Jump to content
IGNORED

asocijacije pt2


Guest Milivoje iz Sugubine

Recommended Posts

  • Replies 18.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tpojka

    2555

  • eye of the beholder

    2519

  • Hamlet Strašni

    2288

  • atajlo

    2055

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sličan slučaj; izlapela do nepristojnih granica... al' tako... ponekad... zbog nečeg... izgovorenog... napisanog... tek... samo mi sine... akcenat na "i"...  ovako nekako: sìne...  (valjda)... :D

 

burma

 

 

edit; Ne država

Edited by šarulja
Link to comment

 

mene naj vise nervira kad mi neko svira kad ja preticem kolonu evo bas prije godinu dvije ja i umenemi hanuma bili ugradu malo na kahfi malo nacevapima i vracamose kuci i hoce mo skrenut prema dobrinji kad vidim ja kolona uonoj traki stose skrece i ja normalno ko i svak sto radi polahko produzim do navrh kolone i obadzem hin sviju i dadnem migavac i uvalimse na celo kolone odma ispod semafora kad pocese svirat okrenemse da vidim kometo sviraju kad ono meni nista mi ni je bilo jasno i pocnem him ija svirat eto to mene nervira znaci jasam sve uradijo po propisima polahko proso dao migavac al dzaba ope oni na svirenu i haj sto sviraju oni zboljim autima vec se naso neki jado uonom sexo citrojenu dami svira a umene golf dvica td novi model sa senon svijetlima i sreca pasam ija pritisko svirenu pa oni malo ohanuse kadsu vidijeli da samnom ne ma zajebancije eto nek malo mozda i mup skrene paznju ovim sto bespotrebe sviraju

 ne pismenos :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...