Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ne razumem:( 

ako kobni koristi dzemper u smislu hellinog novogovora, dzemperlije su nekad bili ovakvi

71727b437f4455057c5e1b4ceb43725c.jpg

 

Kojom magijom je ovo, ne odličan, nego gledljiv film??? Gledam i čekam da se desi nešto. Nula! Ni kao dečiji film ne prolazi.

kao film koji je pravilo dete jos i moze :)

meni je do pola, gde sam se i zaustavila, izgledao kao neuspesni pokusaj amatera da nesto uradi sa obiljem ideja i materijala koji je cuvao u glavi duze vremena.

 

tek sad pogledala deux jours, une nuit - nije mi legao kao neki  drugi dardeni. ali je marion vredna obozavanja.

Link to comment

Odgledah X-men: apokalipsu

Ako je neko fan ovih serijala (ili ako neko zna iako nije fan :D ), moze li da mi ispise kako hronoloski gledati X-men?
Gledao sam sve filmove, vise od pola zaboravio pa bih da obnovim, ali ne bih gledao po datumu izlaska, vec bih gledao po razvijanju price.
Dakle X-men + Wolverine serijali (bez Deadpool-a), kojim redosledom gledati?

Link to comment

Ideš redom 1,2,3, onda Wolverine Origins, pa First Class, Wolverine, i na kraju Days of Future Past.

 

 

 

Ako imaš HBO, trenutno često puštaju prva tri, neretko zaredom, pa možeš od toga da počneš.

Edited by Jeremija
Link to comment

Cek.. pa tako su i snimani

Ovako po fabuli radnje, mislim da bi prvi filmovi trebali biti First Class i Wolverine Origins, am?  :unsure: 

Skinuo sam sve na komp, pa cu tako gledati.. u fazi selidbe sam pa necu imati ni TV ni net dok ne vidim sta i kako dalje :)

Link to comment

Hronološki ti je ovako:

 

 

First Class, Days of Future Past (zbog putovanja kroz vreme), Origins Wolverine, Apocalypse, onda prva tri, i zadnji bi ti bio The Wolverine, ako ne računamo Deadpool kao film iz istog filmskog univerzuma.

Link to comment

Elle (2016)

 

Dugi prijatni razgovori zahvaljujući reditelju, glumcima, montažeru, snimatelju...

 

Sve se zna i nema zla, samo se, kao povremeni žulj ili iznenadni svrab, neuništiva nelagoda seli sa tela na telo, sa lika na lik, sva u suptilnom maniru pritajenog humora, i traje između: građana i generacija, i samih između svega: staleža, provincija i centra, ekonomskih ekstrema, religijskih i ideoloških uverenja, traje između svega...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...