Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pa Stranger Than Fiction je skrooz drugačiji film..i atmosfera i tema..drugačiji..i bolji!
Nisam napisao da je to rimejk, već da neodoljivopodseća na njega. Po tebi, koji bi to film, bio sličan njemu? ... ili je Ruby Sparks jedinstven?
Link to comment
Nisam napisao da je to rimejk, već da neodoljivopodseća na njega. Po tebi, koji bi to film, bio sličan njemu? ... ili je Ruby Sparks jedinstven?
nisam ni ja rekla da je rimejk samo da mi nisu ni nlizu slicni..on topik-pravim Star Wars maraton u narednim danima
Link to comment
Argo1.jpgOdgledao malopre, sasvim ok film.Po meni nema sanse za oskara, ipak su SLP i Amour mnogo bolji. Ostaje mi jos 4 filma koja su nominovana da pogledam, za sad Amour mi je najbolji.
Link to comment
The Sessions (2012)dirljiva priča o paralizovanom čoveku i njegovom seksualnom iskustvu
ja trazila nekoc, i ne nadjoh na kisoku. odem trazim opet, pa javiminace gledala searching for sugar man! genijalno da bi bilo istinito a dokumentarac je! life is stranger than fiction ^_^gledajte !
Link to comment
'The Grandmaster' je žešće razočaranje, amalgam najopštijih mesta i još jedan paradigmatični self-quote. Nažalost VKV više nema šta da kaže još od početka milenijuma, ako izuzmemo par kratkih filmova.Šteta, voleo sam ga baš.
ehh?? :unsure: a de si ga gledo?
Link to comment
ehh?? :unsure: a de si ga gledo?
Nisam mogao da izdržim i skinuo sam ga sa torenta, jedva pronašavši engleski titl. Kopija je bila ok, nažalost ne i film. Na velikom platnu će to svakako izgledati grandioznije za oko, a FEST je iza ćoška.Pošto sam se smorio, morao sam opet da pogledam nešto fantastično, a pravi lek bila je njegova najdivnija minijatura 'The Hand'.

eros-poster1.jpg(Preskočiti druge dve budalaštine)

Edited by Blueberry
Link to comment
Prva polovina filma daleko zabavnija od druge, ali nije loš sve u svemu.
Poslednjih pola sata valjanje od smeha, a sve dotle smor.
steta sto niste zajedno gledali :)
Link to comment

Ja sam juće pogledao 7 psihopata i nisam impresioniran. Čini mi se kao da se Mcdonagh pogubio u pokušajima što kuljeg™ scenarija u kome se prepliću realnost i fikcija i tako se dobio nekakav film konstrukcija, koji me je ostavio baš hladnim. Da nije bilo Rockwella koji je pokidao, verovatno bi bilo i dosadno. Inače to što je dato Rockwellu da igra je stvarno ludilo, svaka njemu čast šta je uradio.S druge strane Ted - sasvim nepretenciozna zajebancija sa humorom koji mi je odgovarao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...