Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

sto kaze kums ne postoji kasnije..kad se jednom ruši i praši odmah treba uraditi sve...i ne stedeti na podovima,stolariji i sanitarijama...plocice manje vise,mogu i jeftinije ionako samo stoje na zidu i ne mrdaju...i ja bih rekla raditi klasican dizajn sa ugradnim stvarima a onda promenljivim detaljima ili namestajem terati modu ili ludilo :D

Link to comment
sto kaze kums ne postoji kasnije..kad se jednom ruši i praši odmah treba uraditi sve...i ne stedeti na podovima,stolariji i sanitarijama...plocice manje vise,mogu i jeftinije ionako samo stoje na zidu i ne mrdaju...i ja bih rekla raditi klasican dizajn sa ugradnim stvarima a onda promenljivim detaljima ili namestajem terati modu ili ludilo [emoji3]
To je sve tačno, samo ne kreće se čovek u vakuumu bezgraničnog budžeta.
Pa onda vaga.
Moje iskustvo je da treba jedno dve godine da prođe da bi se sa sigurnošću reklo gde se pogrešilo. Sa "upotrebne" strane...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:
2 hours ago, extragluv said:
Mi smo ovo instalirali u kupatilo emoji4.png

Stavrno? Zar nije prejako?

ne nikako. nisu jake sijalice. cak je nekako polupriguseno jer nam jedna bije u pravcu lavaboa a dve suprotno

 

zato imamo i ovo pored ogledala. ubija koliko svetli:

https://www.ikea.com/rs/sr/p/ledsjoe-led-zidna-lampa-nerdajuci-celik-40359761/

Edited by extragluv
Link to comment

Nemam pojma, kod bratanca bas izgleda mocno, a i jako zanimljivo nekako pravi dobru atmosferu. Valjda je prednost tih reflektora sto je svaka jedinica za sebe i okrenes gde ti i kako odgovara, a sigurno je i do same prostorije, nameštaja.

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:


Moje iskustvo je da treba jedno dve godine da prođe da bi se sa sigurnošću reklo gde se pogrešilo. Sa "upotrebne" strane...

.... Shiit has hit the fan!
 

za prvu kucu/stan sva 4 godisnja doba. posle, svaki put si sve iskusniji i znas sta ti treba, gde se bacaju pare itd, itd

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

A tek prasina po njima sto se lepi...srecno! :D

jok. a nije ni vrelo tako da se brise za pola minuta.

kome treba jaka difuza preporucujem mu 2. sa leve i desne strane po jedno. drugi pogled na svet. osecam se kao u sminkernici pozorista, a osvetljava i kupatilo. a i sijalice ne riknjavaju, vrlo su dobre.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hoću da zamenim sudoperu pošto je jako plitka i doživim 36 nervnih slomova svaki put kad perem nešto, pogotovu veće, nema mesta, odlepim. Usput, zameniću i radni astal™ kujinski.

Sad, razmišljam da li da stavim drvo ili mermer? A vidim da ima i nekih kamenih ploča i sl. Neko neki predlog? Koliko može da bude m2 mermerne ploče?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...