminese dom3+ i dom4+. Fluminese lagano 3 kom, a ove krenem uzivo pred kraj HT da ce dati, pa u drugom da ce dati 2+, pa kako je vreme odmicalo trpao da daju bar 1. Da su dali taj jedan bas bih ih odvalio, ovako oni mene.

Edited by Timmy
Link to comment

Oni igraju na kontre, pa ih cackam samo protiv ovih ekipa, koje redovno igram; Nacional Potosi, Real Potosi, The Strongest, Bolivar, Jorge Wilstermann. U Copa Libertadores, cu ih igrati sigurno, van toga selektivno.

Link to comment

JA cu obe da izigram :) Vise sport bojse, Gg3+, GG4+, 5+, 6+, Igg, IIgg, GG GG. A Nacional dom3+, dom4+, domI2+ i GG4+. Prvu tekmu nesto jace, a i bolje su kvote.

Link to comment

Bas sam hteo da pohvalim Mozart kako su se malo popravili sa kvotama na igre koje igram. Poslednjih par dana je vredelo ici do njih. I veceras isto odskocili na Sport bojs, ja odem malopre kad sam napisao kad kvote neverovatno popadale. Primera radi 5+ sa kvote 5.2 pao na 3.9. Pa majku vam bre... Odigrao sam u Meridianu gde su za nijansu bile losije kvote nego njhove prve... Neka njih, ajmo braco bolivijska...

Edited by Timmy
Link to comment

Dadose ga gosti u nadokndadi i ubodih kvote 4.75, 6 i 7.5. Sve bas sitno, al sam sa tim vec pokrio preko 40% uplate na tu tekmu. Sad na miru cegam da udje bar u 3+ :)

Link to comment

Prođe glavni tiket za blagi plus, više sam očekivao od Kpenhagena.

 

 

Dortmund - Ingolštad  1

Wašington - Čikago  1

Lejkersi - Milvoki  2

----------------

kvota: 2.25

ulog: 10/10

 

Ne dopada mi se previše današnja ponuda, pa sam odigrao samo ovo što mi deluje izvesno. Dortmund ima nekih problema s povredama, ali opet bi bilo iznenađenje da se na svom terenu okliznu protiv Ingolštada.

Vašington juri drugu poziciju pred plej-of, dok su gosti upravo ostali bez Vejda, a i inače su u lošoj formi.

Lejkerse više nije ni sramota koliko tenkuju, dok Milvoki juri mesto u plej-ofu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...