Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

prvo gledanje?

Drugo, ali ono prvo je bilo kad sam imao verovatno 10, pa sam se sinoc samo setio crnog konjanika Omara Sarifa.

 

Da dodm, u izvesnom smislu Apokalipsa danas je drugi deo Lorensa od Arabije

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Odgledah nove Ghostbusterse.

Ja bi stvarno voleo da onog ko sledeći dobije ideju da rimejkuje neke od legendarnih filmova zadese kuga kolera i ebola i kapavac sve zajedno.

 

Film je bezvredno govno al to sam i očekivao - ono što me jeste zabrinulo što su fore na koje nam prodaju rimejkove sve poganiej i poganije - ovde je recimo fora da se svi junaci orginalnopg filma pojavljuju u malim kameo ulogama, pa je Den Ekrojd taksista, onaj crnac iz prvog dela ujak jedne od Isterivačica Duhova, ona sekretarica iz prvog dela je recepcionarka, Bil Marej je neki profesor koji ne veruje u duhove itd itd......sve u svemu simpa detalj u totalnoj gluposti.

Link to comment

Na 4dnevnom džabalebarenju odgledao sledeća ostvarenja solidno vremena zaglavnjena u imdb watchlisti.

Kill the irishman - solidan gangsta film, nikako mi nije legao Rej Stivenson i njegove kovrdže. Film je vredan overe.

 

Invincible - već rekoh ovde da obožavam disney-eve sportske filmove, ovaj nije izuzetak. Zanimljiva priča o karijeri Vinca Papalea 

 

The intern - ne znam ni koji je ovo žanr ni koja je poenta filma, De Niro je solidan za svoje poslednje standarde, poslednja trećina i kraj su jednostavno besmisleni.

 

Big Eyes - Meni sasvim ok, oseti se pečat Bartona, a Valc je jbno ogavan, tj fenomenalan kao i uvek. 

Link to comment

Gledao nemacki Toni Erdmann. Dug, ali mi se bas dopao. Viseslojan, zabavan. Nekako je dobar na ne-nemacki nacin, ima bas apsurdnih scena, a ja nemam utisak da deutsche kinematografija obiluje takvim filmovima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...