Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

1 hour ago, Ras said:

Plakar je odmah pored kreveta, a nemam ogledalo na plafonu tako da su frontovi realna opcija.

 

 

Da, papir, trska, platno, to je ono što vidim kao rešenje, još da nađem način da realizujem.

 

Ni to ne igra, prevelike su to sterilne površine. Mnogo bolji izbor u Ikei su klasična vrata, pogotovo što monotonija može da se razbije vratima manje širine (2x50, umesto 1x100cm kod kliznih).

Znam kad si montirao da je to plakar 2m. Ovaj Pax je dobar u smislu onih klizaca i daju neku garanciju 10 godina. Samo da smislis frontove :)

Shvatila sam da klasicna vrata otpadaju skroz 

Link to comment
10 minutes ago, Sandradjer said:

 

Ima prednosti, vizuelno povecava prostoriju, mracnije prostorije pretvara u svetlije, kad se parfemises ujutru pogledas Pol Njumena itd :D

 


a chi?!

 

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ogledalo je mega džiberana my 2 c

 

 

 

E bre kumse :covid19:

Link to comment
22 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ono što meni na prvu predstavlja problem, je to što će biti zeznuto da se navuče do kraja pri vrhu

pogotovu za nekoga ko je oniži


Kupiš jedan lep žarač za kamin. Jes malo potežak, ali ispunjava sve kriterijume estetike i funkcionalnosti + bolji je od pepper spreja za nedajbože :D 

Link to comment

Bili su neki mutni likovi Rusi u talu sa lokalcima u selu Vojka koji su valjali drvnu građu iz Sibira uglavnom, ariš, beli bor itd. Kod njih sam pre 100 godina video gotove frontove od punog drveta sa onim poprečnim ukošenim lajsnama kao na škurama/griljama/. Bili džabalesku. To može izgledati strava ako je stolar pismen.

Edited by Eleniko
Link to comment
5 hours ago, Boksita said:


Kupiš jedan lep žarač za kamin. 

gde? odeš vremeplovom kod kovača?

Link to comment
On 19. 8. 2024. at 23:31, duda said:

E volela bih da vidim to održavanje, kada se ima gomila knjiga na policama.

Uglavnom ide samo površinsko otprašivanje, unutrašnjost se polako popunjava prašinom a ustajala prašina je zlo.

Ok, kućne biblioteke nisu zlo tipa arhiva po opštinama, ali za osetljiivije svakako mogu da budu izvor alergija, najmanje.

 

Dva puta godišnje na terasi udaraš knjigu o knjigu, idealno pozoveš još jednog bibliofila da ti pomogne.

Edited by reg
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ogledalo je mega džiberana my 2 cm

 

muka je to, kumse

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, reg said:

 

Dva puta godišnje na terasi udaraš knjigu o knjigu, idealno pozoveš još jednog bibliofila da ti pomogne.

 

moze i kesa od usisivaca ovako?

Link to comment
8 minutes ago, reg said:

 

Dva puta godišnje na terasi udaraš knjigu o knjigu, idealno pozoveš još jednog bibliofila da ti pomogne.

 

Lako mi je za bibliofila, ali sta cu bez terase :D

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

gde? odeš vremeplovom kod kovača?


Može i to :D
Ima na Pančevačkom putu, a možda i na Bubanj potoku.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

Bili su neki mutni likovi Rusi u talu sa lokalcima u selu Vojka koji su valjali drvnu građu iz Sibira uglavnom, ariš, beli bor itd. Kod njih sam pre 100 godina video gotove frontove od punog drveta sa onim poprečnim ukošenim lajsnama kao na škurama/griljama/. Bili džabalesku. To može izgledati strava ako je stolar pismen.

Da, to ume lepo da izgleda.

Što se mene tiče, već imam jedan takav orman u drugoj prostoriji, pa ne bih ponavljao.

Što se Rusa tiče, možda ti o kojima pišeš nisu više u biznisu, ali smo zato dobili Ruskinje da nam uređuju stanove

 

Ovaj mi se dopada: https://marinayurieva.com/portfolio/yugoapartment

Moj prostor ne izgleda tako, niti bih želeo da izgled baš ovako, ali mi se dopada koncept i izbor nameštaja/predmeta.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, slepa živana said:

gde? odeš vremeplovom kod kovača?

Ma ima to i u Crafteru, a i svi ovi što rade kovano gvožđe ili livenje to prave, nije rekao helebarda nego žarač jebemu :lolol:

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...