Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

da li moze neko na PM da mi posalje uputstvo kako se stize do ovog filma? :)jedino ga ja nisam gledao. mnogo cenim glumca Mads Mikkelsen-a, sigurno je film odlican.
Trazio sam ja torent, za slucaj da ne stignem na FESTu da pogledam, i nisam nasao.E, da... pokusao sinoc da pogledam i Gangster Squad. Kakvo smece od filma, sunce ti jebem! Stvarno treba biti umetnik, pa da od onakve glumacke postave, napravis ONO. Edited by nbg4ever
Link to comment

Gledala prekjuce "Night Train to Lisbon". OK je, mada (meni) na momente previse melodramaticno i usiljeno, neuverljivo. Je l' citao neko knjigu i je li za preporuciti?

Link to comment
MI ovdi doli E. Banadinovica zovemo Bena.Kad vec spominjemo holivudsko ubivanje ozi glumaca, seca li se neko Nicole Kidman pre nego sto je se dohvatio holivud.40305.jpg
Meni serija bila bzvz (mada je moja pokojna baba je obožavala, btw), ali Nikol je bila ko bonbon.
Link to comment

Odgledao Sugarmana. Sta reci, jako lepo. Secam se da sam negde 2003. jedno milion puta preslusao album Davida Holmesa "Come and get it I got it" i da je naslovna pesma bila Sugarman i da je pisalo lepo Rodriguez, ali nisam tada ni slutio kakva se prica krije iza toga.

Link to comment
Stigao do star wars IV sa klincem. Gledali juce tokom dana, a uvece bilo na HRT-u pa smo ponovili.
Molim te mi reci da mu se tek sad svideo Star Wars?
Link to comment

Odgledao sinoc na frankofoniji Laurence anyways koji se davao i na FAFu, tada mi se sinopsis zvucao dosta odbojno, al resio sam sada da mu pruzim priliku kada se vec daje opet. Pre gledanja kao najavu za film u programu sam procitao da je Xavier Dolan filmski wunderkind, pitao sam se sta bi to moglo da znaci, posle gledanja filma mi je potpuno jasno :) . I ako mi tematika filma nije toliko privlacna, ljubavna prica je ispricana bez trunke patetike, a za 2 h i 47 min, film mi ni u jednom trenutku nije bio dosadan, u dosta navrata divio sam se scenama, kadrovima i tome kako je odradjen, gluma takodje jako dobra. Lepo je neko vec rekao na topicu o FAFu da bi trebalo obratiti paznju na Dolana ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...