Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The ConfirmationMidnight Special

 

Slucajno se potrefilo da u oba filma igra prilicno dobar i pomalo freaky klinac Jaeden Lieberher. Reziseri su imali prethodno sjajne filmove Nebraska (ok, ovde je scenario u pitanju) i Mud. U oba filma igraju (pogotovo u drugom) provereni i dobri glumci.

I jos jedna zajednicka stvar, ne valja ni jedan, ni drugi. 

 

Skoro sam negde procitao, kako Clive Owen ulazi u grupu potcenjenih glumaca i kako mu navodno fali jaci film, da bi pokazao sta sve moze. Tjorak. Najjednostavnija i neki put prizemna osecanja su prosto barikada za njega. Neubedljiv skroz. OK, da ne budem nepravedan, ni film nije bas od velike pomoci. Prazna petparacka pricica o odnosu oca i sina, gde se sve desilo naravno u dva lose spakovana dana.

 

Midnight special je cak bio dobar dok nije presao u SF vode. Koja je poenta ovog filma, ostaje misterija, nadam se da nije u nekoj simbolici. Mali je definitivno sadista, izmaltretirao je i glumce i rezisera i gledaoce, za nesto sto je mogao da uradi u svakom trenu i bez filma i bez publike.

 

Da, posle sam pokusao da odgledam i Hail, Ceaser! al me i to smorilo u prvih pola sata. Ne znam, vredi li gledati uopste(¿)

Link to comment

The Confirmation & Midnight Special

 

Slucajno se potrefilo da u oba filma igra prilicno dobar i pomalo freaky klinac Jaeden Lieberher. Reziseri su imali prethodno sjajne filmove Nebraska (ok, ovde je scenario u pitanju) i Mud. U oba filma igraju (pogotovo u drugom) provereni i dobri glumci.

I jos jedna zajednicka stvar, ne valja ni jedan, ni drugi.

 

Skoro sam negde procitao, kako Clive Owen ulazi u grupu potcenjenih glumaca i kako mu navodno fali jaci film, da bi pokazao sta sve moze. Tjorak. Najjednostavnija i neki put prizemna osecanja su prosto barikada za njega. Neubedljiv skroz. OK, da ne budem nepravedan, ni film nije bas od velike pomoci. Prazna petparacka pricica o odnosu oca i sina, gde se sve desilo naravno u dva lose spakovana dana.

 

Midnight special je cak bio dobar dok nije presao u SF vode. Koja je poenta ovog filma, ostaje misterija, nadam se da nije u nekoj simbolici. Mali je definitivno sadista, izmaltretirao je i glumce i rezisera i gledaoce, za nesto sto je mogao da uradi u svakom trenu i bez filma i bez publike.

 

Da, posle sam pokusao da odgledam i Hail, Ceaser! al me i to smorilo u prvih pola sata. Ne znam, vredi li gledati uopste(¿)

Ne, isprazna budalaština sa zamalo par dobrih fora
Link to comment

Ne, isprazna budalaština sa zamalo par dobrih fora

Poslusao sam te;)

 

Nisu mi legli ni The Nice Guys. Previse parodije i budalisanja za moj ukus. Devojcica glumi ko matora ali je skroz nepotrebna u filmu. Ima tu i tamo dobrih fora, nije do Goslinga i Kroua sto se sve nekako zapusilo ko slivnik, pa nikako da ode.

Link to comment

Ne razumem:( 

 

Kako ne razumeš

 

Sviđa ti se Mud, koji je mnogo slabiji od Take shelter, al ima zavodljivi noir južnjački fazon

 

 

Previse parodije i budalisanja za moj ukus.

 

:fantom:

 

edit - e, da, priču o dosadnosti Hail Caesar bolje da ne komentarišem....

Edited by 3opge
Link to comment

Zadnji put kad sam čitao ovaj forum gledali su se pravi, muški filmovi, sa zapletom, i karakterom, a ne ovakva weak hipsterska sranjca koja ni iz čega eskaliraju i misle da su prezanimljiva! ???? Ne, stvarno, film je gubljenje vremena.

 

Umesto toga pogledao sam The Nice Guys. Onako.. Ako ništa, makar je bolji od Novog Zelanda.

Link to comment

Kojom magijom je ovo, ne odličan, nego gledljiv film??? Gledam i čekam da se desi nešto. Nula! Ni kao dečiji film ne prolazi.

E takođe utisak...

Jbm mu mater, sad nas znači čeka talas "ničega" , samo da bi se bilo drugačije...

Ništa , treba pustiti da se izduvaju , za to vreme, filmska arheologija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...