Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, Oss je prosao 5+ i 7+, a konacno je izasao i tiket MLB predsezone. Fudbal je bio prilicno verovatan, no moralo je ipak nesto pasti, Benfica i Oss lagano; Chelsea i Lazio "na misice"; Ajax II samo 1-1. Manji plus, mada je to pozitivna promena, nakon veoma loseg vikenda.

 

 

Fudbal

 

Sp. Lotte-Dortmund 3+

Leicester-Sevilla 2+

 

SC Barcelona-At. Nacional 3+

 

Kvote, 1.52, 2.46.

Dortmund igra odlozeni mec kupa, a tu je i par CL. Probah mec Copa Libertadores; prosle sezone su oba duela ovih timova, lagano isla u 3+.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Carolina-NY Islanders 5+

Edmonton-Dallas 5+

 

Los Angeles-Arizona w1

San Jose-Buffalo w1

 

Kvote, 2.14, 1.79.

5+ trend, Carolina 4/10, NY Islanders 7/10, Edmonton 7/10, Dallas 8/10. Fiks trend, Los Angeles 5-5 (3, 3), Arizona 4-6 (4, 5), San Jose 7-3 (7, 2), Buffalo 2-8 (2, 6). Kingsi su u opasnosti da ne udju u doigravanje i veceras im je pobeda imperativ.

 

NHL strelci, Tavares, Ovechkin, Pacioretty, Kane, McDavid, Carter, Burns. Sistem 6/7.

 

NBA tiket, Oklahoma w2, Golden State >215.5. Kvota 2.13.

 

Miks tiket, Fulham 2+, Peterborough 2+, Gillingham 2+, Northampton w1, Sheffield Utd w2, Portsmouth w1, SKA St. Petersburg 5+, Sparta Prague w1, Valerenga 1X, Ambri 5+, SCL Tigers 5+, Rapperswil 5+, Zurich w1, Bern w1. Kvota 39.41.

Link to comment

Posle lošeg prolaza na fudbalu, noćni tiket je prebacio saldo u solidan plus. Za danas samo jedan dubl:

 

 

Lester - Sevilja  1

Fulam - Blekburn  1

---------------

kvota: 4.53

ulog: 9/10

 

Nije da sam toliko uveren u prolaz, već prosto nemam vremena da razmatram kompletnu ponudu, pa sam pojačao ulog na jedinom tiketu za danas, a eventualno odigram nešto na lajvu. 

Lester diže formu nakon promene trenera, a igrače Sevilje rođeni trener kritikuje da lako gube kontrolu utakmice. Domaćinu je LŠ jedina nada za spas sezone, tako da bi kec mogao da uleti, a kvota nije za bacanje. 

Fulam je favorit protiv Blekburna, jeste da nisu u skorije vreme uspeli da vežu dve pobede, ali eto im prilike protiv ekipe sa dna tabele.

Edited by malistev
Link to comment

U Torinu je pitanje ko prvi daje gol, jer ako to bude Juve, onda Portu trebaju bar tri što je teško dostižno, pa se gosti lako mogu demoralisati. Dakle, ako bih igrao da Porto daje gol, igrao bih da daje prvi.

 

Nego, merkam za noćas da Delpo uzima set protiv Đovaka. Kvota 1.70

Edited by malistev
Link to comment

Fulam prima glup gol u debeloj nadoknadi i ruši mi tiket. A sve to jer mi je bila sumnjiva kvota na Juve, pa sam se plašio sa fiksiram keca.

 

 

Atletiko - Leverkuzen  1

Monako - Siti  GG3+

-------------

kvota: 2.62

ulog: 8/10

 

Danas sa Atletikom slična situacija kao juče sa Juventusom, tako da ću ipak da probam keca, lepo plaća, a Bajer je baš u lošoj formi.

U Monaku se očekuju golovi, verovatno i kec, ali sačekaću do pred samu utakmicu sa eventualnim jačim singlom na domaćina.

 

 

Odigrao sam još jedan tiket sa košarkom i tenisom, ali glupavi Meridijan ne prikazuje naknadno visinu odigranih hendikepa (odigrao sam maksimalne od ponuđenih), tako da navodim parove više informativno: 

 

Indijana - Šarlot  H2

Wašington - Dalas  1

Detroit - Juta  H1

Čikago - Memfis  H1

Lajović uzima jedan set protiv Kareno Buste

Kirgios uzima set protiv Đokovića

Monfis - Tim  ukupno gemova 22.5+

------------------

kvota: 26.39

ulog: 2/10

Edited by malistev
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/2, prosao je i dabl MLB predsezone. Fudbal taman kako treba; Dortmund 3 komada; Leicester 2; laganih 3+, na mecu Copa Libertadores. NHL nije dosao sjajno. Islandersi zakazase sa golovima, dok su Oilersi razvalili Starse. Sharksi rutinski dobise, dok su Kingsi ispustili skoro dobijen mec. MLB predsezona je pocela da dolazi realnije; starteri imaju sve duze nastupe. Jos jedan dan u plusu, mada su ulozi slabi, pa i dobitak nije neki.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Man City 3+

 

Palmeiras-Jorge Wilstermann 3+

 

Nacional Montevideo-Zulia 2+

U. Catolica-Flamengo 2+

 

Kvote, 1.42, 1.56, 1.60.

Mec u Monacu lici na novu goleadu. Tu je i par utakmica, iz Copa Libertadores, koje takodje navode na golove.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.40.

Trend overa, Philadelphia 6/10, Pittsburgh 7/10.

 

NHL strelci, Crosby, Monahan, Marchand, Tarasenko. Sistem 3/4.

 

NBA tiket, Houston >229.5, San Antonio >204.5. Kvota 2.56.

 

Miks tiket, A. Madrid P/K1, San Lorenzo w1, O`Higgins 2+, Blooming 2+, Farjestad 1X, Munich w2, Eisbaren 1X, Salzburg 5+, Calgary 5+. Kvota 14.07.

 

Link to comment

Pojavila se situacija gde se moze uzeti siguran novac na kladionicima, pa ko zeli neka brzo trpa, sigurno ce se promeniti. Izbori u Srbiji, kandidat Jankovic, igra ulazi u drugi krug. Mocart se zeznuo i dao kvotu 3.4 (ovo je samo po sebi ogroooman poklon, jer je realno da kvota bude oko 1.5 na ovu igru). Ali ko ne zeli da se stresa, moze da odigra kontra igru u Meridianu. To mora kod slobodnu igru. I sad sam igrao po 1.75 da nece uci ui drugi krug. Sto je bas kradja od Meridiana, jer oni imaju igru da ce uci u drugi krug po 1,75, pa sam ocekivao da ce dati suprotnu kvotu tj. 1.95, ali oni lopovskih samo 1.75. 

 
Tako da ko zeli neka igra u Mozartu nek ulozi po 3.4 da ulazi u drugi krug  (npr 1000 din), a u Meridianu po 1.75 da ne ulazi (2000 din). Sigurna zarada 400 ili 500 din, na 3000 ulozenih, ili oko 15%. Ovako nesto se pojavi bas retko, pa ko ima kesa neka odmag igra jako. Meni je problem sto sam vec natrpao da ulazi u drugi krug po 1.75 u Meridianu (oni prvi izbacili tu kvotu i ja se zaleteo, jer sam siguran da je poklon, pa sam treba dosta da dodajem da bih izbalansirao. Pa sam resio da samo pojacam da uolazi u drugi krug po 3.4. 
 
Prva opcija je sigurica, sigurnih tih 15% od uplate. Ali ko je hrabriji neka slobodno gadja ovo po 3.4. Ja i dalje ne verujem da je ta kvota (inace njihove prognoze daju Jankovicu 16%, Jeremicu 14.5, ostalima ispod 10. A Jankovic ima trend rasta od pocetka kampanje. Bez obzira na Belog cudo treba da se desi da ne udje u drugi krug. A kvota neverovatnih 3.4. Trpajte, meni na dusu :)
Link to comment

Ne može Timmy na izbore da se igra jako, kako bi se arbitražom ostvatio korektan profit.

Probao još odavno jako na izborima, samo su se nasmejali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...