Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Captain Phillips - korektan filmic, navodno radjen po istinitoj prici, pirati iz Somalije otimaju brod, frka panika.. predvidljiv ali moze da se pogleda

 

Where eagles dare - Barton i Istvud mamojebacki odradili Nemce, hladni kao spricer.. kontam da bi mi bio mnogo jaci utisak da sam gledao pre jedno 20 godina ali dobar je film, nije da nije, i ima dosta preokreta a to je sjajno

Link to comment

Ne pratim medije jedno 200 godina, tv pogotovo a radio i novine isto jako retko, dakle samo internet. Filmove sve hocu da krenem da gledam redovno ali mi se ne da pa se nateram tako par komada u nizu i onda opet pauza x godina. Inace, ne znam kad sam neki film pogledao odjednom, obicno mi treba 2-3 dana i 5-6 kratkih intervala a nekad i duze.

 

Sto kaze nas narod - nemirnog sam duha, ne drzi me mesto. Ameri bi mi verovatno nasli neku zescu dijagnozu, mozda onaj poremecaj koncentracije sto navodno imaju ovi sportisti koji to zloupotrbaljavaju za doping ili nesto slicno... :(

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Može da prođe Blood Father, osim limunadastog i toliko klišeizirano-predvidljivog kraja, uglavnom drži tenziju. Ja i nisam neki ljubitelj Mela, ali on je ovde u svom elementu, dok Erin Moriarty deluje mnogo gotivno, mada uopšte ne mogu da se setim gde sam je pre toga gledao. Mogli bi malo da prestanu da koriste Michaela Parksa kao matorog seksualnog manijaka-psihopatu, mada pitanje je da li i može drugačije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...